Jump to content

Moto Zajednica

sprnt maxx

Recommended Posts

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

Posto sam kupio motor za asfalt , skuter koji sam skoro uzeo u nameri da sa njim idem na posao mi vise nije potreban. 125ccm, kao nov, presao 1500-2000km tu negde. Sve radi, sve ispravno. Kupljen nov kod nas, nikad registrovan. Svi papiri od kupovine. Cena 550e i verujem da je ok jer su u losijem stanju na oglasima od 700e pa na gore. Slike sutra

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1435 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Zainteresovanih sigurno ima. Sa novcem je vec nesto drugacija situacija.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

Simma realno ja ne kacim oglas da bih dobio komentare vec da bih prodao nesto. A ako malo pratis oglase , mnogo komentara imaju obicno oglasi gde cena nije realna, a to samnom nije slucaj nikad. Voleli me ili ne, svi znaju da sam sa cenom uvek realan ili uglavnom ispod realnog.

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

Za clanove sa duzim stazom, mislim na one sa kojima se bar par godina svadjam :-) moze na 5 rata po 100e. Ne treba mi skuter a 100e na pocetku meseca dobro dodje za pokrivanje dela obaveza.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 368 postova
  • Lokacija: Tu i tamo...
  • Motocikl: Bicikla

Za clanove sa duzim stazom, mislim na one sa kojima se bar par godina svadjam :-) moze na 5 rata po 100e. Ne treba mi skuter a 100e na pocetku meseca dobro dodje za pokrivanje dela obaveza.

 

Ne treba ni meni skuter, ali kapa dole za gest 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2486 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

Šteta, imam već jedan takav u garaži i slatko se navozasmo nas dvojica. Evo sad ulazimo u petu sezonu bez kvarova uz redovno održavanje. Da mi je ovaj moj na izdisaju pravili bi ja i ti neku kombinaciju ovako :neznam:. želim da ga prodaš i da tog koji ga kupi služi kao i mene. :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

Realno skuter je bas lep. Uzeo sam ga da idem na posao kad krene lepo vreme jer sam tad imao motor koji je iskljucivo za off i koji se ne registruje. U medjuvremenu taj motor prodao, kupio supermoto koji treba da registrujem. Tako da pored dva auta , dva motora za registraciju su mi puno. E sad svestan sam da je to kinez ali opet u ovom stanju ,sa ovom kilometrazom pa jebem mu misa mora da vredi 500e.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

Ma znam da hoce nego sam takav uvek sa prodajom, kad nesto resim da prodam onda kao muva bez glave donosim odluke. Realno mozda sam zato sve i relativno brzo i prodao Jer obicno sve bude ispod cenE i onako kako opisem. Iskreno i ne secam se kad je neko dosao nesto da kupi od mene a da to i nije kupio.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Rezervisano za poznatog kolekcionara sa foruma :-) valjda mu jos samo sad coper fali u kolekciji

 

Jbte....chuknuce mi neko gajbu 1ups.gif.....nije za mene...za pobratima-drugara 1mda.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja