Jump to content

Moto Zajednica

Jedna pomoc oko muzike na motoru...

Recommended Posts

  • Zlo i naopako, 545 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Kao da nema

Malo toga ZA a mnogo PROTIV..muzika na motoru....

Mnogo volim da putujem sa curom. ne krljam motor u visokim obrtajima. vozim koliko je dozvoljeno i ne zavrcem motor u visoke obrtaje. Motor je tih i to mi odgovara. Plus veliki vizir pa nema nikakve buke na mestu vozaca. Slusalice u usima mi smetaju..bole me usi posle pola sata-sat a voleo bih da cujem neku mjuzu dok se vozam. Elem, dobio sam na ponudu neke zvucnike...

Ove> http://www.aliexpress.com/item/Pair-of-Waterproof-Motorcycle-Remote-Alarm-Speaker-FM-Radio-MP3-Player-H1E1/1353497038.html

 

Pa me zagolicalo. Da li se ti zvucnici ista cuju u nekoj normalnoj voznji. Da li opterecuju akomulator itd. Nije neka cena...1000 dinara...ali da ne uzimam i da mi covek ne salje postom ako je sranje..jer neko imao iskustva sa tim modelom.

 

Posto se ne razumem, da li pored svega toga treba jos nesto da bi mogao da pustam muziku.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3477 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

Pa opičiš turbo-folk dok voziš po gradu, pa ostali crkavaju od zavisti!

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zlo i naopako, 545 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Kao da nema

Da li ce se pustati sinan sakic ili recimo Lucifer's Friend nije bitno..svako slusa ono sto voli...

 

Sto se tice zvucnika u kacigi nisam za tu opciju...zanimaju me ovakvi zvucnici i da li iko ima iskstva sa slicnim...

jos jedna stvar..pustanje dok je motor ugasen..koliko jedan prosecan akomulator moze da izdrzi a da se ne isprazni skroz...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 197 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: MaxSym 400i

I ja sam vozio sa slusalicama na duzim turama autoputem i bole usi od toga.Sada sam nasao najprostije resenje,zabodem mobilni u vizir od koga se muzika odbija i pojacava zvuk barem 5x,za po gradu idealno.Probaj,mozda ti nece trebati zvucnici.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zlo i naopako, 545 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Kao da nema

I ja sam vozio sa slusalicama na duzim turama autoputem i bole usi od toga.Sada sam nasao najprostije resenje,zabodem mobilni u vizir od koga se muzika odbija i pojacava zvuk barem 5x,za po gradu idealno.Probaj,mozda ti nece trebati zvucnici.

 

Vozim i tako ponekad...al resenje daleko od dobrog..barem za flipup kacige

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 132 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FZ6 2004

Ja sam na skuteru koji je dosta bucan i zuji par puta okacio ovakav zvucnik i culo se ok. Nisam imao neki vizir a kaciga je bila jet, i cula se muzika cak i kad je na punim obrtajima.

 

Dobra stvar je sto ga nosis sa sobom, pa ne privlaci paznju na motoru kad je parkiran. Sta znam, moze jeftino da se nadje pa mozes da probas.

 

http://www.aliexpress.com/af/s10-bluetooth-speaker.html?ltype=wholesale&SearchText=s10+bluetooth+speaker&d=y&origin=n&initiative_id=AS_20150624030305&isViewCP=y&catId=518

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja