Jump to content

Moto Zajednica

Lanac bregaste yamaha xz 550

Recommended Posts

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: Jagodina

Znači potrebna je promena lanca i verovatno garniture klizača i španera na istoj. Naime pitao sam ovlašćeni servis ispriča mi neke nenormalne cene a pola od toga nema . Znači interesuje me dali lanac paše od nekog drugog modela da se pogadja , paše od drugog modela ili već kontakt od od nekog povoljnog dobavljača !

Hvala unapred

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 293 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Triumph sprint 900 Kawasaki Z500, Triton 650 Gilera 500 LTE 1938g.

Lanac koji ti treba nosi oznaku SCA0412DHA i ima 112 članaka. Isti je od XT 550.samo je malo duži.Takođe,isti je od XT 600 a koriste ga i druge marke japanskih motora.Za španere i klizače će biti druga priča,u prevodu,zaboravi,model je star i redak,a radiće i stari!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

Preporučio bih ti da odeš na sajt:

 

http://www.cmsnl.com/yamaha-xz550rj-1982_model8893/partslist/A-11.html#results

 

Da na šemi nađeš deo koji ti treba i njegov fabrički broj

 

Za lanac ti je product number: 9459042112

 

Ubaciš to u gugl i dobiješ rezultate koje ćeš da pretražuješ da nađeš najjeftiniju kombinaciju

 

https://www.google.rs/search?q=YAMAHA+9459042112+&ie=utf-8&oe=utf-8&rls=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-a&channel=sb&gws_rd=cr&ei=YTdTVMvoMIXjO83XgIgC#rls=org.mozilla:en-US:official&channel=sb&q=94590-42112

 

Na isti način tražiš i klizače , španere...

 

Ne znam kakav je tvoj španer ali nov lanac sa lošim španerom je bacanje para :zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: RF600+

Taj motor sam imao pre jedno 15-20 godina i tada je bio problem naći delove, doduše nije bilo interneta. Delove sam nabavljao preko Rodića iz NS, "Delta Tima" iz Krškog, u stvari preko generalnog zastupnika "Yamahe" za Evropu iz Holandije, a sve nekim "sivim" kanalima zbog sankcija... koštalo, ne pitaj! To je redak model, pravio se jedno dve-tri godine, tako da ćeš neke specifične delove teško naći. Proveri za španere, možda pasuju od V-Max ili Venture Royal Yamahe, pošto je to u suštini njihova polutka. Puno sreće!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: vrsac
  • Motocikl: honda hornet,jamaha xz 550,honda cm 125 kavasaki zr 7

imam jamahu xz 550 85 god. i jos jednu rasturenu za delove masina je kompletna pa ako te nesto interesuje cujemo se 0641346445

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja