Jump to content

Moto Zajednica

Gsxr 1100 92.

Recommended Posts

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

Prodajem moj motor,gsxr 1100 92. god,ja ga izeo prosle god od clana limeni sa foruma..i motor me je sluzio bez greske bez i jednog jedinog kvara...

 

 

Agregat je perfektan,radi kao sat,ne trosi ulje,gume mladji dot na pola,zadnja mislim da je 2012 a prednja 2011 god.,plocice dobre,lanac i lancanici odlicni...od ulaganja zamena ulja za oko 1000km..

 

inace motor ima fabricki 143 konja,a kako limeni rece da jos ima dyno jer dizne u karburatorima i stvarno lepo ide,stavljena su i setoklipna kociona klesta...

 

Inace motor nije lupan pa zato prepravljan vec je stavljen podignuti volan pa su zato poskidani prednji okopi...uz motor idu dva auspuha,jedan glasniji i drugi tisi...

 

 

Cena 1200 evra...

 

 

img010.jpg

 

img083.jpg

 

img086.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go BIG or Go home, 413 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: honda CB 1000 - Big One

Nisam kupac al ne volim kad su sve slike sa iste strane motora. Al nisi nepoznat clan foruma, pa verujem da je i sa druge strane sve u redu... inace bi rekao da nije 1neznam.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

Ma sve je ok,motor sam cim sam uzeo ofarbao i nema ni jednu ogrebotinu,inace nikad nisam voleo nista da krijem,jer kad neko dodje da pogleda video bi ostecenje ili sta vec i sta onda da kazem coveku...

 

Evo sad bas razmisljam,uvek sam voleo realno da opisem stanje i u proteklih nekoliko godina sta god sam prodavo bilo auto ili motor prvi ko je dosao da pogleda je i kupio..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 354 postova
  • Lokacija: DOBANOVCI
  • Motocikl: RSV 1000,R6,Fiat 126-GSXR1100r,CBR1000 streetfight,GSXR1100R.GPZ600R

evo da se javim i ja,moj bivsi motor bio je perfektan i nikad ni jedan jedini kvar nije imao.presao sam sa njim mnogo kilometara i nigde me nije ostavio..dan danas kukam sto sam ga prodao...srecom da ide dalje da i druge odusevi..a sto se tice oklopa ja sam ih skinuo i napravio street fighter jel mi odgovara za putovanje.motor nije lupan,oklope jos imam kod sebe...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

Samo jos da napomenem,posto sam imao dosta ponuda za zamene...nemojte mi nuditi razne leseve 600 kubika,...to me ne interesuje,od zamene bi mogao eventualno ful cros od 125 ili 250kubika,a najradije bi voleo kes,pa da jurim da kupim neku hayabusu i totalno poludim :lol: a posto pored suze imam i klr,ne bih bas da kupujem i treci i gomilam motore...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

Nisam kupac al ne volim kad su sve slike sa iste strane motora. Al nisi nepoznat clan foruma, pa verujem da je i sa druge strane sve u redu... inace bi rekao da nije 1neznam.gif

 

Svaki motor sa izduvom 4u1 ljepse izgleda sa desne strane zbog izduva, pa se valjda zato cesce i fotografise sa te strane.;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

Suza prodata juce......imao sam dosta motora ali najlepse se navozah sa njom...masivna,brza,kvalitetna.....nikad nisam nimao ni jedan problem sa njom...da nisam presao na cross i enduro nikad je ne bi prodavao,jer boljeg motora za te pare nema....i mislim da se necu vracati na asfalt....osim ako ne poludim opet i kupim neku hayabusu :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja