Jump to content

Moto Zajednica

GENTLEMEN’S RIDE - BEOGRAD 27.09.2014.

Recommended Posts

  • ., 437 postova

Sad se osećam kao mali Čeda Jovanović. Da sam se makar skinuo do pasa da pokažem moćnu sisu pa da budemo baš skroz isti.:D

 

Evo, upravo se vratih sa skromne akcije koja je okupila pedesetak dvotočkaša. Više nego što sam očekivao. A što Peki reče, ''vidi ga evo jedan sa okruglim farom'' - znači niđe kafe rajsera, bobera i ostalog.

 

Otidoh tamo jer su nas ljudi pozvali, a mogao sam sebi da priuštim da se osećam lepo, a da neko od tog mog zadovoljstva dobije makar moralnu satisfakciju ili razmisli o bolesti koja je povod svemu.

Nisam lik koji vozi motor obučen u tvid, ali nisam ni u koži. Preferiram kojekakve kordure, to je moj fazon. Ali oni koji su osmislili akciju, želeli su da gospodstvenošću damo do znanja da smo uz gospodu koju ova bolest pogađa i da džentlmenski solidarišemo. Zbog toga su ovi, da ih tako nazovemo, kostimi.

Pred svaku Novu godinu se svi obučemo kao Deda mrazovi, pa je to svima ekstra i mast hav. Ne vidim zašto bi sa džentlmenskim oblačenjem u akciji koja se zove džentlmenskom bio drugačiji slučaj.

 

Imao sam odelce, baš sam bio kul, nisam imao kafe rejser motocikl, imao sam ful fejs kacigu. Lepo je objašnjeno da ništa nije obavezno. Valjda smo to apsolvirali. Eto bio čovek sav u koži na Gold vingu.

Preporuka je samo prepisana od originalnih organizatora iz inostranstva.

 

Što se tiče para, ne znam gde će i ne interesuje me. Čim sam došao, to znači da verujem da je sve ok i da će momci znati šta će s tim. Ako sam se i zajebao, makar sam čistog srca. A verujem da nisam, pošto je dečko rekao da uplatimo ako hoćemo preko računa, a mi mu eto predložismo ono naše staro - ''daj bre da ne gnjavimo, stavi kacigu pa koliko ko ubaci''.

 

Da li celokupna moto asocijacija Srbije treba da stoji iza ovoga, to ne znam. Ako budu želeli, stajaće. Ali to nema veze sa mnom.

Ja ti Saša dadoh samo još jedan pogled na ovu akciju. Nemoj ovo shvatiti pogrešno, molim te.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vespa Servis Beograd, 617 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa ET-4

Hvala svima koji su se odazvli akciji...da nijr zajebancija videli su oni koji su dosli...pare se upalcuju institutu I za to ce bito objavljena I uolatnica kao dokaz...sa tacnom cifrom koja je na licu mesta sapljena.

 

Hvala jos jednom :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Prijatelju svi znaju da posecujem sve dobrotvorne akcije,nije poenta u tome.Poenta je u pogresno postavljenim akcijama.Nije poenta ni prikupljanje para,jer one su u ovom slucaju zanemarljive kao suma.Ako zelite da kopirate akcije iz drugih zemalja,gde bogatasi daju enormne priloge u ovakvim akcijama,onda vam je PR-ing totalno pogresan.Svi koji su negodovali negodovali su tvojim potpuno amaterskim pristupom.Ja gde god sam isao niko me nije uslovljavao oblacenjem,ni tipom motora.To je uradjeno u samom startu.Posle si se lagano peglao i ublazavao.I na kraju,dosao jedan cafe racer...Ali poenta je da svi posle 40.te odvoje godisnje jedan dan i da urade preglede rizicnih regija,u ovom slucaju prostate.0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ., 437 postova

Pogresna organizacija...rezultat nikakav...Drago mi je da si se lepo proveo...Nazalost opet sam u pravu.

Eh, a lepo te zamolih da me ne shvatiš pogrešno.

 

Za većinu ljudi ''lepo se provesti'' i ''lepo se osećati'' nisu sinonimi. Makar ne bi trebalo da budu. Rekoh da sam se lepo osećao.

Lepo se osećati, to ti je ono kad ti ništa ne smeta, kad si smiren, kad se makar na trenutak, pa makar to bila iluzija - osetiš korisnim, kad si zadovoljan, kad vidiš dobre stvari, kad pomisliš, kao što sam ja u jednom trenutku pomislio ''Baš dobro što sam tu jer da nisam došao sedeo bih u iscepanoj potkošulji ispred računara i svemu što pročitam nalazio falinku''.

Veruj mi, znam o čemu pričam. Uhvatim sebe ponekad kako na sve što vidim na monitoru žvaćem ko baba na šoru.

 

Inače, sve ostalo si u pravu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vespa Servis Beograd, 617 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa ET-4
  • Vespa Servis Beograd, 617 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa ET-4

Fotke sa akcije mozete videti na ovom linku

 

Hvala jos jednom svima koji su pomogli i odazvali se humanitarnoj akciji Gentlemen's Ride Belgrade-„Vožnja sa razlogom“

 

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.440982749372876.1073741864.116093961861758&type=3

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja