Jump to content

Moto Zajednica

Roleff Scotchlite 3M

Recommended Posts

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

Danas slucajno iskopah jaknu za koju sam totalno zaboravio,stoji u ormaru skoro 5 godina.

 

Tada sam je dobio,oblacio sve ukupno 10ak puta,mozda ni toliko,tako da je jako lepo ocuvana.

 

Nema nikakva ostecenja,nije prljava,nema fleke,jedino malo sto je od stajanja kao prasnjava,ali to se jednim pranjem resava,nesmrdi(skoro da mirise na novo).

 

Velicina je XL,ja sam 192cm i 100kg i meni je knap(sto se tice rukava),dole oko struka moze da se uteze i popusta,isto kao i oko stomaka.Ima protektore na laktovima,ramenima i niz ledja.Zimski ulozak je negde zaturen,mozda i bacen,tako da ide bez njega.

 

Jedina stvar koja odstupa na jakni je sto su bile usivene boje na ledjima(skinute su),ali tu kuda je isla jedna traka se vidi da je boja(plava od jakne) nova i cista ko iz fabrike,a oko nje je malo prasnjavija(ako me razumete),mislim da ce se i to iznivelisati pranjem,jer okom je vidljivo ali na slici se neprimecije.

 

Cena npr 50e

CsnqKkx.jpgLzUtpnc.jpgYRNDsYW.jpgTB14Ron.jpg2LNwv9n.jpgSR2ygd9.jpgfGZTebj.jpgWyu9zNR.jpg6955QF6.jpg

Na poslednjoj slici sam pokusao da pokazem taj "feler"

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja