Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha dt 125r ?

Recommended Posts

  • U prolazu, 48 postova
  • Motocikl: Yamaha Dt 125R

Primetio sam da posle voznje na dnu masine stoje 2 kapljice ulja, danas gledam odakle dolaizi i izgleda iz uljne pumpe. Skinuo sam poklopac i video da je dole dihtung malo izdignut (fabricki) Kako dodajem gas malo ulja izlazi iz pumpe jako malo tek onako da podmaze . Sad da li je moguce da je to tako namesteno da pumpa sama sebi malo podmazije sajlu i taj mehanizam pa se dole sliva na taj otvor?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: srbija
  • Motocikl: Yamaha dt 125r

Pozdrav ljudi,potrebna mi je pomoc oko yamahe dt 125r

Danas dok sam nesto cackao i popravljao kod nje,dat je kontakt na manje od minuta,posle toga na motoru su se sve lampice i svetla pogasila,mislio sam da je akumulator ali nije,povezao sam punjac na njega i pokusao da ga punim ali idalje ne reaguje,motor na gurku hoce da upali,i lampice i svetla se upale,ali na kontakt nece,molim vas pomozite mi,ne znam u cemu je problem,sumjam da je oko osiguraca,ali kutiju za osigurace nikako ne mogu da nadjem,pomoc.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 231 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 750 K5, Yamaha TDR

Ako mogu da ti pomognem, kod mene na TDR glavni osigurac je ispod sedista kod akumulatora, na vidljivom mesto. Samo sediste skinem i to je to.. Ako treba slikacu ti..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja