Jump to content

Moto Zajednica

predlozi za majce

varijante na glasanju  

42 članova je glasalo

  1. 1. za koju ste varijantu???

    • varijanta sa cirilicnim i latinicnim natpisom na ledjima
    • varijanta sa latinicnim i bjbikers.com


Recommended Posts

  • BJB Maxi Scooter Club, 1551 postova
  • Lokacija: kragujevac
  • Motocikl: Burgman 400 2007

mislim da za grb ne treba da se cimamo i odlucujemo koji cemo jer je pri radjenju prisivaka 3/4 narucilo ovaj-

 

 

 

 

 

 

 

0682F985-9C94-164F-BBD8-17DE45ED0536_thumb.jpg

 

A0ED9BFC-7CCA-6E4A-BFA8-6C10CCB54CB3_thumb.jpg

 

4CEB72DD-4655-B248-A46C-AAE93844DBB1_thumb.jpg

 

6100FF6C-A9F1-4A43-9B7B-A01BA7688DE9_thumb.jpg

 

 

za koju se varijantu odluci vecina nju cemo raditi...

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1551 postova
  • Lokacija: kragujevac
  • Motocikl: Burgman 400 2007

aj recimo 7 dana ,do tada ce svi videti i eventualno glasati...

odmah posle toga pravimo spiskove uplacujemo lovu i krecemo da radimo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • KBK, 400 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Silver Wing 600

Sve pohvale za inicijativu i trud!!!

Na ledjima bi po meni trebalo pisati: Srbija,ispod maxi scooter club, ako smem da dam svoje misljenje.

Maxi pozdrav!

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 48 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Beverly 250

Да ли евентуално долази у обзир варијанта "поло" мајица (оних са крагницом)?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1551 postova
  • Lokacija: kragujevac
  • Motocikl: Burgman 400 2007

Bice,bice.... Da vidim kako ce ovo da prodje i ako sve bude ok odmah posle idemo na zenske i polo varijante.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 605 postova
  • Lokacija: Dorćol

Овако, не желим било кога да увредим, али би замолио људе, који никад у животу ниси били ни на једној вожњи МСК-а, са се уздржају од гласања овде. Ипак је ово ствар, о којој одлуку треба да донесу они, који су активни у клубу. Благодарим.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5601 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Glasanje je postavljeno javno (samo tako i može) pa svaki ulogovani korisnik može da glasa (skuteraš, enduraš, MZ-ejaš, R-aš...) a ne vidi se ko je glasao :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 605 postova
  • Lokacija: Dorćol

@Alexanto

 

Ја видим ко је гласао (та опција постоји). Не знам зашто би неког МЗ-аша или Р-аша, који никад у животу није био на нашој вожњи, интересовао дизајн мајице МСК-а? Немам ништа против да људи те мајице наручују али мислим да немају морално право да одлучују о изгледу.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • veloce come un proiettile , 728 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa Primavera 50

+ za Carla,jos jedan :takoje: .

Nadam se da cu moci da pazarim majicu sa oznakama i bojama Maxi udruzenja iako nemam scoot vise.

Zao mi je sto zbog prezauzetosti ne stizem da se vozam sa vama,nadam se da ce biti bolja situacija od sledeceg proleca.

Sto se tice majica,slazem se za cirilicu ali nekako mi vise ide latinica...nekako ozbiljnije izgleda jer kao prvo,ekipa se voza i van granica nase zemlje i nekako je internacionalniji font a kao drugo,MaxiScooter je strana rec pa kao takva lepse izgleda na latinici.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • veloce come un proiettile , 728 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa Primavera 50

Nisam ispratio da ce na rukavu biti zastava.

Bicemo prava reprezentacija u disciplini MaxiVoznja.

Jos brojeve da nam sibnes na ledja i eto tima :lol: .

Salim se malo,ne treba preterivati,u pravu si.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Ја не знам колико си пратио макси скутер подфорум,али од пролећа од када је уведен нови лого као пришивак,било је две велике и неколико мањих интернационалних вожњи,тако да смо у региону већ виђени ко смо и одакле смо..и бар сам ја и браћа са којом сам путовао наишао на веома позитивне реакције,код бајкера а и код људи уопште!!!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • veloce come un proiettile , 728 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa Primavera 50

`Nemo s ljutis Bigi,ja sam samo izneo moje misljenje.

Sto se tice koliko pratim forum...pa,kad imam vremena,to je hobi i mozda nekad ponesto i promakne.

To sto ste vidjeni i poznati ne znaci da ste najpoznatiji.

Sto se tice pozitivnih reakcija....ima i negativnih.

Ako se ime kluba brendira(фабричку марку; заштитни знак; врсту или тип производа; заједничку ознаку за све информације о неком производу или услузи...производ, обичај, поступак или популарну личност који су постали познати у свету; одређена очекивања конзумента од неког производа или услуге)onda i dalje stojim pri misljenju da treba da ide latinica jer,kao sto sam vec rekao,kad vec klub ima sve strane reci onda te reci gube boju i smisao na cirilici.

Slazem se da treba cuvati nas jezik i izbegavati koriscenje stranih reci u nasem jeziku jer lagano odumire,ali ne treba preterivati.

Ako se pak vezuje stvar pisma za patriotizam i Srpski jezik,kao i ocuvanje nacionalnog dobra,onda treba da jasemo konje a ne motore.

Kako god,opet kazem da je to moje misljenje....pa zato glasamo.

Kupicu majicu sta god da pise na njoj.

Vise mi je iskreno stalo do voznji i druzenja ali drago mi je i da pomognem klub,na nacin na koji ljudi koji zive za njega,vole i hoce,da ga prezentiraju drugima.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 48 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Beverly 250

Није ствар у патриотизму и сл, али да не идемо превише ван теме (Off што би се рекло)...мислим да ћирилица у савременој комуникацији није ни по чему хендикепирана у односу на било које друго писмо, све се може лепо написати нашим речима и нашим писмом. Мени и на телефону чак ради и предикција речи за поруке, у пословној коресподенцији је најнормалније користим, и да не дужим сад...естетика је ствар укуса, мени је лично и лепо то писмо.

Што се тиче интернационализма, званично је писмо и у (хваљеној нам) европској унији (од уласка Бугарске 2007.), тако да ни то није проблем...а кинези пак са својим старим писмом успевају да производе и користе и моторе и микрочипове...

Ово није критика нити опаска Марету, већ само мој лични став око тог изгледа сложеног питања у нашем друштву оупште. Не замерам ником ко користи латинично писмо, јер и то је, опет, ствар избора. Није већи ни мањи патриота од било кога од нас. 1zdravo.gif

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi scooter club, 1552 postova
  • Lokacija: Backa Palanka SRB / Ludwigsburg DE
  • Motocikl: Honda NC 750x dct

" 1nanana.gifMole se gosti da ne diraju pevacicu s masni prsti! " 2BJB3.gif

 

Panto jel kod vas u KG je maJca ? 1nanana.gif a ne majica? 0stabre.gif

 

Salim se ... Ovako, kao jedan od mladjih clanova MSC zelim da istaknem sledece. Covek se ponudio da napravi bilo kakve majice, preuzeo svu organizaciju na sebe i stavio da se glasa. Svako nek glasa po licnom nahodjenju. Sugestija tipa, zastava, broj ,ovo ono... sve to pije vode, ali 100 babica,kilava beba! Predlazem da, Panta kao glavni organizator, BigRider i Rumba kao jedni od najstarijih clanova i organizatori velike vecine voznji i Alexanto,nas dragi predsednik, izmedju sebe se dogovore i da njih glas vredi malo vise. Pocela se oko svega velika debata voditi, a tako nikad nije bilo.

Majica koja se izglasa, na spisak turi velicinu i broj komada koliko zelis i kraj price. Nemojte da otezavamo coveku. Hvala dragi Panto na ideji i nek ti Bog da strpljenja i zivaca da istrpis nase zelje!

P.S. Ko je za vrucu rakiju, vesela masina radi u dvoristu, tako da ... 2dobrodosli2.gif2cirka2.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 786 postova
  • Lokacija: Kovin

`Nemo s ljutis Bigi,ja sam samo izneo moje misljenje.

Sto se tice koliko pratim forum...pa,kad imam vremena,to je hobi i mozda nekad ponesto i promakne.

To sto ste vidjeni i poznati ne znaci da ste najpoznatiji.

Sto se tice pozitivnih reakcija....ima i negativnih.

Ako se ime kluba brendira(фабричку марку; заштитни знак; врсту или тип производа; заједничку ознаку за све информације о неком производу или услузи...производ, обичај, поступак или популарну личност који су постали познати у свету; одређена очекивања конзумента од неког производа или услуге)onda i dalje stojim pri misljenju da treba da ide latinica jer,kao sto sam vec rekao,kad vec klub ima sve strane reci onda te reci gube boju i smisao na cirilici.

Slazem se da treba cuvati nas jezik i izbegavati koriscenje stranih reci u nasem jeziku jer lagano odumire,ali ne treba preterivati.

Ako se pak vezuje stvar pisma za patriotizam i Srpski jezik,kao i ocuvanje nacionalnog dobra,onda treba da jasemo konje a ne motore.

Kako god,opet kazem da je to moje misljenje....pa zato glasamo.

Kupicu majicu sta god da pise na njoj.

Vise mi je iskreno stalo do voznji i druzenja ali drago mi je i da pomognem klub,na nacin na koji ljudi koji zive za njega,vole i hoce,da ga prezentiraju drugima.

 

У реду је. Дао си своје мишљење гласањем ....видели смо.

Замолио би те само да не гушиш тему...гласање је у питању а не шта ћемо да радимо,возимо, ко ће којим писмом да пише, шта ће да носи.....

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja