Jump to content

Moto Zajednica

Фотке са незваничног зимског дружења чланова Макси Скутер Клуба Србија

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 605 postova
  • Lokacija: Dorćol

Ево пар фотографија са нашег дружења у суботу.

 

DSC_1741_zpse6423b70.jpg

DSC_1745_zpsdc97e741.jpg

DSC_1744_zps50867173.jpg

DSC_1742_zps4e2c3965.jpg

DSC_1738_zps365037b3.jpgDSC_1737_zps8f2a0115.jpg

DSC_1736_zps0ea7f19f.jpg

DSC_1735_zps3dd05de4.jpg

DSC_1734_zps1e81eed0.jpg

DSC_1733_zps7923e7ff.jpg

DSC_1729_zps923a4a59.jpgDSC_1732_zpsde694bcd.jpg

DSC_1719_zps96c5bee5.jpgDSC_1727_zps41a0f7c9.jpgDSC_1726_zpsd58a35ed.jpg

DSC_1718_zps9394ee24.jpg

DSC_1717_zpse16f072b.jpg

DSC_1715_zps69de1c7a.jpg

DSC_1713_zps549d9883.jpgDSC_1711_zpsd380f751.jpg

DSC_1709_zpsbd460057.jpg

DSC_1702_zps56de2c42.jpg

DSC_1700_zps2aa8e4a1.jpg

DSC_1697_zps80a5acd3.jpg

DSC_1695_zpsab829424.jpgDSC_1688_zps09db6501.jpg

DSC_1687_zpsfae53f01.jpg

DSC_1684_zps5a7bbff0.jpg

DSC_1677_zpse3951e58.jpg

DSC_1674_zpsa369fe97.jpg

Promenio član Pablo
Promena naslova zbog razjašnjenja prirode ovog okupljanja.
  • Podržavam 10

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5603 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Bravo momci :takoje: Sa ovim zimskim druženjem već možete da se ponosite. Mnogo ste ozbiljnije prišli ovome nego onoj neveštoj temi o tobožnoj reorganizaciji :care: Nadam se da ste ponosni (imate i zašta, priznajem) i zadovoljni odzivom drugara. Shvatili ste da se odazovu kada ih lepo obavestite o nečemu a ne onako paušalno... E sad, prave ciljeve ovog, dobrano tajnog, druženja, samo nedelju dana ranije nego onog javno najavljenog, znate samo vi a ne brinite, vremenom će ukapirati još mnogi sa ovog druženja...

 

Vidim da radite ono što ste onomad u onoj nespretno postavljenoj temi najavili:

 

Група људи, у чије име сам ја говорио ће наставити свој пут, за који мислимо да је исправан.

 

Drago mi je da je žurka uspela i želim Vam još dosta druženja i zajedničkog uživanja. Dobar rad se isplati :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12218 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

"Maxi Skuter Klub Srbija"? Ako dobro vidim to je neko novo udruženje koje se otcepilo od starog, dobro poznatog Maxi Skuter Kluba koj je usko vezan za BJB?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5603 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Ustvari, u pitanju je "МАКСИ СКУТЕР КЛУБ СРБИЈА" а ostalo neka pojasne slabije upućenima organizatori :Mina:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 311 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Gilera Nexus 500

Zaista lepo druzenje sa meni dragim ljudima, nadam se da ce se uskoro ponoviti. I veliko hvala drugarima koji su sve organizovali na veoma visokom nivou!!!

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1509 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Versys buljavi

Meni je ovo skroz slatko...

Pretpostavljam da će s'prvim zracima sunca biti postavljena i tema "Maxi vožnjice Maxi Scooter kluba Srbija" pa da nastavimo sa ovim šašavilom.

  • Podržavam 12

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 236 postova
  • Lokacija: stockholm
  • Motocikl: plavi

ne ulazeci u podele jer nisam clan ni jednog kluba samo da primetim lepu i veselu atmosferu koja vas je pratila koliko vidim, cestitke na organizaciji i dobrom provodu i pre svega da nam svima predstojeca sezona bude za pamcenje

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Хвала боби_крофна,надам се да ћемо се и возити предстојећу сезону заједно. ВЕЛИКИ ПОЗДРАВ :zdravo:

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 329 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: HONDA CTX700 DCT

Lepo ga pitam, ne znam cemu to... evo poslacu mu na pp, mozda mu je glupo da kaze.

 

čuj možda ... pa glupo je nego šta nego je glupo ... ( чуј можда ... па глупо је него шта него је глупо ... )

 

p.s. ( п.с. )

još ti i nabija to na nos postujući slike u temi u kojoj nije ni nagovestio skup ... mislim kad nije javno organizovan onda je logično da se i slike razmene privatno tako da je jedini razlog za post ovde očigledno da ti pravi zazubice ...

(још ти и набија то на нос постујући слике у теми у којој није ни наговестио скуп ... мислим кад није јавно организован онда је логично да се и слике размене приватно тако да је једини разлог за пост овде очигледно да ти прави зазубице ... )

  • Podržavam 10

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8862 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Kakve fore i fazoni, ne mogu se nacuditi dokle nisko idete ( Rumba, Bigi, Laki )........ zvati odredjene ljude na pice, povodom otvaranje kafane pa na ovim stranicama prezentovati kao Zimsko druzenje Maksi Skuter Kluba Srbija..... maaa dajjjj FAKE totalni.

 

 

Msm super je druziti se, lumperaj, nemam nista protiv cak sta vise odlicno je poceti s'veseljem u NG, samo malo je glupo iskoristiti ljude, clanove na takav nacin!

Ali eto, to je slika i prilika Vaseg ponasanja i ophodjenja prema svemu 1staa.gif

 

Mi to radimo drugacije, zimsko druzenje Maxi Skuter Cluba ima svoj datum, mesto i vreme, nema "odabranih", javan je i svi su dobro dosli.

 

 

 

 

 

  • Podržavam 16

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 786 postova
  • Lokacija: Kovin

Нажалост, морам господина Атанацковића, ака Сателис да упозорим да шири неистините тврдње. Замолио би га да докаже своју тврдњу о лажном позивању људи.

Друго : Ако нешто није објављено на форуму и није неко позван онда је то тајно?1lol.gif1lol.gif1lol.gif

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8862 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Нажалост, морам господина Атанацковића, ака Сателис да упозорим да шири неистините тврдње. Замолио би га да докаже своју тврдњу о лажном позивању људи.

 

 

 

 

Jeste Laki u pravu si, sve gore napisano je neistina....pardoniram 1aha.gif

 

 

razuveri me da je drugacije ti ili bilo ko drugi, ocigledno da ne razumem 1Mina.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 786 postova
  • Lokacija: Kovin

Па....не морам ја да доказујем ништа.

 

Изнели сте одређене тврдње па сад докажите!?

Само да не буде као у теми о реорганизацији да се напрасно заборави нешто што вам не одговара!1zdravo.gif

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5603 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Замолио би га да докаже своју тврдњу о лажном позивању људи.[/size]

 

Pa vidi Laki ako neke ljude zovete van Foruma da dođu na piće i da se malo družite a onda to prikažete na Forumu kao zimsko druženje Макси Скутер Клуба Србија onda ... :zbunjen: O tome neka se pozvani izjasne ako misle da treba. Ako smatraju da je to ok - poštujem :takoje:

 

E sad ako odrednica Макси Скутер Клуб Србија ima svoj značaj koji na ovim stranicama nije ozvaničen - pobogu, pohvalite se :neznam:

 

A u temi o "reorganizaciji" je sve jasno kao dan :aha:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 786 postova
  • Lokacija: Kovin

За то да је у теми о реорганизацији било све јасно као дан имаш плус (виртуелни пошто не можеш да добијеш прави)

Могу да се изјасне и позвани па да кажу како су позивани и разлог.

Али ја још увек чекам да ми господин Атанацковић изнесе доказе за неистине које је изнео у вези тога.

 

Алексанто.....онда ми објасни ово: Рече да је дружење у Жабљу прошле 2014.године било једнодневно али је одређена одабрана група људи била и преспавала први дан код тебе. (Твоја је кућа и можеш са њом да радиш шта хоћеш).

То онда није било тајно???

Није било ни речи на форуму!

Или је то ипак била случајност?

 

ЕДИТ : Вожња на татре? Био сам позван и хвала на томе али мнооооги нису, вожње није било на форуму....још једна тајна?

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8862 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Jeste Laki u pravu si, sve gore napisano je neistina....pardoniram 1aha.gif

razuveri me da je drugacije ti ili bilo ko drugi, ocigledno da ne razumem 1Mina.gif

 

Ja ti lepo napisah, ne znam sta bi vise

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 329 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: HONDA CTX700 DCT

Па....не морам ја да доказујем ништа.

 

pa i ne moraš (па и не мораш)

 

no možda bi mogao kao upućen u dotično dešavanje da mi nešto objasniš ... ( но можда би могао као упућен у дотично дешаванје да ми нешто објасниш ... )

 

nije bilo lažno pozivanje ali je očigledno bilo selektivno i tajno (није било лажно позивање али је очигледно било селективно и тајно)

moje pitanje tebi ili nekom ko je upućeniji u to dešavanje je sledeće - a što uopšte o tome postujete ovde kad vam se ekipa koja je na ovom forumu toliko ne svidja ...

(моје питање теби или неком ко је упућенији у то дешавање је следеће - а што уопште о томе постујете овде кад вам се екипа која је на овом форуму толико не свиђа ... )

ja kad mi se neko ne sviđa prekinem kontakte osim onih koje je ljudski zadržati ( ја кад ми се неко не свиђа прекинем контакте осим оних које је људски задржати )

daleko bilo da kažem da ne treba ostati u kontaktu samo mi je ovo čudno obzirom na količinu netrpeljivosti koja je izražena sa strane 'tvoje' ekipe i jasno izraženu odluku da dalje idete svojim putem ...( далеко било да кажем да не треба остати у контакту само ми је ово чудно обзиром на количину нетрпељивости која је изражена са стране твоје 'екипе' и јасно изражену одлуку да даље идете својим путем ...)

da se niste predomislili ? ( да се нисте предомислили ? )

ako sam te slučajno pitao nešto na šta ne znaš odgovor slobodno ovo ignoriši ili ako ti nije previše teško prosledi pitanje upućenijima ...(ако сам те случајно питао нешто на шта не знаш одговор слободно ово игнориши или ако ти није превише тешко проследи питање упућенијима ...)

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1551 postova
  • Lokacija: kragujevac
  • Motocikl: Burgman 400 2007

Laki ,nema smisla takvoj prepisci......

prvo kako mozete da napravite druzenje i da napisete samo za odabrane????onda fotke tog druzenja izbacite na forum pod imenom zimsko maksi skuter druzenje kad gomila ljudi nije imalo pojma da se to desava,sta smo mi ostali,kreteni koji popunjavaju mesto u nekoj koloni?????

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja