Jump to content

Moto Zajednica

Sunstar ili Afam zadnji lancanik?

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 224 postova
  • Motocikl: YZF R6

Potrebna mi je pomoc.

Da li neko zna gde bih mogao da kupim zadnji celicni lancanik za CBR600RR koji ima 44 zuba. RK i JT izgleda ne proizvode celicne sa tim brojem zuba pa sam ogranicen na Afam i Sunstar lancanike. Zvao sam uvoznika Afam lancanika Yamahu Barel i covek kaze da nemaju na stanju lancanik sa tim brojem zuba i da cak ne mogu ni da porucim kod njih JAK UVOZNIK :takoje: .
Sunstar ne znam uopste da li iko uvozi. Okrenuo sam sve telefone koje sam pronasao od raznih prodavaca i niko nije mogao da mi pomogne. Ima li neko ideju gde bih mogao da nadjem to? ps treba mi za Navak sledece Nedelje (26. april).
 

Hvala

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vinyl rider, 781 postova
  • Lokacija: Зрењанин, хоме оф тхе ДАНИ ПИВА
  • Motocikl: VFR 800fi INTERCEPTOR the big red bee ; ДОНГО - руска машина - дрвена осовина

Mislim da imam JT u radionici sa 44 zuba, ali je pravljen za Dominatora , od starog potrošenog lančanika sa  47 zuba  , ja sam prepravio na 44, toliko je moglo da izađe.

Ako se nevaram , predviđen je za 520 lanac , a nisam siguran koliki je na CBR-u

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 617 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha SR250 Honda NTV650

Ako ga nisi sam pravio red bi bilo da sa ljudima podeliš kako si ga dobavio (ako nije tajna). Možda još nekome nekad zatreba.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 224 postova
  • Motocikl: YZF R6

U pravu si. Nije mi palo na pamet da napisem posto i ne moze da se kaze da sam se snasao zato sto sam na kraju bio primoran da kupim aluminijumski koji sam lako pronasao ali je skuplji a i brze ce da se potrosi. Nasao sam u hrvatskoj celicni  AFAM lancanik sa 44 zuba koji mi je trebao ali nisam bio siguran da ce mi stici na vreme za trackday pa sam kupio ovaj aluminijumski.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 617 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha SR250 Honda NTV650

U pravu si. Nije mi palo na pamet da napisem posto i ne moze da se kaze da sam se snasao zato sto sam na kraju bio primoran da kupim aluminijumski koji sam lako pronasao ali je skuplji a i brze ce da se potrosi. Nasao sam u hrvatskoj celicni  AFAM lancanik sa 44 zuba koji mi je trebao ali nisam bio siguran da ce mi stici na vreme za trackday pa sam kupio ovaj aluminijumski.

 

Iz Hrvatske mi je roba stigla za dan - ali u Hrvatsku. Ako si blizu granice (ja sam na +100km), kada ti je hića za deo poruči da ti pošalju u npr. Tovarnik, on je 2min od granice. Lagana vožnja do tamo, preuzme se deo uz poštarinu od oko 4 evra, stiže od danas do sutra.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja