Jump to content

Moto Zajednica

kapica ventila za ozračivanje kočnica

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 430 postova
  • Lokacija: MLADENOVAC

Ja ih uzimam sa novih akumulatora sa onog oduska sa strane.orginal pase na sisicu za ozracivanje samo sto je neka crvena boja.Imam ih u garazi i viska prosetaj se do Mladenovca i dobijes ih

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 354 postova
  • Lokacija: DOBANOVCI
  • Motocikl: RSV 1000,R6,Fiat 126-GSXR1100r,CBR1000 streetfight,GSXR1100R.GPZ600R

imam ja 99% po garazi bar nekoliko komada...dacu ti je na poklon..vidi dal ces usput da je pokupis ili da ti poslajem,al glupo da ti saljem i da placas postarinu za tu sitnicu...pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

To imas i na autima... na otpadima recimo... pogotovo neki svjeziji auto, zdrobljeni.

Trebalo bi da pashe.

 

A sto ce ti to? :D

Mislio i ja da ne treba pa kad sam poslje godinu dana mjenjao pločice i ozračivao kočnice, slomih baš taj ventil koji nije imao kapicu, nakupi se govana u njemu i još vlaga i kišnica i zapekne ko da je jedno sa čeljustima. Ljevi se odvio bez problema, a kad je desni poslje silnog natezanja i kuckanja(i pola boce WD40) pukao i kad sam vidio šta je u njemu, bilo je "Aaaaaa znači tome to služi"(kapica) :dobar:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2288 postova
  • Lokacija: Podravska pripizdina u HR
  • Motocikl: egzotični GSXR750 K88

Mislio i ja da ne treba pa kad sam poslje godinu dana mjenjao pločice i ozračivao kočnice, slomih baš taj ventil koji nije imao kapicu, nakupi se govana u njemu i još vlaga i kišnica i zapekne ko da je jedno sa čeljustima. Ljevi se odvio bez problema, a kad je desni poslje silnog natezanja i kuckanja(i pola boce WD40) pukao i kad sam vidio šta je u njemu, bilo je "Aaaaaa znači tome to služi"(kapica) :dobar:

 

nije ti se to desilo zato što nisi imao kapicu ... :takoje:

 

ali je svakako dobro imati kapicu ... :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja