Jump to content

Moto Zajednica

Ducati 916 sp4

Recommended Posts

  • Gasim po kucama...povoljno, 161 postova
  • Lokacija: Novi Beograd Arena
  • Motocikl: Kawasaki ZZR1100,Yamaha Thunderace 1000

Ako je pravi (fabrički) sp4 postavi broj sasije i prodace se u roku od odmah siguran sam

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 296 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: 916 SP,

On je sp a cetvorka je oznaka godista. Kao sto sam napisao motor je sa promenjenom masinom od novijeg i jaceg modela, skinut sa slupanog trkackog motora 2002. u Vescu, pa zato nema kolekcionarsku vec samo upotrebnu vrednost. Posto je regularno unesena u saobracajnu, ostala mi je originalna masina sa papirima. Jedino neka prodaja sa obe masine bi imala smisla, za kolekcionare.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Ne znam jel mala zainteresovanost za takav motor zbog samog motora zato sto nema prave musterije ili je zbog toga što ipak cena nije dobri formirana?

 

Ako je zbog nedostatka mušterija onda imaš logike da čekaš neko vreme i da spušta cenu za koliko motor vremenski zbog starosti gubi na vrednosti

(Ako gubi vrednost).

 

Ako cena nije realna, postavi se u poziciju kupca i pokušaj da analiziraš ko je taj kupac zapravo, jel ima on još drugih istih motora na ponudi, koje su njima cene. I jel ima taj kupac alternative u smislu druge marke motora gde ima mozda više izbora bolje cene, manje održavanja itd itd. Nisam stručnjak ali sam se nešto primio na ove novije ducatije da bi možda zamenio moj gsx za neki od 2010 god 1098 ili 848, a takve već možeš naći za istu cenu kap tvoj. Ali dobro, ja mozda nisam mušterija prava za tvoj motor jer ne znam u čemu je dodatna vrednost t og bajka.

 

U svakom slučaju još jednom srećno sa prodajom.

 

Verstuurd vanaf mijn SM-N910F met Tapatalk

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -+-, 1005 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha ♥

Poznanik mi je davno poklonio svoju knjigu ciji naslov glasi " Kada je jos zeleti pomagalo" knjigu nisam jos procitao ali se naslova cesto setim... Nazalost, ovaj oglas me podseca na ovu knjigu od kad je postavljem...  :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -+-, 1005 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha ♥

Mislim da si pogresno protumacio moj post....Hteo sam reci da ja zelim taj motor od kad sam video oglas Ali...Kada je jos zeleti pomagalo...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 296 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: 916 SP,

Motor je dobar i preko vrlo skup. Moj je dvanaest godina i za to vreme sam ga napunio opremom, od masine, ogibljenja do karbonskih oklopa. Kod nas je sada problem prodati sve sto kosta preko 10e. :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2996 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: K5Tan600A

Pratim ovu temu na vise foruma, od pocetka.

Nazalost ovde nema kupaca za takvu spravu.

Nas koje zanima, pare nisu pogledale u životu...

A oni koji imaju pare, njih takav motor ne zanima...

Tuga!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Može li se zaključiti da 'vas' koje zanima takav motor i 'vas' koje pare nisu pogledala, da kad bi 'vas' pare pogledala da ni 'vas' taj motor ne bi zanimao?l

Ne sugerišem ništa već razmišljam naglas da zna čovek na čemu je. Ako zaista neko ko ima dovoljno finansija bira standardno drugi motor onda je kolega u nemogućoj misiji. Onda baš treba ljubitelj tog modela + da ima dovoljno novca.

 

Verstuurd vanaf mijn SM-N910F met Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -+-, 1005 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha ♥

Može li se zaključiti da 'vas' koje zanima takav motor i 'vas' koje pare nisu pogledala, da kad bi 'vas' pare pogledala da ni 'vas' taj motor ne bi zanimao?l

Ne sugerišem ništa već razmišljam naglas da zna čovek na čemu je. Ako zaista neko ko ima dovoljno finansija bira standardno drugi motor onda je kolega u nemogućoj misiji. Onda baš treba ljubitelj tog modela + da ima dovoljno novca.

 

Verstuurd vanaf mijn SM-N910F met Tapatalk

 

Ja mogu u svoje ime da napisem a poznavajuci sebe da kad bi me sad para pogledala da bi ovaj motor bio sigurno uteran u garazu...A da sam od malena odrastao u parama najverovatnije bi ovaj motor bio izgustiran pre mnogo godina...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 296 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: 916 SP,

Cena motocikla zavisno od opreme, podlozna dogovoru. (Imam sve serijske delove, tako da je moguca zastrasujuca korekcija cene :jee: ).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Andragog, 4655 postova
  • Lokacija: On off road
  • Motocikl: BMW K25 HONDA PD05

Skini mu te skupe komponente i prodaj a stavi seriske i prodaj motor jeftinije !!! Mozda je tako brze a mozda i nije !!!  :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja