Jump to content

Moto Zajednica

Honda VFR 750 RC24 1987god.

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 121 postova
  • Lokacija: Beograd

Pozdrav kolege,

 

Odlucio sam da prodam motor jer zelim da imam kapacitivni Naked tipa Honda CB 1000SF (Big One) na prvom mestu (najniza registracija i jednostavno najvise mi je Honda u srcu) ili njemu neku zamenu tipa Suzuki Bandit 1200, GSX 1400, Yamaha XJR 1200/1300 ili Kawasaki ZRX 1100/1200. Znaci ne bih za neku "S" varijantu osim u krajnjoj nuzdi.

 

Sto se motora tice necu sada da krenem da hvalim na sva zvona ali za skoro 30God star motor je u jako dobrom stanju. Presao je 52000 po satu ali posto meri do 99k ko zna koliko je stvarno presao.Drugar je bio prethodni vlasnik pa ga je jako lepo odrzavao (bio je 2 puta u Belorusiji sa njime) i ja naravno posle njega. Ulje je promenjeno pre oko 4000km i nije potrosio ni kapia i dalje je zuto skoro kao na pocetku. Ugradjen je nosac za korman tima LSL (Home made na CNC-u ja sam pravio 3D model) produzena kociona creva (sve originalno ide uz motor - heblovi i originalno kociono crevo) i promenjeno ulje u kocnicama. Registrovan je pre mesec dana ravno ali jos ne stigoh po saobracajnu :) i stavljene nove gume pre 800km (racun i garancija 3god idu uz bajk).

 

Lanac i lancanici su veoma zdravi, ja sam svako trece podmazivanje lanca koristion Motulovo sredstvo za ciscenje pa tek onda mazanje Bardahl sprejem.

 

Motor poseduje poviseni originalni Givi vizir za taj model i prekjuce sam kompletno restaurirao sediste (ne ja licno nego majsotr). Sve sam sredio da bude cakum pakul ali nije to i dalje to, na zalost.

 

Pocetna cena je 1150E bez Top Case-a i ploce jer je ona od Wingrack-a koji ce nadam se na drugi motor.

Znaci moze i zamena uz moju doplatu za neki motor od gore pomenutih ali najradije bih za Hondu.

 

Tel: 06/21-40-60 Filip za ostala pitanja

post-14710-0-67753600-1432917676.jpg

post-14710-0-63936900-1432917685.jpg

post-14710-0-05752300-1432917700.jpg

post-14710-0-49625700-1432917752.jpg

post-14710-0-46984700-1432917761.jpg

post-14710-0-19687500-1432917794.jpg

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svaki Totalitarizam Ubija U Ime Optimizma!, 316 postova
  • Lokacija: Neoplanta
  • Motocikl: BMW R 1150 GS ADV Los

Stvarno odlicno izgleda za svoje godine...I taj korman mu jos daje + u izgledu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 121 postova
  • Lokacija: Beograd

Ljudi ovako stoje stvari , danas sam zamenio motor za GSX 1400 sa kolegom sa foruma

http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/104522-suzuki-gsx-1400-krmaca-k2/

Motor je izvanredan i jako sam zadovoljan investicijom a posto je kolega samo zeleo da usitni motor za sve informacije slobodno

kontaktirajete ili Shaft021 ili mene preko PP u vezi VFRa koji je na prodaju i dalje, tu smo da sve nedoumice razresimo.

 

Hvala najlepse.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svaki Totalitarizam Ubija U Ime Optimizma!, 316 postova
  • Lokacija: Neoplanta
  • Motocikl: BMW R 1150 GS ADV Los

Ljudi ovako stoje stvari , danas sam zamenio motor za GSX 1400 sa kolegom sa foruma

http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/104522-suzuki-gsx-1400-krmaca-k2/

Motor je izvanredan i jako sam zadovoljan investicijom a posto je kolega samo zeleo da usitni motor za sve informacije slobodno

kontaktirajete ili Shaft021 ili mene preko PP u vezi VFRa koji je na prodaju i dalje, tu smo da sve nedoumice razresimo.

 

Hvala najlepse.

Cestitam novom vlasniku!Ja cu otvoriti nov oglas za ovu Hondu,samo malo da se i ja provozam na njoj.Za sada vidim da je iznenadjujuce udobna i vozljiva :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 121 postova
  • Lokacija: Beograd

Hvalaaaaa, za vikend sam preso blizu 600km i iiiii sreca-sreca-radost :).

Jedino vizir treba da padne i zdravo djaci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 121 postova
  • Lokacija: Beograd

 

Ljudi ovako stoje stvari , danas sam zamenio motor za GSX 1400 sa kolegom sa foruma

http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/104522-suzuki-gsx-1400-krmaca-k2/

Motor je izvanredan i jako sam zadovoljan investicijom a posto je kolega samo zeleo da usitni motor za sve informacije slobodno

kontaktirajete ili Shaft021 ili mene preko PP u vezi VFRa koji je na prodaju i dalje, tu smo da sve nedoumice razresimo.

 

Hvala najlepse.

Cestitam novom vlasniku!Ja cu otvoriti nov oglas za ovu Hondu,samo malo da se i ja provozam na njoj.Za sada vidim da je iznenadjujuce udobna i vozljiva :takoje:

 

 

Veoma mi je drago sto i ti nisi nezadovoljan iako VFR nikako nije tvoj krajnji cilj, to je fenomenalna igracka samo nije za mene :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 453 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z1000 Mk2 Piaggio Beverly 250

Čestitam na kupovini GSX-a, bio si brži od mene. Kupio si odličnu spravu a pritom je i prodavac zadovoljan. Retko dobar posao u Srbiji... :) 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 121 postova
  • Lokacija: Beograd

Da da , jako mi je drago sto je i prodavac jako zadovoljan cak je krenuo malo da sredjuve VFRa.

Mene je jako lepo motor sluzio kao i GSX poredhodnog vlaskoka pa je sve zavrseno sa obostranim zadovoljstvom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja