Jump to content

Moto Zajednica

Kljuc za filter ulja za Suzuki

Recommended Posts

  • Svaki Totalitarizam Ubija U Ime Optimizma!, 316 postova
  • Lokacija: Neoplanta
  • Motocikl: BMW R 1150 GS ADV Los

Pozdrav svima!Da li neko iz Novog Sada moze da mi pozajmi kljuc za skidanje filtera ulja za suzuki gsx 1400?

 

NAPOMENA Kljuc pase za modele GSX 1400,1200,750,GSX 600 ,750 i 1100 F,GSX 750 i 1100 R,RF 600 i 900,SV i V strom 650 i 1000,Bandite 600 i 1200,VS 800 intruder i td...Unapred se zahvaljujem i izvinjavam se na parazitiranju...vodim na pivo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1083 postova
  • Lokacija: BG-Avala
  • Motocikl: zx6r

Zar ne moze da se skine sa onim lancem ?

zategnes i odvijes...kao na kolima

 

imam RF 600 od skoro pa i meni predstoji zamena ulja

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2815 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CBF 1000

Običan ključ na lanac ili slično.Ima da se kupi na svakoj pumpi za par stotina dinara,čak i po kineskim radnjama.Javtinije je kupiti ga nego otići do nekog pozajmiti i vratiti posle.

Ako pak misliš da je pozajmica rešenje.imam ja doduše malo je ofucan ali maksimalno funkcionalan.Radim večeras pa sam u gradu mogu poneti ako ti znači.

Evo na prvu jedan malo ozbiljniji

http://www.motobikes...120_BZ5172.aspx

na drugu

http://www.kupujemprodajem.com/Kljuc-za-filter-ulja-9880118-oglas.htm

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svaki Totalitarizam Ubija U Ime Optimizma!, 316 postova
  • Lokacija: Neoplanta
  • Motocikl: BMW R 1150 GS ADV Los

Pozajmnica i nije i jeste resenje.Nije mi hitno jer jos nisam kupio ulje,ali bih te kontaktirao kad odlucim da ga zamenim,pa stoga ne moras danas da ga donosis...imam utisak da taj za 350 din moze da se raspadne pri prvoj zameni ulja...izvinuo sam se za parazitiranje vec...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2815 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CBF 1000

Nema tu nikakve velike nauke i ti jevtini rade posao.metalna drška i lanac ili gumeno kožna traka.Filteri nisu nešto pretegnuti i to onda traje možda u nekom servisu i ne ali u kućnoj varijanti nadživi majstora.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

Pozdrav svima!Da li neko iz Novog Sada moze da mi pozajmi kljuc za skidanje filtera ulja za suzuki gsx 1400?

 

NAPOMENA Kljuc pase za modele GSX 1400,1200,750,GSX 600 ,750 i 1100 F,GSX 750 i 1100 R,RF 600 i 900,SV i V strom 650 i 1000,Bandite 600 i 1200,VS 800 intruder i td...Unapred se zahvaljujem i izvinjavam se na parazitiranju...vodim na pivo

 

Mozes odvrnuti filter i sirim koznim kaisem ( vojnicki opasac ) za pantalone. Mozda sasavo zvuci, ali funkcionise. ;):D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1007 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Sabac
  • Motocikl: Suzuki DR-Z400, Yamaha TMax 500, Qingqi qm 200

U sustini ako se moze pristupiti onim kljucem sa lancem ili trakom, kupi to i ne misli. Ako ne (kao kod mene) zabijes srafciger u njega i okrenes. Novi filter zavijes rukom, to je sasvim dovoljno. Nije elegantno ali radi.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svaki Totalitarizam Ubija U Ime Optimizma!, 316 postova
  • Lokacija: Neoplanta
  • Motocikl: BMW R 1150 GS ADV Los

U sustini ako se moze pristupiti onim kljucem sa lancem ili trakom, kupi to i ne misli. Ako ne (kao kod mene) zabijes srafciger u njega i okrenes. Novi filter zavijes rukom, to je sasvim dovoljno. Nije elegantno ali radi.

 

 

1lol.gifZnam i za foru sa srafcigerom ali nemam srca da to uradim.A mozda mogu da pridjem i nekim vodoinstal kljestima...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svaki Totalitarizam Ubija U Ime Optimizma!, 316 postova
  • Lokacija: Neoplanta
  • Motocikl: BMW R 1150 GS ADV Los

Nacrtao sa na shaku gsx 1400 logo pa je filter krenuo rukom da se odvrce...tako da mi ne treba kljuc.0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja