Jump to content

Moto Zajednica

TDM 850 4TX

Recommended Posts

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

 Ja sam pre 7-8 godina kupio TDM 850 97 godiste za 4000 e...u tom momentu skuplje za jedno 300-400 e od oglasa.....ali na motoru su bile nove gume, nov lanac i lancanici, pplocice zamenjene.dva nova auspuha Jamahina i narednih 40 -etak hiljada km sam samo vozio tj zamenio jedan set guma i lanac i lancanike....e sad ja mislim da sam dobro proso tj mnogo bolje nego da sam kupio neki ''povoljniji'' pa ulozio brdo novac za gore navedeno.....i pre neku godinu je otiso u trampu za oko 2500 e.....tako d a smatram da je za taj motor realna cena oko 2000 e....ako oces da ga prodas.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 53 postova
  • Lokacija: Beograd- Dorcol
  • Motocikl: XJR 1300

 Ja sam pre 7-8 godina kupio TDM 850 97 godiste za 4000 e...u tom momentu skuplje za jedno 300-400 e od oglasa.....ali na motoru su bile nove gume, nov lanac i lancanici, pplocice zamenjene.dva nova auspuha Jamahina i narednih 40 -etak hiljada km sam samo vozio tj zamenio jedan set guma i lanac i lancanike....e sad ja mislim da sam dobro proso tj mnogo bolje nego da sam kupio neki ''povoljniji'' pa ulozio brdo novac za gore navedeno.....i pre neku godinu je otiso u trampu za oko 2500 e.....tako d a smatram da je za taj motor realna cena oko 2000 e....ako oces da ga prodas.

Da vise ne smaramo ljude.Poredjenja radi : 

  Ja sam moj kupio pre 5god 99godiste za 3850e......i na mom motoru je sve u top stanju i narednih 14hiljada sam miran . Kupio sam nove gume , lanac i lancanike uradio chrush bar i confort sediste i produzeni vizir. I prodajem ga za 2200e. Znaci godiste mladje, stanje isto, kilometraza drasticno manja.....da ipak sam realan. 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2748 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A

Cenu robe diktira tržište ponude i potražnje.da li je nešto realno ili ne je relativno."Lupetaranje" sa cenom uglavnom odbija potencijalnog kupca(sa parama) takodje hvalisanje od strane drugara. Kupci (sa parama) uglavnom nisu somovi pa ko se upeca. Treba obraditi ponude i uklopiti se . Srećna ti prodaja i kupovina novog.

P.S. Evo šta je kupljeno pre šest meseci

[/url]">http://http://postimage.cc/'>DSC_0642.jpg

1500 € '99

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 53 postova
  • Lokacija: Beograd- Dorcol
  • Motocikl: XJR 1300

Lep motor. Malo je off za moj oglas al ne mari. Fali mu confort sediste, poviseni vizir ,crush bar, (gume ne znam kakve su ) , retrovizori nisu njegovi i neznamo km. Ima iz italije i za 1400 al posle 2 god zivota tamo znam da samo dolivaju ulje i teraju do daske.

Posle obrade trzista nasao sam ovo:

1997.  80 000km  1999e    ;    1996    32000km  2350e   ;   1997   48000km   2150e   ;  2000  41000km   2650e

1998   33 000km  2200e    ;    1997    70000km  1950e   ;   1999   36000km   2350e   ;  1999  42000km   2500e

1997
 
 

U svakom slucaju lep motor . Ja kupih 900-tku . Pa polako prodace se. Ne bih vise diskutovao na tu temu. Tu sam za ponude.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1168 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

Alo druže, "što se primaš", kako to klinci sada kažu.

Motor ti je odličan, cena sasvim o.k., kome je mnogo neka traži jeftiniji. Kad motor navrši 5, 10 ili 15 godina starosti, nemože se  više formirati cena po godištu nego po očuvanosti. Tvoj motor, bar po slikama izgleda odlično. Da imam trenutno koliko tražiš, odmah bi ga kupio.

Mislim da ovakvih kao ja ima još dosta.Samo budi strpljiv. Prodaće neko od mojih istomišljenika to što prodaje i dotrčaće do tebe.

Ako ti nije hitno, samo opušteno.

Sretno !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 194 postova
  • Lokacija: indjija
  • Motocikl: honda cb 500,puch 250sg,MAS175 1930, kawasaki klr 650,tomos tori, tomos mc 50,

slazem se sa kolegom jasminko vir meni se svidja ali trenutno nemam pare za motor bar dok ne prodam moj .

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 214 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda XL1000VA

Nemoj da ga pokloniš svakako.Kakvi su se krševi kupovali ovih dana za 2500e. Tvoj motor izgleda odlično kilometraza je mala, ako je prava naravno.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 53 postova
  • Lokacija: Beograd- Dorcol
  • Motocikl: XJR 1300

Nemoj da ga pokloniš svakako.Kakvi su se krševi kupovali ovih dana za 2500e. Tvoj motor izgleda odlično kilometraza je mala, ako je prava naravno.

Kilomtraza je originalna. Kupljen ovde od prvog vlasnika sa 14000km pre 5god. Ja sam za ovih 5god. presao jos 14000hilj. Posao me ogranicava.

Hvala momci na podrsci!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2748 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A

Bane jel bila oguljena desna stranica?

Možda više se i ne sečam sin je kupio od drugara koji je doterao mislim iz KG zajedno su išli po nju pre dve tri god. mislim da je tada bila oko 3-3.5 k. Jel znaš motor????

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi
Kad motor navrši 5, 10 ili 15 godina starosti, nemože se  više formirati cena po godištu nego po očuvanosti.

 

Nisam ni mislio da ćeš nešto drugo da kažeš posebno u svetlu toga što prodaješ motor star 21 godinu za 2.500 evra.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1168 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

 

Kad motor navrši 5, 10 ili 15 godina starosti, nemože se  više formirati cena po godištu nego po očuvanosti.

 

Nisam ni mislio da ćeš nešto drugo da kažeš posebno u svetlu toga što prodaješ motor star 21 godinu za 2.500 evra.

 

Pogrešno.

To što sam napisao je apsolutna istina. Ne mogu se ova dva TDM-a porediti samo zato što su isto godište a razlika u stanju i opremi je velika.

Ali napisao sam post da bih dao podršku čoveku koji je dao oglas da prodaje motor a vi valjda nemate pametnijeg posla nego da da mu se pokakite u oglas.

Nije mi jasno odakle takva potreba.

Šta je cilj ?

Da poniziš čoveka i njegov motor ?

Da istakneš sebe ?

Ajde da mu znaš neku skrivenu manu pa je napišeš i pomogneš drugim forumašima da ne nasednu na prevaru, to bi bilo u redu.

Ali tebi(pišem uopšteno), koji nisi nimalo zainteresovan za motor koji se prodaje, se ne sviđa cena . I odmah reaguješ, eeej, pa ne može on to da prodaje za te pare.

Sad će njemu genije da očita bukvicu !

Malo smo popustili i dozvolili opet taj of po forumu ali ne vredi.

Izvunjavam se kolegi Gaji što smo dopustili da nu se oglas upropasti, ali oval moj post je zadnji off u oglasima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 53 postova
  • Lokacija: Beograd- Dorcol
  • Motocikl: XJR 1300

ne ljutim se ni na koga.....jednostavno sam vam iskopirao cene sa trzista. Ja mislim da sam korektan.

Ponavljam : postujem svacije misljenje

Ko god zna nesto o mom motoru a da ja nisam izneo slobodno nek istupi i nek kaze . Prosli TDM je feelgood kupio od mene ....tako smo se i upoznali. I danas dan smo ortaci jer ono sto sam rekao o motoru nije odstupalo od prave situacije. Za mene moj motor vredi vise ali naravno trziste diktira cenu (sto sam i prikazao skidajuci godista i cene sa drugih sajtova)

 

Ni na kog se ne ljutim. 

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja