Jump to content

Moto Zajednica

Shad SH49 top case - Novo

Recommended Posts

  • Drug član, 1173 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki SV 650 N

Shad kofer nov sa univerzalnim nosačem. Vrhunski kvalitet, puno bolji od Givi, Kappa i ostalih, plastika čvrsta ko armirana, mogućnost zatvaranja kofera ali bez ključa što drugi nemaju. Cena 200 eura. Tel: 0637005870

http: //www. polo-motorrad. com/en/topcase-sh49. html

DSC05945copy_zpsedd2f280.jpg

DSC05946copy_zpsd2ee67c8.jpg

DSC05947copy_zps8b88cd17.jpg

DSC05948copy_zps9f67f2e5.jpg

DSC05949copy_zpsd5fa2f20.jpg

DSC05951copy_zps7b4a3a5a.jpg

9716dfe422c5c46bd4b939b44379de32df37575b_zps54bfeedd.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1173 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki SV 650 N

Razlog prodaje: Već imam Givi nosač koji je posebno kupljen za Transalp 600. Kupiću Givi kofer pa mi stvar prostija. Ovako trebam skinuti Givi nosač pa montirati Shadov a to mi se nešto ne radi :zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1173 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki SV 650 N

Moje iskustvo:

Skinuo Givi nosač u nameri da montiram Shadov univerzalni. Hm, može al šrafovi ovako, onako. Ma ne sviđa mi se. Givi nosač (prethodni vlasnik) je kupljen baš za TA 600 ( skinut Hondin) i stavljen baš u 6 šrafa kako treba. Zato sam dao Shadov kofer u oglase. I dalje tvrdim da je kvalitet mnogo iznad Givija.

Danas sam bio u prilici da izmerim težinu Givi Maxia E50 pa da javim utiske ( nekako mi se činio baš robustan, pretežak). Mislio sam da je Shad SH49 puno teži. Nije. Shad SH49 - 5,5 kg. Givi Maxia E50 - 5,0 kg. Jedini moj razlog za Givi je već postojeća ploča koju imam i koja je rađena baš za TA 600. Ko nema nikakvu ploču, preporuka za Shad sh 49 uz koji se dobija univerzalna ploča dvostruka (metalna i plastična iznad) i koji je puno po kvalitetu iznad Givijevog kofera (da spomenem i mehanizam otvaranja i zatvaranja potpuno zatvoren i gotovo blindiran za razliku od Givija). A ko bude u prilici da uporedi ova dva kofera, nek javi utiske. Oglas aktuelan.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1173 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki SV 650 N

Pošto sam čuo i druga mišljenja u vezi kofera i mojim navodima na početku oglasa, dajem neke ispravke. Da malo ublažim :) Moje mišljenje je subjektivno. Imao sam Givi Maxia 50 a posle i Kappa Garda 46 (isto što i 52). Kappom sam razočaran, kvalitetom plastike, bravom itd. Otuda kad sam dobio Shad sh49 nisam mogao da sakrijem oduševljenje kvalitetom te istakao da je daleko iznad Givi i Kappa kofera. Da smanjimo emocije - iznad ovih koje sam imao a Bogami i iznad onih koje sam viđao na drugim motorima (opet Kappa) a sličnim cenama, ne tako malim. Givi Maxia 55 nisam video uživo pa neću porediti jer njega navode kao "san snova" mnogih. Meni se lično ne sviđa njegov izgled, malo svemirski, previše zaobljen, pozadi sa svim svetlima me podseća na pozadinu automobila, ne ide mi uz enduro motore. Stvar ukusa.

Eto, oglas prepravio i na kupujem prodajem.

Nego me nešto iziritirala ta Kappa iz iste fabrike ko Givi, za dobre pare dobiješ ... :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1173 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki SV 650 N

Kako mislis tesko za te novce ? Jel tebi odgovara za 1000 dinara? Pa da pravimo posao :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja