Jump to content

Moto Zajednica

Kozne pantalone kao farmerke

Recommended Posts

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Kozne pantalone, jako jako jako dobra meka ali ne tanka kozza, model farmerke. Mass. Br.30 Fotke su velike rezolucije, mozete da pogledate natenance.

 

Bez ostecenja, tackica, zapravo kao nove. Ostavljam mogucnost da su nove jer ih imam godinama, ali ajd a budem fer pa da kazem da nisu nove.

 

Cena- 1500 dindzi za forumasse.

 

Nogavice duzina:  62  cm Od dna slica ne od struka.

Sirina u struku:  39-40  cm

post-87-0-47295300-1434461905.jpg

post-87-0-71795200-1434461924.jpg

post-87-0-04040100-1434461944.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 175 postova
  • Lokacija: Raška
  • Motocikl: shadow 750 aero

ja sam zainteresovan  nego šta znači 40 cm u struku za koju je to veličinu i koliko si ti visok i težak pada vidim ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Matori, meni su male, i to podosta. 40 cm je polu obim struka, sada sam tacno premerio, znaci pun obim struka je oko 80 cm. To je za nesto sitnijeg muskarca li mrsavog, mada moze i za malo jacu zenu, sta znam. Moddel je univerzalan, straight nogavica, kao Levis petstokec. Meni je struk oko 100 cm i imam 95 kg i 181 cm, i ne m ogu da im pridjem. Zena nosi 27 broj, ovo je 30 njoj su ogromne. 3 broja vece. Ona ima 170cm i 47 kg.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 175 postova
  • Lokacija: Raška
  • Motocikl: shadow 750 aero

Matori, meni su male, i to podosta. 40 cm je polu obim struka, sada sam tacno premerio, znaci pun obim struka je oko 80 cm. To je za nesto sitnijeg muskarca li mrsavog, mada moze i za malo jacu zenu, sta znam. Moddel je univerzalan, straight nogavica, kao Levis petstokec. Meni je struk oko 100 cm i imam 95 kg i 181 cm, i ne m ogu da im pridjem. Zena nosi 27 broj, ovo je 30 njoj su ogromne. 3 broja vece. Ona ima 170cm i 47 kg.

sad merio struk prešo 100 i jbg a model je vrh ja imam slične ali  za ove pare ovo je smešno samo da su malo veće -par brojeva- :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1210 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R

Matori, meni su male, i to podosta. 40 cm je polu obim struka, sada sam tacno premerio, znaci pun obim struka je oko 80 cm. To je za nesto sitnijeg muskarca li mrsavog, mada moze i za malo jacu zenu, sta znam. Moddel je univerzalan, straight nogavica, kao Levis petstokec. Meni je struk oko 100 cm i imam 95 kg i 181 cm, i ne m ogu da im pridjem. Zena nosi 27 broj, ovo je 30 njoj su ogromne. 3 broja vece. Ona ima 170cm i 47 kg.

Al si ti skrtica, kad ti zena ima samo 47kg.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja