Jump to content

Moto Zajednica

Zimske "Večeri putovanja": svake prve subote u mesecu, u 19h

Recommended Posts

  • Duh Bez Sekire, 1037 postova
  • Lokacija: Beograd - Miljakovac, Ljubovija
  • Motocikl: Yamaha XJ600N, Cagiva Canyon 600, Husqvarna TE 250

Odlično veče, hvala ti na izdvojenom vremenu i energiji da nam preneseš doživljaje i iskustva sa putovanja kroz ove daleke krajeve. Moja supruga je oduševljena. Sad razmišljamo kako da organizujemo čuvanje dece sledeće prve subote u mesecu :D :D

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 291 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: Honda PCX 125

Hvala tebi pre svega! Predrasude su cudo, ono sto smo videli i culi, ja barem nisam ocekivao...

Da li vece otvoreno za sve zainteresovane ili samo za forumase? Imam nekoliko prijatelja koji ne znaju sta je pravo putovanje :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Beograd, DORĆOL
  • Motocikl: HONDA CBR 1000 rr

Dva sata i trideset minuta su zaista brzo prošla.Tvoje pričanje je bilo izuzetno zanimljivo.Zavidim ti na jednom takvom putovanju.Možda bi smo mogli ovakve večeri upriličiti još jenom mesečno?

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 421 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: Royal Enfild meteor 350

Ovo je tvoje 3 predavanje koje slusam ne racunajuci kurs bezbedne voznje. Posto sam malo stariji prosao sam dosta stvari u zivotu i tesko me je necim fascinirati ali moram da priznam da tebi to polazi za rukom.Kao prvo tvoje putovanje 2013 kada si isao sam na put, je za svako postovanje.Da se covek zaputi sam u taj kraj dokaz je da ima velika cojones.Posebno mi se dopada tvoja pedantnost u svemu , u planu puta ,u odrzavanju motora sve je isplanirano krajnje racionalno.Temeljno se pripremas za svaku zemlju u koju ides i svaki tvoj komentar deluje kao da si turisticki vodic iz tog mesta i da vodis nas radoznale turiste u razgledanje tvog rodnog grada.Takve su i tvoje prezentacije od prvog do poslednjeg minuta zanimljive i drzis paznju slusalaca do kraja .Sta me jos fascinira za vreme predavanja ti iz glave (ne vidim neke beleske) izbacujes gomilu nekih podataka i informacija.Ja licno pola od toga ne bih mogao da se setim.

Nacin tvog izlaganja ne pokazuje ni u jednom trenutku da ti o sebi pravis hvalospeve vec se vidi iskrena zelja da podelis sa nama sve lepe i interesantne trenutke sa tvog putovanja.

 

Hvala ti sto od nas pravis tvoje saputnike jer vecina nas posle tvog predavanja ima utisak da su ucestvovali sa tobom na tom putu.

Jos jednom hvala.

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8137 postova

Drago mi je da se polako formira jedna fina aura lepog raspoloženja i pozitivnog sveta oko Večeri putovanja. To je upravo bila ideja, dovoljno je čamotinje i neraspoloženja oko nas, puno negativnog, možemo svemu tome da pariramo i konstruktivnim stavom sebi priredimo malo pozitive, zar ne? ;). Tako da vozimo dalje, svašta zanimljivog nas čeka ove sezone!

 

Inače, za informaciju, obe dosadašnje večeri su snimljene, kada startuje BJB video kanal biće dostupne svima koji to žele da ih u celini pogledaju.

 

Još jedna informacija - zbog dobre energije i interesovanja, veče br. 2: "Centralna Azija" biće organizovano i u Novom Sadu (krajem meseca). Detalji uskoro, kada ih utefterimo! :takoje:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8137 postova

Kao što sam već najavio, eto ideja raste i širi se :takoje: , pa evo sada i zvanično:

 

Veče putovanja "Centralna Azija" gostuje u Novom Sadu,

 

Vreme:

Subota, 31. januar u 18h.

 

Mesto:

G-Pub (popularni Gregorov Pub), Hajduk Veljkova 11, Novi Sad (http://g-pub.g-bike.net/)

 

 

ULAZ BESPLATAN! DOBRODOŠLI!

 

 

Ovo će biti prvo veče putovanja u novom formatu, sa trajanjem od 3h (i planiranom pauzom u sredini za pitanja, ćaskanja i fiziološke potrebe ;))

 

 

 

PS: beogradsko treće veče putovanja ostaje u redovnom terminu - prve subote u februaru (7. feb) u 19h, na starom mestu (Galerija GLASNIK).

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Dobrodošli u Novi Sad! :zdravo:

Hvala Severianu na dobroj volji i svemu ostalom ;), Gregoru na ustupljenom prostoru, Nikoli (KAWA) na odličnoj ideji da se ove večeri organizuju i u Novom Sadu. :takoje:

 

Jedva čekam. Iako će to biti repriza, ja sam od onih koji dobre predstave vole da pogledaju i po nekoliko puta. :Mina:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

Sta reci, Markone je sve rekao. Samo evo i ja da se u svoje ime zahvalim Sevetu sto je pihvatio moju ideju. Bas se radujem, jedva cekam da se vidimo i lepo druzimo. Nadam se da cemo Markone i ja biti dobri domacini :):takoje:

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8137 postova

Prelepo veče u Novom Sadu! :takoje:

 

Odličan prostor, puno ljudi i jako dobre energije. I dugačko sjajno druženje na after party-ju ;)!

 

Malo atmosfere:

 

IMG_2709.JPG

 

IMG_2754.JPG

 

IMG_2708.JPG

 

IMG_2716.JPG

 

IMG_2702.JPG

 

IMG_2714.JPG

 

IMG_2726.JPG

 

IMG_2776.JPG

 

IMG_2690.JPG

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Strucnjak, 1615 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Šabac
  • Motocikl: CRF300L

Provedosmo nekoliko izuzetno kvalitetnih sati u G pub-u sinoc! Tri sata je proslo a tek smo se zagrejali :) Blago je reci da nam nedostaje vise ovakvih desavanja tokom zime. Citanje putopisa ume da bude prilicno prijatno ali kada cujete zivu rec mnogo bolje se oseti "ono sto je pisac hteo da kaze". I jos uz pivce...

 

Nadam se da ce ovakvih stvari biti jos u NS! Prijalo je.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Lepo, zanimljivo i korisno provedeno veče ! :)

Mogle bi češće da se organizuju ovakve stvari :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Violeta i Seve, hvala vam što ste potegli iz Beograda da nam predstavite ove predivne predele. Nisam ni sumnjao da će biti baš ovako kako je bilo! :takoje:

 

Počni da razmišljaš o redovnim terminima za novosadska zimska druženja! :moto3: Na ovoj prvoj novosadskoj večeri, G-Pub je bio na granici da bude tesan. Gregor će morati da nabavi više stolica za sledeći put. :nanana:

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati Svaki Dan, 883 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: brm brm brm

Zaista smo uzivali, drago mi je sto sam video i upoznao par ljudi sa foruma koje sam znao samo po Nickovima.

 

 

Kao sto sam rekao i Severijanu, odlicno predavanje, na trenutke toliko nadahnuto da se koza jezila.

 

Jednostavno je uzivanje slusati nekog ko je toliko uzivao u tome, uz to je jedna zaokruzena licnost, inteligentna, nacitana i potkovana podacima. Sve to kad se spoji zasita predstavlja jedno sjajno predavanje i jedan odlican zimski paket.

 

Zao mi je sto nisam mogao da ostanem kasnije da jos malo popricam sa svima.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1073 postova
  • Lokacija: Beograd.........Srbija.......
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure 2014 - Touratech oprema full + F650GS Dakar

Dobra je novosadska ekipa. :zdravo:

A vidim i da je nekima sa Novog Beograda bliži Novi Sad od Odeona. :neznam:

 

Prihvatam kritiku...................kriv sam. :zvizduk:

 

Istina je da sam ja malo zaboravan........evo pojavio sam se u NS jer me je Seve podsetio, krivica ostaje.

 

Ujedno da pohvalim organizaciju pre svega Severijanovu (sa velikim ucescem supruge Violete) + Markone i naravno gostoprimstvo Gregora i celog G-pub.

 

Meni je bilo lepo............

 

Vidimo se u subotu u Galeriji Glasnik

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 111 postova
  • Lokacija: Beograd

Bilo je baš lepo veče. Svaka čast Nikoli i Markoneu na inicijativi da se Veče putovanja održi i u Novom Sadu.

 

Prostor je super, atmosfera u Novom Sadu za mene uvek posebna, a Nikola je baš pravi domaćin!

 

:zdravo:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

Evo i ja zelim da se zahvalim Violeti i Stanimiru na prelepoj veceri i druzenju. Bila mi je velika cast da mogu bar malo da pomognem ovakva desavanja. To je pravo blago ovih nasih druzenja :) Zelim da se zahvalim Marku, njegovoj supruzi, naravno bilo mi je veoma drago i sto je dosao Marokanac, te je druzenje bilo bogatije za jos jednog Svetskog Avanturistu :) Nadam se skorijem druzenju u NS i radujem se ponovnom vidjenju u subotu u BG. Jos jednom VELIKO HVALA SVIMA :care:

Ne zamerite ako je mozda bilo nekog sitnijeg propusta. Trudicemo se da sledeci put bude jos bolje :)

 

Nikola i Dijana :):takoje:

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8137 postova

Čisto da se vidi kako to izgleda, umesto pozivnice i kao dobrodošlica za sledeće termine, evo malo atmosfere iz Novog Sada. Sklepetah ovaj video, nekoliko inserata:

 

 

 

Sledeće veče je već u subotu (7.feb), tema "Iran"! Biće sutra i zvanična najava, pa izvolite, naši smo :zdravo:, dobrodošli! :takoje:

  • Hvala 1
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8137 postova

Kao što je najavljeno, nastavljamo :takoje: , na redu je treće zimsko veče putovanja:

 

 

 

Veče putovanja "IRAN"

u redovnom terninu (svake prve subote u mesecu!)

 

Vreme:

Subota, 7. februar u 19h.

 

Mesto: Kafe-galerija GLASNIK, Kneza Miloša 16, Beograd

 

 

ULAZ BESPLATAN! DOBRODOŠLI!

 

 

Kafe-galerija "GLASNIK" nalazi se na uglu ulica Kneza Miloša i Kraljice Natalije (bivša Narodnog Fronta), u samom centru Beograda. Ulaz je iz ulice Kneza Miloša, kafe-galerija je na spratu, iznad knjižare "Službenog Glasnika". Neposredno pored je i javna garaža za parkiranje (preko puta Beograđanke).

 

glasnikmap.jpg

 

 

Dobrodošli - veče putovanja "IRAN", subota 7. Februar 2015. god u 19h, kafe-galerija "GLASNIK"

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja