Jump to content

Moto Zajednica

Da li da kupim ovaj motor?

kupiti?  

30 članova je glasalo

  1. 1. Da li da kupim Hondu cbr 125



Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 105 postova
  • Lokacija: Trstenik

E pa dragi forumasi(bajkeri i bajkerke),dakle imam 16god i polozeno za A1 kategoriju a samim tim sa i OGRANICEN na kupovinu motora od 125ccm3,posle dugog izbora,da hocu neki i sport i relax motor i da bude 4T,dosao sam do HONDE CBR 125,evo info o tom motoru pa vi iskazite svoja iskustva i misljenja..

  • 2004 godiste
  • 39.000 km :BJBmoto:
  • trosi 3l po gradu
  • 900e

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: nemam :(

Moj savet :D ,ako ti ne smeta bolje potrosi upola manje para na kivej-spida 125 nego na hondu,ionako ces ga uskoro menjati za nesto vece... E sad Honda je opet Honda :zdravo: :zdravo: .Sa srecom voznja

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 105 postova
  • Lokacija: Trstenik

hm praktican savjet... :) Derbi Mulhacen 125 cc nov... vodeno hladjenje 18' prednji tocak... moze soft enduro, grad... savrsen motor...

u Magnus moto...

 

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 2

 

savrsen,ali nisam ga nigde nasao,a drugo preskup je..ili gresim?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 105 postova
  • Lokacija: Trstenik

vidi kod zastupnika za Piaggio mugu se jos uvjek poruciti...

...pregovaraj i pritisni mogli bi ti napraviti dobru cijenu...

od 2.200-2.400 eura...

 

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 2

 

ma kakvi za 125ccm3 da dam tolike novce,ni govora covece! dosadice mi verujem za 6 meseci..

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 198 postova
  • Lokacija: Beograd

NIsam bas upucen u ove nove zakone pa ne znam koliko ces morati da teras 125 . Ja koliko sam sretao te R-ove od 125 svi im dusu vade tako da ako uzimas taj pazi dobro sta uzimas . Vecinom ih klinci teraju tako da pitanje i kako se i sta odrzava . Nov motor jeste najbolji za pocetnika , nema sta da brines o njemu kad sve novo , samo sipas i teras . Problem samo sto drasticno pada cena i mnogo gubis kad ga kasnije prodajes

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 105 postova
  • Lokacija: Trstenik

LJUDI? a vama nije cudno sto je presao 39000km,a ja planiram da izvezem bar jos toliko?

Sta treba da bude tu cudno ?

 

hoces da kazes da nije nikakav problem?

vidi,ja sam sad pricao sa covekom na telefon,isao bih za neki dan da pogledam motor,evo ti link oglasa pa mi kazite svoje iskreno misljenje,covek kaze da ne trosi kap ulja(kaze!)

evo linka:

http://www.mojauto.rs/polovni-motori/1503219_Honda_2392_cbr_2004_god

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Uvek moze bolje., 614 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R

Kada gledas oglase. Uvek gledaj motore sa sto vecom kilometrazom. U mnogim slucajevima oni su u mnogo boljem stanju od istih motora sa duplo manjom kilometrazom. Ja sam svoj prodao motor vrlo lako, bas jer sam napisao realnu kilometrazu 72.000km, a ne ko svi 30.000 .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 105 postova
  • Lokacija: Trstenik

Kada gledas oglase. Uvek gledaj motore sa sto vecom kilometrazom. U mnogim slucajevima oni su u mnogo boljem stanju od istih motora sa duplo manjom kilometrazom. Ja sam svoj prodao motor vrlo lako, bas jer sam napisao realnu kilometrazu 72.000km, a ne ko svi 30.000 .

 

hvala ti na ovome,to nisam znao,u svakom slucaju znaci ce..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion

LJUDI? a vama nije cudno sto je presao 39000km,a ja planiram da izvezem bar jos toliko?

 

Mene bi čudilo da za 10 godina nije prošao toliko!0stabre.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ako nista ne ocekujes,nista te ne moze ni razocarati., 339 postova

Ne mora da bude cudno,moj Keeway Speed je 2008 godiste kupio ga novog i do sada presao samo 2500km,nije da nesto nije uredu sa motorom nego jednostavno kada sam ga kupio nisam imao polozeno,posle kada sam polozio zaposlio sam se i radno vreme 12 sati pa nisam stigao da ga vozim posle kada sam ostao bez posla nisam imao para da ga registrujem i tako predjoh jedvas 2500km.Tako da nije nista cudno kada motor ima malu kilometrazu :moto3:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 198 postova
  • Lokacija: Beograd

Pricao sam uopsteno , ima i koji su lepo pazeni i odrzavani a to sta prodavac prica 1mda.gif . Ko se trudio oko motora trebalo bi da ima i neku servisnu knjizicu pa vidis sta je menjao kako ga je odrzavao . Po tome mozes i da vidis koliko je kilometraza tacna . Vidjao sam oglase gde navedeno da je presao 10k km a zamenio gume plocice kocnica lance ... msm smesno . Ako imas nekog ko se razume povedes ga to je najbolje . Ako nemas s kim imas majstor Bokilica u Novoj Pazovi pa vidi s njim da ga oteras kod njega na pregled

Ja sam s mojim 125 presao 22k km za dve sezone 1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 105 postova
  • Lokacija: Trstenik

PRODISKUTUJTE MI OGLAS:

http://www.mojauto.r...92_cbr_2004_god

Druže, uz rizik da ispadnem glup u društvu, ne razumem što je tebi čudna kilometraža, ili ima nešto drugo što tebi izaziva skepsu, a što je meni nedokučivo?

 

cudna,jer pogledaj druge oglase cbr-ova 125-ica svi su presli po 14,15,17000 km ..:staa:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion

Vanja, kilometraža ne zavisi (toliko) od kvaliteta motora, već mnogo više od slobodnog vremena i finansija. Forrest Gump je sa kinezom progutao više kilometara, za sezonu, nego mnogi sa Harley Davidsonom (ne govorim o kvalitetu motora)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 133 postova

visok sam kao ti i kada sednem na njega deluje mi kao bicikl a tezak je ko tuc.... meni se nije dopao u opste u voznji je les svaka brzina mu je ista.... meni se nije dopalo niti kako se sedi na njemi niti kako ide po meni ako mora 4t i po tvojoj visini najbolje bi ti pasovao neki supermoto, npr. sprint pulser mi se mnogo vise dopao a po meni i ide bolje + sto nece da ti dosad jer uvek mozes ka skrenes sa asvalta i da se vozis pored neke reke,jezera, (po prirodi) a mozes i da kopas komsiji bastu :moto3: ili i taj keeway (nadam se da sam pravilno napisao) :D koga je vec neko spomenuo .. je bolji izbor... da napomenem ne kazem da je cbr 125 los motorcic, daleko od toga ali svakako ce brzo da ti dosadi a i mislim da ce ti biti malen (meni je mali a tvoje sam visine)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja