Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha XT 600Z Tenere

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 161 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Honda XLV 750R

Motor je 1988. godište, u dobrom  je stanju, menjane su karike, stavljen je nov lanac bregaste DID i uradjena je kompletna glava (sicevi ventila i gumice).
Promenjeno je ulje, sipan je Motul 5100, zamenjen je filter kao i filter vazduha. Gume su nove i spoljašnje (Heidenau K60) i unutrašnje (Continental). Sve je to radjeno pre oko 1000km.
Lanac i lančanici su dobri kao i paknovi pozadi, prednje pločice su rekao bih lepljene, takve su bile na motoru kad sam ga kupio, malo slabije koči,
 tako da bi trebalo staviti originalne. Vešanje je dobro, signalizacija sva radi osim pozicije napred. Motor je kod mene oko 2 godine, vodi se na 248 kubika i 12kW,
 tako da registracija za njega izadje oko 6.000 dinara. Registrovan je celu sezonu, tj do polovine novembra 2015. Iz mašine je izvadjen frajlauf koji je neispravan
 i akumulator je loš, te je to u suštini i jedino ulaganje u motor kome ne smeta da kurbla. Meni smeta, zato ga i prodajem. Cena je 1000 evra, kontakt 063/75-22-157

Evo i par slika....

 

 

1.jpg

 

2.jpg

 

3.jpg

 

4.jpg

 

5.jpg

 

6.jpg

 

7.jpg

 

8.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 161 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Honda XLV 750R

Nije problem, ako ima neke svrhe, jer sam za ovih mesec dana presao oko 500km samo, tako da motor izgleda identicno kao i na ovim slikama koje su u oglasu. Slikacu sutra kad dodjem sa posla pa cu postaviti.

Da dodam jos i to da se motor vodi na mene i da je prenos oko 700 dinara, jer se vodi na 250ccm...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Kolika je zapremina ovog rezervoara ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 123 postova
  • Lokacija: Novi Banovci
  • Motocikl: Bandit 1200, TDM 850TX

Izvinjavam se za slike, nisam video datum postavljanja oglasa, permutovao sam datume. 

 

Kako se vodi u saobracajnoj,tj. na koji model motora?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36

Moram malo da off-ujem...To za 250 kubika u saobracajnoj ne mora da vazi kada se bude radio novi tehnicki. Lice koje radi tehnicki pregled moze (i trebalo bi) da upise kolika je redovna kubikaza motora. Na cilindru pise koliko je kubika i to se lako vidi na tehnickom, osim ako taj broj neko nije brusilicom obradio. Mozda jedino ako neko poznaje ljude na tehnickom pa da se dogovore da se nevupisuje redovna kubikaza...

Inace, motor je fino sredjen i za te pare itekako vredi uzeti ga...

Srecno sa prodajom...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja