Jump to content

Moto Zajednica

Sniženja cena BMW opreme

Recommended Posts

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Evo za početak teme jedno (bar meni) interesantno sniženje:

 

softback11111_720x600.png

 

http://www.freese-shop.de/motorrad/taschen-und-rucksaecke/501/bmw-softbag-2-klein-31-36l

 

Najniža cena ne ebayu je 129€, a na ovom sajtu 121,90€ (115€ bez poštarine). Kod ostalih ovlašćenih dilera cena je 135€ plus poštarina.

 

U BMW Motorrad München sutra je jesenja žurka i ponudiće razna sniženja ;)

 

http://www.muenchen.bmw-motorrad.de/de/muenchen/de/dealer/news/AngeboteAktionen_Fahrereausstattung_2014.html

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1209 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R

E acime, acime, za nas u Srbiji sve ispod na pola je skupo. Najbitnije je da se zdravi i veseli vozikamo, a ko moze sebi da priusti neka mu je sa srecom.:zdravo:

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1891 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Strom 650 xt

Super, idem da kupim povratnu kartu do Minhena i da uzmem tank torbu po ceni od 105e ako sam dobro video sto je celih 10e jeftinije nego na ovom sajtu. Ne razumem :stabre:

 

Evo ovo je pravo snizenje recimo

 

https://www.louis.eu/artikel/oxford-rt15t-magnetic/50000343?list=17727805

 

To sam prvo otvorio, nisam ni gledao proizvod vec cenu pre i posle snizenja. Ovo tvoje snizenje je 8-9% sto je smesno

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Ne, ne znači, temu sam hteo da otvorim u BMW-ovom podforumu (zamolio sam admine da je pomere), ali ne znam kako je došla ovde. Ne znam ni zašto zajebancije što je BMW torba kada jednostavno one imaju posebno kačenje tako da najbolje čuče. I jebiga, u BMW-u nema sniženja kao u Louisu, a inače BMW-ove torbe nisu skuplje od ostalih, čak naprotiv ima daleko skupljih i torbi i opreme.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 863 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R1200GSA

Evo još nekoliko sajtova koji imaju povremena ili stalna sniženja cena BMW-ove opreme:

 

http://www.freese-shop.de/motorrad

http://www.bmw-kirsc...WEIRADWELT.html

http://www.pielmeier...-Helme-Zubehoer

http://www.motorrad-bolte-shop.de

 

Kako neko iz Srbije moze da kupi nesto sa ovih sajtova? Da li salju postom u Srbiju?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Nemam pojma, pogledaj na sajtu, ali puno ljudi iz Srbije ima rođaka, kuma, poznanika u Nemačkoj. Nije problem samo to da li hoće da šalju, već što ćeš kod nas platiti i carinu i porez i još može i zajebancija da bude, tako da je kupovina preko nekog u Nemačkoj najbolja opcija. A onda on pošalje redovnom autobuskom linijom ili ti donese kada dolazi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1122 postova
  • Lokacija: Beograd, Čubura
  • Motocikl: BMW F800GS Adventure

Nisi se odavno oglasio, ima li neko "PoNiženje" (Popust-Sniženje)? Mene zapravo interesuje dali znaš, kad izlazi nova kolekcija za 2015 (pa će biti valjda i poniženja). Konkretno odelo: Streetguard za 2014 i 2015. Imaš li takvih saznanja?

 

Hvala!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2342 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

... ali puno ljudi iz Srbije ima rođaka, kuma, poznanika u Nemačkoj....

Da,da... reko,tu sam te cek'o...

    Samo je pitanje da li i oni imaju rodjaka,kuma,poznanika u Nemackoj... 99% nasih dragih cim predje u EU zaboravi kako se zivi u Srbiji... obicno se pravdaju da nemaju vremena da odu da kupe,ili im nije usput,ili ... A u principu nece niko da se zamara oko toga,nema potrebe,zasto bi se trudio ... ne daj Boze,misli,kupicu mu,a necu dobiti novac za to... ehhh...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Ja svaki put donesem nekome nešto i to ne samo rođacima i prijateljima, već i drugarima iz kluba. I sada je bar lako oko para, prebaciš mu lovu preko PayPala, čak nema ni provizije, tako da onda nema razloga da ti ne učini, osim ako bas neće.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2342 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Mogu samo da ti dam "plus",jer si ti u onih jedan procenat. Ne bi hteo mnogo da masim oko teme,mada mozda i nije off jer se govori o tome kako doci do popusta u Nemackoj,Svici,Amerikama...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1260 postova
  • Lokacija: Staze i planine
  • Motocikl: Suzuki gsxs1000, kawasaki zx6r, Beta 350rr

 

... ali puno ljudi iz Srbije ima rođaka, kuma, poznanika u Nemačkoj....

Da,da... reko,tu sam te cek'o...

    Samo je pitanje da li i oni imaju rodjaka,kuma,poznanika u Nemackoj... 99% nasih dragih cim predje u EU zaboravi kako se zivi u Srbiji... obicno se pravdaju da nemaju vremena da odu da kupe,ili im nije usput,ili ... A u principu nece niko da se zamara oko toga,nema potrebe,zasto bi se trudio ... ne daj Boze,misli,kupicu mu,a necu dobiti novac za to... ehhh...

 

99% nasih ljudi u Srbiji misli da tamo negde preko,pare padaju sa neba a u prodavnici daju 200% snizenje.A i sta je za nas 100-200e,kap u moru..Jel da da tako mislis?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2342 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

 

 

... ali puno ljudi iz Srbije ima rođaka, kuma, poznanika u Nemačkoj....

Da,da... reko,tu sam te cek'o...

    Samo je pitanje da li i oni imaju rodjaka,kuma,poznanika u Nemackoj... 99% nasih dragih cim predje u EU zaboravi kako se zivi u Srbiji... obicno se pravdaju da nemaju vremena da odu da kupe,ili im nije usput,ili ... A u principu nece niko da se zamara oko toga,nema potrebe,zasto bi se trudio ... ne daj Boze,misli,kupicu mu,a necu dobiti novac za to... ehhh...

 

99% nasih ljudi u Srbiji misli da tamo negde preko,pare padaju sa neba a u prodavnici daju 200% snizenje.A i sta je za nas 100-200e,kap u moru..Jel da da tako mislis?

 

Pa drugar,izvini,ali nisi dobro procitao ono sta sam ja napisao.Ili nisi dobro razumeo sta sam napisao... Ne znam da li si se nasao prozvanim,ali na tebi je izbor da li si u onih 99 ili u onih 1 %.

Sto se mene licno tice,ja sve sto zelim to i kupim. Ako mogu. ako ne mogu-cutim i trpim. Mozda nisam zadovoljan onim sto imam,ali se trudim da uzivam u tome sta imam i koliko imam. Ne istem ni od kuma ni od drugara da salju za dz. Sada vec i onako dosta toga moze da se kupi i ovde... Ne mislim u opste o tome koliko i kako vi tamo preko zaradjujete i zivite,da li pada s neba,kolika su snizenja...

   Pozzzz  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja