Jump to content

Moto Zajednica

dl-650 k9 - trokira

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 213 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: DL-650

Ako je neko imao slican problem ili zna sta je voleo bih da cujem savete. hvala unapred. a problem je sledeci. Od kad je pocela kisa imam osecaj da mi motor trokira i da losije ide, kao da vozim ispravan jednocilindras, narocito 3-4000 o/min. juce po gradu a danas sto kilometara po kisi, posle isto po suvom, sve na autoputu i nista se nije promenilo. mozda je u jednom momentu proradio ali ni to nisam siguran. pali normalno, isti obrtaji na leru, trosi isto, isto drzi temperaturu, vrti se ok. sto su veci obrtaji radi normalnije. ako neko zna sta bi moglo da bude a da mogu sam da resim, slusam 0stabre.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 213 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: DL-650

Pa prvi dan je po gradu kada sam primetio a danas po autoputu. Kao da neka od svecica ne radi ili tako nesto...kao da je rastelovan. Zar ne bi trebao da mi izbaci FI ako je TPS? Ija sam prvo na to pomislio

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 213 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: DL-650

danas sam ukljucio onaj dealer mode i izbacio mi je -C00, na nekih 2800-2900o/min prebacuje na gornju crtu. jel to ok ili treba da se steluje? jel zna neko?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2996 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: K5Tan600A

Voda u prednjem cilindru, tj oko kape svecice... posto je prekidom rada iste i zalio gorivom svecicu koja ne radi vise kako treba, skinuti i svecicu, ocistiti... (ZAMENITI)i radice kao nov...

Ja sam to trajno resio barsilom oko gumice koja zaptiva oko kape

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 199 postova
  • Lokacija: Skoplje
  • Motocikl: V-strom DL650

danas sam ukljucio onaj dealer mode i izbacio mi je -C00, na nekih 2800-2900o/min prebacuje na gornju crtu. jel to ok ili treba da se steluje? jel zna neko?

 

To nije bas ok... treba da prebaci na gornju poziciju negde od 1400 do 1600 o/min. Ali mislim da ti to ne uzrokuje problem...proveri prvo svecice

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 213 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: DL-650

Malo kasnim sa odgovorom, bila mi je sezona na poslu pa ga nisam ni upalio dva meseca. Burazer se vozao malo i njemu se cini da je sve ok. Cim prodje frka i guzva posveticu se i njemu pa javljam ;-)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja