Jump to content

Moto Zajednica

zamena km/h

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 240 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: VN1500A 88 Clasic

Pozdrav svima.

Da se odmah pohvalim postao sam ponosni vlasnik (moj prvenac) masine suzuki gsx 400 fws :)

 

Zanima me kako da mu zamenim km/h jer je na njemu trenutno kockasto cudo koje izgleda kao iscupano iz stojadina :?

Zeleo bih da stavim okrugle instrumente ili nesto digitalno??

Ako moze neki savet oko toga,jel mogu sam da cackam ili da teram u servis 1neznam.gif

 

 

U napred zahvalan :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

To te je neki virus uhvatio, nista opasno, samo malo nadrazuje novcanik. Primiri se malo, uzimaj malo vise tecnosti i sacekaj da prodje. :)

Ako te posle par mjeseci voznje ne pusti, onda tek trazi dalje. :zdravo:

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1435 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

U koji servis??? :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 226 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica, Lacarak
  • Motocikl: Honda Rebel CA125, u potrazi za VF750C Magna :)

Preporuka, ako je fabricko ne diraj. Original uvek ima neku svoju car i vrednost cak i ako je pomalo ruznjikav!

 

Ako si bas zapeo da menjas postoje satovi koje mozes naknadno ugraditi, potrazi na netu naprimer KOSO, cini mi se da ih mozes kupiti i kod nas (u NS je pre bilo).

Odmah da te opomenem cene nisu bas male, jedino ako ti se daje 15-20k dinara za "lepse" satove.

 

Sto se tice montaze ako imas osnovno znaje o jednosmernoj struji i znas da citas seme onda nema problema, ako ne znas teraj kod nekoga ko zna da ne spalis nov sat!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2350 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

To su satovi koji idu uz motocikl iz tog doba. Nemoj skrnaviti,pogotovo ako su ocuvani i ispravni. Neces dobiti ono sto zelis jer ce ti posle biti uzane gume,visok korman,ruzne felne,ruzni zmigavci,far,auspuh... Ne zelim da ti solim pamet,ali taj motor je lep takav kakav je. Vozi ga i uzivaj u njemu. Jedino ako si ga kupio od nekog ko je vec od njega pravio neke egzibicije...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 86 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: Yamaha Beluga 125

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 240 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: VN1500A 88 Clasic

:) hvala na brzim odgovorima :)

 

kavu car da ima plasticna kocka 4 godine starija od mene :)

Al ajd o ukusima......

 

Motor jeste malo "modifikovan" tj sad je ceo prekriven carbon folijom i stavljen mu je auspuh Leo vince sa hiljadarke koji je takodje u karbonu a prednji far je zamnjen sa okruglim (fabricni je kockast kao kod stojadina....valjda im neka fora bila da maznjavaju sve sa stoje i mecu na motor ;) )

 

Tako da je motor dobio blago mladalacki izgled :)

 

Ce pogledam na ebay svidja mi se prvi predlog od Nikola9.

Hvala jos jednom ;)1moto3.gif1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1216 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno

To su satovi koji idu uz motocikl iz tog doba. Nemoj skrnaviti,pogotovo ako su ocuvani i ispravni. Neces dobiti ono sto zelis jer ce ti posle biti uzane gume,visok korman,ruzne felne,ruzni zmigavci,far,auspuh... Ne zelim da ti solim pamet,ali taj motor je lep takav kakav je. Vozi ga i uzivaj u njemu. Jedino ako si ga kupio od nekog ko je vec od njega pravio neke egzibicije...

 

Slažem se sa svakom reči.. prosto od babe nemože biti devojka, ali original ili što bliže originalu je ipak bolje od budževine....

 

suzuki-gsx400fws.jpg

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja