Jump to content

Moto Zajednica

Aprilia Mana 850

Recommended Posts

  • Rashodovani bajker, 1731 postova
  • Lokacija:
  • Motocikl: SunRa Shino

Možda ću biti prinuđen da naredne sezone pređem na nešto sa automatskim menjačem, a pošto skutere ne volim, onda se kao logično rešenje nameće Aprilia Mana. Pa me zato zanima da li je neko vozio ovaj motor i kakva su iskustva sa njim?

 

img_oMe9iOBBgD_r.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rashodovani bajker, 1731 postova
  • Lokacija:
  • Motocikl: SunRa Shino

Pitaj Marsovce, oni ih voze

 

Pa ovi ovde u Krusevcu imaju hiljadu mana, al nijednu Apriliu Manu. Voze jednog Shivera i jedan skuter.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12218 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Nisu ista kategorija ali bolje razmišljaj o novoj Hondi NC750 sa DCT menjačem...pusti Italijane :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rashodovani bajker, 1731 postova
  • Lokacija:
  • Motocikl: SunRa Shino

Pa razmišljam ja i o toj Hondi, međutim Mana se pojavila nekoliko godina pre NC-a, pa su samim tim i cene polovnjaka valjda povoljnije.

 

E kad bi me strefio neki iznenadni novčani priliv, znao bih šta ću - FJR1300AS ili još bolje Crosstourer DCT. Ali naravno od toga nema ništa, jer mene može da strefi jedino šlog. Dokazano, jer već me i strefio. Zbog posledica istog (leva ruka i noga još nisu sasvim funkcionalni) i razmatram mogućnost nabavke motora sa automatskim menjačem. Mada oporavak ide dosta dobro i prema prognozama lekara mislim da ću do proleća biti u voznom stanju. Ali za svaki slučaj razmatram i rezervni plan ... :neznam:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 417 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Ducati

Moćna honda sa 50ks i 230kg, sa 1 diskom napred, lilavim ogibljenjem, ukradenim rešenjem gepeka na mestu rezervoara, divnom kockastom vilom nazad. Dacia među motorima. Ali nema veze, to je honda, a to je uvek dobro. 1zvizduk.gif

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tvrdo kuvan, 472 postova
  • Lokacija: Blokovi
  • Motocikl: mi je mnogo glasan.

Pa razmišljam ja i o toj Hondi, međutim Mana se pojavila nekoliko godina pre NC-a, pa su samim tim i cene polovnjaka valjda povoljnije.

 

E kad bi me strefio neki iznenadni novčani priliv, znao bih šta ću - FJR1300AS ili još bolje Crosstourer DCT. Ali naravno od toga nema ništa, jer mene može da strefi jedino šlog. Dokazano, jer već me i strefio. Zbog posledica istog (leva ruka i noga još nisu sasvim funkcionalni) i razmatram mogućnost nabavke motora sa automatskim menjačem. Mada oporavak ide dosta dobro i prema prognozama lekara mislim da ću do proleća biti u voznom stanju. Ali za svaki slučaj razmatram i rezervni plan ... :neznam:

 

@mitri: koliko ti covece imas godina kad te stresio mozdani udar?

@abarth: o ukusima ne treba raspravljati

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

Pa razmišljam ja i o toj Hondi, međutim Mana se pojavila nekoliko godina pre NC-a, pa su samim tim i cene polovnjaka valjda povoljnije.

 

E kad bi me strefio neki iznenadni novčani priliv, znao bih šta ću - FJR1300AS ili još bolje Crosstourer DCT. Ali naravno od toga nema ništa, jer mene može da strefi jedino šlog. Dokazano, jer već me i strefio. Zbog posledica istog (leva ruka i noga još nisu sasvim funkcionalni) i razmatram mogućnost nabavke motora sa automatskim menjačem. Mada oporavak ide dosta dobro i prema prognozama lekara mislim da ću do proleća biti u voznom stanju. Ali za svaki slučaj razmatram i rezervni plan ... :neznam:

 

Naprotiv, onda ti bas treba motor sa kvacilom i manuelnim mjenjacem da vjezbas lijevu nogu i ruku. :takoje: Brz oporavak. :zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja