Jump to content

Moto Zajednica

Honda Varadero 125 2001 godiste

Recommended Posts

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Za kolege sa foruma Varadero 1400 evra,stvarno greota da stoji ovakvo motorce.Da mi je neko rekao da ce samo jedan covek da dodje(promasen slucaj),da gleda motorin.Tri poziva nekih klinaca koji ne znaju da treba da kazu VI odraslima(znate onaj seljana nadrkan nacin izrazavanja kao da su krimosi)ja ne bih verovao.Najjeftiniji motorin na oglasima,najsredjeniji i nista.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

A sto sam ja sedeo na motorcetu, to ne racunas?  :nanana:

E, ljudi, stvarno je best-buy za necijeg klinca koji je dooobrooo izrastao. Kad ni meni ovolikom koliki sam (a medju najdebljim sam na forumu) nije motor delovao malo, onda nece biti ni necijem klincu ili vozacu pocetniku!

Da prosto covek ne poveruje da ima samo 125 ccm...  :care:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

A sto sam ja sedeo na motorcetu, to ne racunas?  :nanana:

E, ljudi, stvarno je best-buy za necijeg klinca koji je dooobrooo izrastao. Kad ni meni ovolikom koliki sam (a medju najdebljim sam na forumu) nije motor delovao malo, onda nece biti ni necijem klincu ili vozacu pocetniku!

Da prosto covek ne poveruje da ima samo 125 ccm...  :care:

Trebao sam da te slikam...:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Drugari, kad imas pravog sagovornika, nista nije tesko. Nakon dogovora sa Sasom u dve kratke recenice i u roku od 10 sekundi, ljuta makina je dobila novog vlasnika - mog sina! Napravljen je dogovor da mu se ne kaze nista, nego da se Marku kaze da ga dobija samo na pozamicu za deda mrazove! Svi su cutali kao zaliveni, motor smo preterali kod nas ipak danas, umesto u petak, i nismo mogli da izdrzimo da mu veceras ne kazemo, mada je to bilo planirano za subotu ujutru. Novopeceni bajker mi i posle sat i nesto jos skakuce po kuci od srece   :)  ovako je izgledao kad smo dosli da on vidi motor i da vidi da li ce moci da ga vozi "na deda mrazovima"   :lol:  i dok jos nije imao pojma da mu je to buduci prvi motor u zivotu:

 

106_0111.jpg 
 
Tako da je ovaj motor otisao u najbolje moguce ruke, bice i dalje pazen i mazen, a uz to ostaje u BJB "porodici"   :takoje:  Sa novopecenim bajkerom vec gledamo kako da ga unapredimo (prvi na redu je GIVI e52, pa ugradnja svetala u kofer, pa instalacija za PMR, pa...  :)  ) 
Sasi i celoj njegovoj porodici veliko hvala!
Izvinjavamo se cerci  :nanana:   :lol:
  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Jeste, upravo tako, PMR stanica, neka vrsta toki-vokija koji se koristi na BJB voznjama za medjusobnu komunikaciju.

Inace, sin me i posle nekoliko sati i dalje podseca na kengura...  :jee3:

:lol:   :lol:   :lol:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Za ovakve trenutke srece-vredi ziveti.Hvala bogu na nasoj divnoj decici,koji su se eto tek upoznali,odmah otisli na kaficu,ostavljajuci nas dosadne matorce da blejimo kuci,i divno drugarstvo je pocelo...

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nadrkani komšija, 1231 postova
  • Lokacija: Đeram
  • Motocikl: Bandit 1200S

Za ovakve trenutke srece-vredi ziveti.Hvala bogu na nasoj divnoj decici,koji su se eto tek upoznali,odmah otisli na kaficu,ostavljajuci nas dosadne matorce da blejimo kuci,i divno drugarstvo je pocelo...

Pustio si ćerku samu?! :staa3:  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

 

Za ovakve trenutke srece-vredi ziveti.Hvala bogu na nasoj divnoj decici,koji su se eto tek upoznali,odmah otisli na kaficu,ostavljajuci nas dosadne matorce da blejimo kuci,i divno drugarstvo je pocelo...

Pustio si ćerku samu?! :staa3:  :D

 

Hahaha, ovaj moj plavooki zajebant. Mislis li da bi smeo?  :hej:    :lol:   :lol:   :lol:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3125 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

šta bi sa ovim Varaderom?

 žena ima probni test u VIRu, 25tog polaganje testa, pa kreće sa vožnjom...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja