Jump to content

Moto Zajednica

Scarabeo 150

Recommended Posts

  • Integrisan, 8376 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Kao sto naslov kaze kupio bih silen blokove za scarabea 150, ako neko ima neka ponudi 1zdravo.gif.

Kontakt ovde...

 

Pozdrav Nenad.

 

 

Na slici delovi pod brojem 9 i 11.

post-4737-0-74059400-1410712504_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8376 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Nadjoh na netu sliku propalih, takvi mi ispravni trebaju 1moto3.gif... Cisto da slikom objasnim sta mi je potrebno... Verovatno pase i od aprilie leonardo ili prihvatam savet od cega bih mogao koristiti...

I jedan komad bi mi zavrsio posao...

 

Pozdrav Nenad.

post-4737-0-54504300-1410716857_thumb.jpg

post-4737-0-59107600-1410716858_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8376 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Mozda nekome zatreba...

Nadjoh coveka u Indjiji koji pravi gumene amortizere, pufere, drzace, vibratore... Dva komada prikazana na slici u predhodnim postovima fi 50x40 sraf M10 izadju 600 dinara... Poredjenja radi na ebay komad izadje 35 eura, zasebno se kupuju zastite po 9 eura, dok platis put i proviziju onome ko ti donese izadje 150 eura za stvar koja realno vredi desetinu te cene....

http://www.ebay.it/itm/Aprilia-Silentblock-Nebenpleuel-Scarabeo-125-150-200-Rotax-/260938220998?pt=DE_Motorradteile&hash=item3cc12145c6&ssPageName=RSS:B:SHOP:IT:102

http://www.ebay.it/itm/CUFFIA-ESTERNA-SILENT-BLOCK-SUP-MOTORE-SCARABEO-125-150-200-99-03-LEO-125-150-/140703565822?pt=Ricambi_e_Accessori_Scooter&hash=item20c29607fe&ssPageName=RSS:B:SHOP:IT:102

Hvala na pomoci i pozdrav.

P.S. Broj telefona coveka koji ovo izradjuje namerno sam izostavio, nisam siguran da je po pravilu foruma promovisati nekoga ciji kvalitet jos ne isprobah, prekosutra blokovi stizu pa se po ugradnji javljam.1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8376 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Mala privreda...

S.blokovi stigli, izgledaju lepo... Mogu posluziti kao nogice na necemu ali za skupljanje vibracija i "nosenje" masine scarabea nikako! Izgubih par sati pri zameni, popucase cim sedoh na skuter, ugasen...

Suvise je bilo jeftino da bi bilo istinito... Jbs skuter, palim Hondu moju voljenu, mog saborca koji me nigde ostavio nije! 1moto3.gif

 

Pozdrav Nenad.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja