Jump to content

Moto Zajednica

U Baošićima (HN) 15.11.2014

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 503 postova

Preuzeto sa portala www.Vijesti.me

 

Baošići: U saobraćajnoj nesreći povrijeđen motociklista

 

K.N. (1994 godište) kretala se automobilom marke "Folksvagen polo" iz pravca Bijele kada se sudarila sa motociklistom P.P.(1982. godište) koji se kretao iz suprotnog pravca. K.N. je skretala na raskrsnici kod bivše diskoteke Babilon kada je došlo do sudara.

 

Na Jadranskoj magistrali u Baošićima oko 15 i 35 dogodila se saobraćajna nezgoda u kojoj je teško povrijeđen motociklista.

 

K.N. (1994. godište) kretala se automobilom marke "Folksvagen polo" iz pravca Bijele kada se sudarila sa motociklistom P.P.(1982. godište) koji se kretao iz suprotnog pravca. K.N. je skretala na raskrsnici kod bivše diskoteke Babilon kada je došlo do sudara. P.P. je prevezen u Opštu Bolnicu Meljine.

 

Na tom dijelu magistrale saobraćaj je bio u prekidu od 15 i 35 do 17 sati.

 

http://www.vijesti.me/vijesti/baosici-u-saobracajnoj-nesreci-povrijeden-motociklista-805298

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

Stari naišao odmah poslje udesa, lik je još uvjek pokušavao da se skloni s puta, nije mogao da se ustane a kako sam shvatio ni da govori, htjeli su da mu skinu kacigu al im je stari rekao "ako ne znate šta radite ne dirajte ga, možete mu samo gore napravit" pa je još malo ostao, čuo izjave "svjedoka" koji su okrenuli smjerove kretanja vozila skroz naopako, nešto su izgleda krojili izjavu za ovu đevojku pošto je s motociklistom bilo pitanje šta će bit, lik nije bio pri svjesti i teško je disao

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

P. Popović iz Kamenara (1982 godište), krupan momak, vozio crno zlatni GSXR 1000, glava je izgleda dobro, svjestan je i priča, 7-8 rebara i valjda kontuzovana pluća pošto po priči pluća su mu u lošem stanju i ne može sam da diše. Toliko sam saznao od njegovog drugara koji radi u lokalu do mene, on nije ni znao za sudar, tek kad sam mu rekao inicijale skontao ko bi mogao da bude i dođosmo do ovih podataka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja