Jump to content

Moto Zajednica

Potreban kvalitetan farbar

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 529 postova
  • Motocikl: TOMOS

Pah dobro nije tako blizu ali opet ako oces nesto kvalitetno moras i da platis :P

znam ja za to vec dugo godina..........1zvizduk.gif nazalost......ali eto dobar majstor i moje zadovoljstvo nemaju cenu ...bar me u zivotu iskustvo tome naucilo.......500 km u oba dva pravca al nije mi zao....niti ce !1moto3.gif

Covek je umetnik pa onda tek farbar......videvsi njegove radove u zivo ....sto bi rekao narod,,,,,,,nisam imao reci .......a Boga mi nagledah se dosta toga za sve ove godine moje........1zdravo.gif

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 529 postova
  • Motocikl: TOMOS

...Za oko 15 do 20 dana bice ofarban a onda cu ga zvanicno prikazati u ovoj temi...

 

 

Gotovo?

 

U subotu 17.01.2015 g. idem po delove konacno !1Mina.gif

Slike kacim u nedelju dok natenane sredim prvo utiske 1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 529 postova
  • Motocikl: TOMOS

Neki delovi su vec ofarbani ,ima i slika.

 

izgubih foto aparat i verujte da sam morao danas da pozajmim,kako bi ispunio obecanje 1Mina.gif

 

u principu......prezadovoljan sam uradjenim.

Marko je ispunio moja ocekivanja kvalitetom a zatim i verodostojnoscu sara - dizajna originalnog modela sa Hondine slike koju sam mu poslao pre farbanja.

 

NAPOMENA!!!

cilj mi je bi prilikom farbanja da bude 100% u fabrickj boji i sari 1Mina.gif

evo i slika mojih SVEZIH delova............sa malim zakasnjenjem1neznam.gif

post-1055-0-43394600-1422538685_thumb.jpg

post-1055-0-74150400-1422538691_thumb.jpg

post-1055-0-15452500-1422538703_thumb.jpg

post-1055-0-00760700-1422538711_thumb.jpg

post-1055-0-01867700-1422538766_thumb.jpg

post-1055-0-80705300-1422538772_thumb.jpg

post-1055-0-83011200-1422538778_thumb.jpg

post-1055-0-69307000-1422538788_thumb.jpg

post-1055-0-07932800-1422538798_thumb.jpg

post-1055-0-85811900-1422538804_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 529 postova
  • Motocikl: TOMOS

Da nezaboravim.........znak na rezarvoaru HONDA i na stranicama natpis....."' cb 750 sevenfifty"' je farban ! NIJE NALEPNICA

tako da se apsolutno pod rukom ne oseca onaj prelaz naravni ni na spajanju - prelazu ...zlatne-crne- i crvene nema tog "prelaza'' 1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6478 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Za takav rad to je vrlo fer cena.

 

 

Za kvalitetan rad je cena uvek više nego fer, po slikama je zaista lepo i ako je vlasnik zadovoljo merak ko što jeste, to tek nema cenu.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 529 postova
  • Motocikl: TOMOS

Za takav rad to je vrlo fer cena.

 

 

Za kvalitetan rad je cena uvek više nego fer, po slikama je zaista lepo i ako je vlasnik zadovoljo merak ko što jeste, to tek nema cenu.

 

slazem se.......nikada ali nikada.......nisam zazalio trud,vreme i novac kada su moji motori bili u pitanju

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Ofarbano za sve pare ! Da budem iskren - mislim da izgleda bolje i od fabričkog. :takoje: Razmišljam nešto, da je ovo moj motor i da treba negde da idem na put sa njim - teško da bi kačio tank ruksak na ovaj rezervoar .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 529 postova
  • Motocikl: TOMOS

Ofarbano za sve pare ! Da budem iskren - mislim da izgleda bolje i od fabričkog. :takoje: Razmišljam nešto, da je ovo moj motor i da treba negde da idem na put sa njim - teško da bi kačio tank ruksak na ovaj rezervoar .

 

to si u pravu sto se tice tank torbe,,,,,,,,ne pada mi na pamet da je stavljam ,izgrebace rezervoar sigurno ...mada.....

Ranijih godina kada sam isao na duzi put a imao realno potrebu iza tank torbom pored sva 3 kofera stavljao sam neku foliju debelu otprilike kao rengenski film ....kupio sam je davno u Louisu..... tabla je bila cini mi se A4 velicine.........nemoj mi verovati za dimenzije bas.

evo nasao sam tu foliju bas......evo link pa pogledaj jer........stvarno je odlicna za jednokratnu upotrebu pored debljine lepo lepi za rezervoar a ne ostavlja lepak kad se skine posle sto mi je jako bitno

https://www.louis.de/artikel/schutzfolie-transparent-abmessung-ca-20-x-33-cm/10026131?media=kathtml&utm_source=Online-Katalog&utm_medium=Html&utm_campaign=Link

 

Medjutim napravio sam i mali lapsus ......naime motor sada spremam za jedan prilicno dugacak put za na prolece ......nekih 5 do 6 zemalja nameravam proputovati.......ako dragi Bog da 1moto3.gif

I tu sam pogresio sto sam ga farbao pre puta a ne posle puta ..........iz iskustva na mojim dosadasnjim putovanjima znam da strada vecinom ceoni deo rezervoara od kamencica voila ispred mene i to.........ne bezazlezno .

No problem je bio sto prosto NISAM MOGAO vise gledati monotonu jednolicnu zelenu boju na motoru........jednostavno nisam uzivao u njemu punim plucima 1neznam.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 751 postova
  • Lokacija: Ugljevik; RS; BiH
  • Motocikl: MZ TS250/1, Honda CBF 1000

Pa upravo tom folijom možeš zaštititi rezervoar, prednji blatobran i šta već dok si na putu. Posle to možeš skinuti bez problema kao što si i ranije radio.

P.S.

Jako lijepo si odabrao boje i ofarbao motor. Nemoj ni sa maskom da praviš kompromise... :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Možda ta folija, i ja, a i dosta ljudi koje znam su kuburili sa tim oštećenjima, podmetali između rezervoara i tank ruksaka svašta ( peškire, raznorazne materijale ), al džaba, dok odu do mora i nazad - uvek negde ostane neki trag.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 529 postova
  • Motocikl: TOMOS

Pa upravo tom folijom možeš zaštititi rezervoar, prednji blatobran i šta već dok si na putu. Posle to možeš skinuti bez problema kao što si i ranije radio.

P.S.

Jako lijepo si odabrao boje i ofarbao motor. Nemoj ni sa maskom da praviš kompromise... :takoje:

 

hvala na sugetijama i komentaru.........

medjutim masku bi zeleo da kupim i namontiram po potrebi .......to jest,,,,,,,

posto sam ja od one starije generacije a u moje vreme su bile te maske u trendu a opet.....sam moj motor po malo podseca na taj retro dizajn .iako to naravno nije u celosti .....hteo sam da povremeno stavljam masku da zadovoljim svoje oci i secanja na prohujala vremena kada su motori bili motori

Samim time mislim da nece maska konstantno biti na motoru osim.......ako mi se bas ne svidi toliko da ce tek onda ostati trajno na motoru 1Mina.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja