Jump to content

Moto Zajednica

Nesto u vezi Xenona

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 198 postova
  • Lokacija: Beograd

U pitanju original kineski Bi Xenon Hi/lo HID conversion kit (tako pise) . http://onlinetuning....4362112.jpg?502 neki od ova tri , ako je bitno za nesto pogledacu tacno .

Pre mesec dva crkne mi sijalica na levom faru (mada nije bitno koja je strana ) zamenio je takodje originalnom kineskom i cini mi se da se to poklapa s trenutkom kad pocinje da zeza . Prvi put u toku dana kad krenem , upalim svetla sve radi normalno tj. i levi i desni , kad stanem , ugasim svetla (normalno) posle nekog vremena kad krenem taj levi , na kom sam menjao sijalicu ne radi . Cuje se samo malo jace zujanje , msm iz one ....vece pravougaone stvari 0stabre.gif . Sutradan opet sve radi normalno . Ima li neko ideju sta je u pitanju ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

U pitanju original kineski Bi Xenon Hi/lo HID conversion kit (tako pise) . http://onlinetuning....4362112.jpg?502 neki od ova tri , ako je bitno za nesto pogledacu tacno .

Pre mesec dva crkne mi sijalica na levom faru (mada nije bitno koja je strana ) zamenio je takodje originalnom kineskom i cini mi se da se to poklapa s trenutkom kad pocinje da zeza . Prvi put u toku dana kad krenem , upalim svetla sve radi normalno tj. i levi i desni , kad stanem , ugasim svetla (normalno) posle nekog vremena kad krenem taj levi , na kom sam menjao sijalicu ne radi . Cuje se samo malo jace zujanje , msm iz one ....vece pravougaone stvari 0stabre.gif . Sutradan opet sve radi normalno . Ima li neko ideju sta je u pitanju ?

desilo mi se to 2 puta. prvi put je riknuo balast a drugi put sijalica. koja je fora sa zujanjem nemam pojma.

da i jednom mi se desilo kad sam stavio AC balast na DC sijalicu, al tad je sijalica treperila kao stroboskop.

 

zameni balastima mesta i ako nastavi na tom faru onda je sijalica ako predje na drugi onda je balast.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja