Jump to content

Moto Zajednica

Ada Huja TRENING

Recommended Posts

  • Drug član, 2996 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: K5Tan600A

Zanima me koliko nas ima zainteresovanih za voznju na Ada Huja stazi i eventualno i Autokomerc ako dogovorimo...

 

Idealno za supermoto, moze i putni enduro i motocikli manjih kubikaza....

 

Ako nas bude dosta podelicemo se, naravno moze i turisticka voznja, na sigurnom i dobrom asfaltu....

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1542 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XLV 1000

Jao, ja bi 'teo al' ne znam da li smem  ??? ???

 

Hehe... što da ne, samo je meni raspored mnogo zeznut, tako da... pratiću temu, pa ako mognem, mognem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 318 postova
  • Lokacija: Obrenovac

Na Adi huji sam prošle godine dogovorio 2000 din., a ako češće dolazimo i 1000 din. ceo dan vožnje po motoru. Uslov je jedino bio da se sklonimo kada neko iznajmi karting da vozi, a to je bilo obično tek kasno posle podne.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE

Na Adi huji sam prošle godine dogovorio 2000 din., a ako češće dolazimo i 1000 din. ceo dan vožnje po motoru. Uslov je jedino bio da se sklonimo kada neko iznajmi karting da vozi, a to je bilo obično tek kasno posle podne.

Racunamo na to i ove godine ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2996 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: K5Tan600A

Kao sto PATAK rece na kraju je bio dogovor 1000 din po motoru, zadnji put smo vozili sat vremena i pocela je kisa i nisu hteli da nam naplate nista......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 599 postova
  • Lokacija: Auckland, New Zealand
  • Motocikl: nema

Ja sigurno idem (to vec znas), i drugar iz Novog Sada je zainteresovan i hoce da dodje kad god bude mogao (vozi Lc4 supermoto 2007 nabrijan do max : ), mislim da mu je nick ovde Supermoto_Munja ili tako nesto)...Vlada (nije na forumu ) - ktm LC4 supermoto, nas drugar Kricka (Pantocrator na forumu) - videcemo sta ce voziti :)...verovatno i njegov drugar sto je uzeo TTR-a od Mike...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ducatista, 2891 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: beše Ducati 998

Ja bik dosao da vas gledam i da evetualno ispijam ladnu kiselu u onoj kafanici  ;D

BEz zezanja, kad budete znali datum doci cu kao publika, samo javite na vreme

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2996 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: K5Tan600A

Jel to pravite dogovor samo za supermoto ili moze i nesto drugo?

Kada je to tacno, i koliko para treba?

Naravno da mogu i drugi, podelicemo se u grupe, moze i turisticki ko hoce da se provoza, dogovor....

Datum jos nemam, da vidimo koliko nas ima, pa da se organizujemo, mi smo mislili 1-2 puta mesecno......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: NOVI SAD

jedna stvar,zasto je nas amss toliko zaostao? mi nemozemo da organizujemo sm trke do ih hrvati imaju vec nekoliko godina! imam jaku zelju da se to ostvari,pa ako ima neko da me podrzi neka mi pomogne!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2996 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: K5Tan600A

jedna stvar,zasto je nas amss toliko zaostao? mi nemozemo da organizujemo sm trke do ih hrvati imaju vec nekoliko godina! imam jaku zelju da se to ostvari,pa ako ima neko da me podrzi neka mi pomogne!

 

Konkretno ne znam sta je problem, mozda nema dovoljno vozaca? Uglavnom se tu regrutuju vozaci iz moto krosa....

Imamo sigurne tri staze, (ada huja, auto komerc i KULA gde je vozeno europsko prvenstvo!!!!!)

Supermoto je moto sport koji dozivljava veliku ekspanziju u svetu jer je atraktivan, objedinjuje off road i on road tehnike, ima skokove.

Puno su manja sredstva za organizovanje od brzinskkih trka za koje i nemamo ni jednu pravu stazu....

U splitu u hr su organizovali utrku za prvenstvo pored stadiona POLJUD......

Mozda ce neko i registrovati da nas ima ako budemo vozili......

Patak i ja smo i nesto pricali na tu temu sa dekijem iz KDM-a.....

Mi smo vozili promo voznju u okviru TUNING&STYLNIG na ada huji, vozicemo i ove...

Da se organizuje PROMO utrka?!!???

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: NOVI SAD

sto se mene tice sve moze,zanima me samo kad ste planirali  da taj kao trening bude na adi huji? sledeci vik ili ovaj sad? molim da odgovorite posto ja bi trebao da se organizujem iz ns-a da dodjem,nadam se da me razumete!?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

+1 pojacanje za publiku.

 

Cini mi se da staza nije bas prikladna za moju Suzu, ali ako gresim, racunajte da imate jos jednog "turistu" na stazi :)

 

Jel moze malo uputstvo kako naci stazu za nas koji nismo iz BG

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ducatista, 2891 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: beše Ducati 998

+1 pojacanje za publiku.

 

Cini mi se da staza nije bas prikladna za moju Suzu, ali ako gresim, racunajte da imate jos jednog "turistu" na stazi :)

 

Jel moze malo uputstvo kako naci stazu za nas koji nismo iz BG

 

U blizini pancevackog mosta. Kad se spustis sa mosta (iz pravca Panceva) ides desno. Cetvrta rasprsnica (ili semafor - zaboravih) ides levo i sa desne strane vidis znak za kartodrom. Ako si isao na skup u BG onda si prosao pored sigurno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: NOVI SAD

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!! kada je ttttttttttoooooooooooooo!!!!??? 3. put pitam i nedobijam odgovor,doveo bi ja verovatno jos 2,3 sa sm-ovima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1372 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Bice tu izgleda jos publike, ako bude ok vreme dolazim sigurno da vas gledam zato sto YBR nije za te stvari. E sto mi nije onog skutera od prosle godine... U stvari mozda bi i mogo da isprobam YBR-a na stazi, naravno kao turista :D :D :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 318 postova
  • Lokacija: Obrenovac

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!! kada je ttttttttttoooooooooooooo!!!!??? 3. put pitam i nedobijam odgovor,doveo bi ja verovatno jos 2,3 sa sm-ovima

 

Ovo je  dogovor sa ljudima koji su zainteresovani za vožnju, a tek treba da se dogovorite za termin( ja trenutno nemam supermoto točkove za moj motor) kada ćete voziti, a Boban će vas najaviti na stazi. Treba gledati prognozu i rezervisati za neki lep vikend koji dolazi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

Bice tu izgleda jos publike, ako bude ok vreme dolazim sigurno da vas gledam zato sto YBR nije za te stvari. E sto mi nije onog skutera od prosle godine... U stvari mozda bi i mogo da isprobam YBR-a na stazi, naravno kao turista :D :D :D :D :D

 

"Turista sam tim se dičim"....nemoj mnogo da filozofiraš nego dođi pa da peglamo..al onako natenane i strogo turistički  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1372 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Bice tu izgleda jos publike, ako bude ok vreme dolazim sigurno da vas gledam zato sto YBR nije za te stvari. E sto mi nije onog skutera od prosle godine... U stvari mozda bi i mogo da isprobam YBR-a na stazi, naravno kao turista :D :D :D :D :D

 

"Turista sam tim se dičim"....nemoj mnogo da filozofiraš nego dođi pa da peglamo..al onako natenane i strogo turistički  ;)

Ja sam gotovo siguran da dolazim, jedino ako nesto u medjuvremenu iskrsne ali ne verujem, bice sve u redu... Jedva cekam ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja