Jump to content

Moto Zajednica

prodajem mog harleja

Recommended Posts

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

na prodaju moj harlej,sportster antiverzari model,2003ce, odliccno je stanje,nema nikakvih mana niti ulaganja, dino yet,kn filter, nov aku,acel bombina,krejnovo paljenje..to paljenje ima na swich prekidac razna stelovanja...

nije isti kao svi 883,ima dva diska jedan auspluh..poskidane blokade,ide kao metak u odnosu na neke koje sam probao..ocuvan rezervoar ofarban po zelji prethodnog vlasnika i vise se i meni svidja nego originalni,

ima dva sedista jedno fabricko jednosed,i ovo drugo dvosed sto bi se reklo :P sa naslonom, motor trosi od 4do 5litra,ne trosi ulje ne dimi ne smrdi ne prdi...koci odlicno,kais odlican.

moze zamena za jeftiniji motor i doplatu,bmw serije 7 e38,ili osmica e31...zanima me i pan evropa najvise...

motor je licno moj,servisiran nje karb pre 2 meseca,i malo doradjen,ide kao furija, kako sa jednim tako i sa dvoje,neplasi se ni nekih motora u startu od 600cm...

cena je 4500e.. najveci razlog prodaje je prelaz na pan evropu...koju planiram zbog duzih putovanja da pazarim

063697094

aqVcoF4s.jpg

zhK6LRvs.jpg

UDhVSVks.jpg

AI9AVxxs.jpg

GyhNLSvs.jpg

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1648 postova
  • Lokacija: Paracin

Raduje me sto vidim da se dobar harli moze naci po razumnoj ceni, mozda i ja nekada ispunim zivotni san i nabavim jednog... Nego nije napisao kod kog majstora je terao na servis, za karbove itd...:-P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go BIG or Go home, 413 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: honda CB 1000 - Big One

Imao sam letos privilegiju da mi Boki da svog Harlija da ga malo provozam. Stvarno iznenadjujuce dobro poteze ! I jos nesto ima zanimljivo sa ovim motorom - vozi ga Boki kome visina nije vrlina 1nanana.gif a sasvim sam ga normalno vozio i ja sa 190 cm

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Duh Bez Sekire, 1037 postova
  • Lokacija: Beograd - Miljakovac, Ljubovija
  • Motocikl: Yamaha XJ600N, Cagiva Canyon 600, Husqvarna TE 250

Ovaj motor ne valja ništa. Točkovi mu se okreću a kad se da kontakt i stisne ono crveno dugme sa desne strane, onda se čuje kako nešto bubnja iz auspuha :nanana::nanana::nanana:

 

Šalu na stranu - ovaj Sportster stvarno nije kao drugi... Imao prilike da ga probam kod Bokija i motor stvarno dobro poteže i dobro koči.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

ajmo ajmo jos malo pa nestalo :)

uz motorce uz punu cenu mogu da dam i nove nemontirane bocne bisage nosace za bisage, , prednju torbicu onu okruglu kako god se zove,kozne rucice sa resama itd...

a moze i bez toga :) sve je novo jos neotpakovano,kostalo je oko250e...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja