Jump to content

Moto Zajednica

Zimske "Večeri putovanja": svake prve subote u mesecu, u 19h

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 111 postova
  • Lokacija: Beograd

Evo da dodam i ja neku fotku...tek da razigram emocije i mastu...

 

Cortina d'Ampezzo...regionalni centar Dolomita. U Blizini je mnostvo poznatih pass-ova i prelepih puteva za vozikanje.

 

fotka_666.jpg

 

Kad vidim ovu fotku, pomolim se Bogu da ne bude ovako u januaru ;)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5472 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Evo da dodam i ja neku fotku...tek da razigram emocije i mastu...

 

Cortina d'Ampezzo...regionalni centar Dolomita. U Blizini je mnostvo poznatih pass-ova i prelepih puteva za vozikanje.

 

fotka_666.jpg

 

Kad vidim ovu fotku, pomolim se Bogu da ne bude ovako u januaru ;)

 

 

Samo mi je to na pameti... :zvizduk:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8120 postova

U petak ćemo proći sve poznate prevoje ovog regiona, svo ono što je najpoznatije i najvoženije, o čemu svi uvek pričaju! Ali, naravno, i neke manje poznate tačke, prave bisere, koje smo vremenom otkrili! Biće priče o najboljim rutama, povezivanju Alpa i Dolomita, o smeštaju, o dodatnim sadržajima u regiji... Biće priče i o dobroj klopi i vinu ;). Upoznaćemo zajedno region, u svakom hedonističkom i vozačkom ;) smislu...

 

Kao što rekoh već negde gore - biće to veče za dušu putnika!

 

 

Evo i od mene dve fotografije. Hajde da vidimo, da li neko može da prepozna gde su snimljene?

 

#1

P5202170.JPG

 

 

#2

P5212204.JPG

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

Alpi i Dolomiti su prelepi cele godine. Bas se radujem druzenju u petak. :moto3: Slike su vam vrhunske. Ako smem, evo i moj skromni doprinos :takoje:

@Pablo Upravo sam o tome mislio da to sve treba video zabeleziti, jer to su prava bogatstva ovog foruma. :care:

10525975_10203498099445137_7132377248658025780_n.jpg?oh=976b5f1a4cae177f7cac87b5c07c9fab&oe=553CE05B

1962881_10203498099285133_6592245204750050658_n.jpg?oh=57f8cf3b6b8420eb4a75ed8186e904b2&oe=553CBA8E

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8120 postova

Još malo da zagolicamo maštu, evo jedne fotografije, sa lokalnog puta u blizini Šladminga:

P5222300.JPG

 

Pričaćemo i o svim okolnim lokacijama kojima regija obiluje (a zaista su sve prvorazredne!). Evo atmosfere sa Garda jezera:

P5202147.JPG

 

Kao što sam najavio, otkrićemo vam i mnogo lokalnih putića (prava lepota je na njima, van ustaljenih staza):

P5252648.JPG

 

P5242610.JPG

 

 

Dobrodošli!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8120 postova

Možemo malo da pričamo (i) o skijanju ;), ako nekog bude zanimalo, region je više nego od interesa i za tu pasiju ;):

 

P5212213.JPG

 

P5212263.JPG

 

Evo, recimo ovde se vozi svetski kup (Šladming, žica koja vuče na Planai):

 

P5252627.JPG

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 305 postova
  • Lokacija: Blizu granice!
  • Motocikl: KLE 500

VEČERI PUTOVANJA- naslov koji me je ubacio u vremeplov i vratio u devedesete godine prošlog veka kada sam prvi put prisustvovao ovakvom vidu putovanja do Himalaja, Egipta-Kenije i Tanzanije, Perua i Bolivije ....samo u organizaciji Ferijalnog saveza a sve se to održavalo u klubu XL u sarajevskoj ulici. Kasnije su se večeri putovanja preselile u Dom Omladine i svakog februara kada su školarci bili na raspustu uživao sam u detaljnim objašnjenjima svetskih putnika koji su iz svojih dnevnika čitali gomilu informacija o putovanju iz prezentovane zemlje uz slajd projekciju i muziku sa tog prostora. Veliko je zadovoljstvo bilo upoznati takve likove koje sam poistovećivao sa Željkom Malnarom i Bornom Bebek i to su: Dragan Tanasković,Nino Čukalevski, Neša Petronijević, Jovan Eraković i mnogi drugi čijih imena ne mogu da se setim.

Ako je ikako moguće zabeležiti večeri moto putovanja i okačiti negde na internetu jer takve stvari postaju deo istorije, hvala svima koji učestvuju u organizaciji ovog događaja.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja