Jump to content

Moto Zajednica

Morimoto BiXenon projektor + H1 xenon komplet

Recommended Posts

  • Enduro, 569 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Husaberg TE250 2013

Ova tema mozda nije bas za podforum Prodajem, ali nadam se da moze da prodje :)

 

Posto mi je svetlo na motoru blago receno ocajno, planiram da ubacim projektor i xenon.

U oglasima se mogu naci samo u paru, pa ako ima neko zainteresovan neka se javi, uzmemo jedan komplet pa podelimo :)

 

Konkretno ovako nesto: post-11323-0-36498200-1416362733_thumb.jpg i post-11323-0-02785500-1416362747_thumb.jpg

Sto se tice cene, morimoto mini h1 projektori sa maskama su u oglasima oko 40e, a h1 xenon kompleti (kvalitetniji AC, sa 12 meseci garancije) su oko 35e. Dakle, cena jednog kompleta projektor + sijalica sa pratecom opremom bi bila 37.5 evra.

 

 

Ako ima nekog zainteresovanog javite se ili ovde na forumu ili na mob: 064/2435943 :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduro, 569 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Husaberg TE250 2013

Nije duplo, nego 17e :lol:

Znam, prvo sam i razmisljao da ih uzmem od kineza direktno. Ali, na aliju su bez maskica, to ce biti dodatni trosak, tako da se razlika jos vise smanjuje. Onda da cekam kada ce doci, sada ce i guzve oko Nove godine, pa da li ce mozda ovima na carini da dune pa mi i oni nesto naplate... Kada sve uzmem u obzir, mislim da je lakse kupiti kod nas, pare na sunce i nosi projektor kuci na ugradnju :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 206 postova
  • Lokacija: Kikinda

Raspitaj se kod prodavaca na kupujemprodajem.com ja sam pre nekog vremena kupio kit za motor ( projektor, balast i sijalica, sve po jedan komad )

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja