Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki Katana 600 K6

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 141 postova
  • Lokacija: Baranda
  • Motocikl: Yamaha Tracer 900 GT '20

post-25060-0-87173700-1410126512_thumb.jpgPozdrav kolege bajkeri, resio sam da se oprostim od svog ljubimca!

Suzuki kao nov, 2006. godiste, potpuno fabricko stanje, prve fabricke gume ima na sebi. Model K6 poslednji iz svoje serije. Vise stojao nego sto je vozen, vlasnik sam dve godine i prodajem ga zbog nedostatka vremena za voznju. Ove sezone sam presao samo 30km. Kupljen sa 2300 milja na satu a sada ima 3022 (4865km). Tri kljuca, vodi se na mom imenu. Prosle sezone zamenjen akumulator, ulje i filter. Zbog prevelikih troskova registracije i odrzavanja a pritom male kilometraze godisnje (rekreativni bajker), ako neko zeli ponuditi Hyosung GT250R mladji a u odlcnom stanju, mogli bi se dogovoriti za neku zamenu :)

 

Cena je 2800 eura.

 

063/11-09-424 Branislav

 

post-25060-0-40204100-1410126117_thumb.jpg

 

post-25060-0-42670100-1410126134_thumb.jpg

 

post-25060-0-16892000-1410126390_thumb.jpg

 

post-25060-0-10225800-1410126419_thumb.jpg

 

post-25060-0-58535400-1410126462_thumb.jpg

 

post-25060-0-23450900-1410126474_thumb.jpg

 

post-25060-0-90471800-1410126485_thumb.jpg

 

post-25060-0-57372600-1410126498_thumb.jpg

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1895 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Strom 650 xt

Dajes japanca od 600cc koji je kao nov za slabasnog kineza?!! Pa taj kinez za par godina nece vredeti nista. Izgubices u parama 5 puta vise nego sto ce ti biti razlika u registraciji za to vreme. Bolje razmisli jos jednom sta ti se vise finansijski isplati posto su ti finansije glavni razlog za ovakav potez. O razlici u kvalitetu, jacini, udobnosti i uzivanju u voznji necu posto je glupo porediti ih.

Srecno sta god da uradis.

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 249 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kymco Agility City 125,Agility City 200,SuZuki Boulevard M90, Honda NC 700 s

Ne omalovazavaj Hyosung. Kao prvo nije kinez vec koreanac(sto ti je razlika kao dupe i oko) a kao drugo jedan je od najjacih 250tica u klasi..

 

Sta znas koji su motivi coveku za zamenu,mozda mu je suza velika i teska,komplikovana za manevar...nemamo svi isto vozacko umece :zdravo:

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 141 postova
  • Lokacija: Baranda
  • Motocikl: Yamaha Tracer 900 GT '20

E ovako ljudi, sa ovim Suzukijem imam tri problema.

Prvo je to sto imam A2 kategoriju a ne znam kada cu imati vremena za polaganje (treba mi 4-5 radnih dana, a poslednji slobodan radni dan sam imao pre godinu i po dana).

Drugi problem je registracija i odrzavanje. Moja plata je 40000 dinara, od toga mi ide 10000 za kredit za motor i oko 7000 na put do posla i nazad. Kada se presaberem, da bih samo seo na motor sledecu sezonu, treba mi 200e za registraciju, 40e za promenu ulja i filtera, i jos 220e za polaganje A kategorije sto je ukupno 500e. 500e ne da necu imati do proleca, negu necu moci da skupim do proleca 2018. a imam motor koji ne mogu da vozim.

Treci da kazem problem je sto mi je potpuno nepotrebno 600ccm jer ja vozim 80-100 na sat, mozda vam deluje za nevericu ali ja tako vozim motor i auto, i da ne kazem da bi mi 125ccm vrsio posao, al ipak 250ica je jaca i vise mi se svidja.

 

Motor je nov, i zao mi je sto moram da ga prodam ali situacija je ovakva kakva je. Mozda bih mogao da ga vozim ali bih morao da se odreknem svega, al bukvalno svega. Ne isplati mi se. :zbunjen: Hyosung je dobar motorcic, pad cene mi nije toliko bitan jer ce se kod mene zadrzati dugo vremena. Ako pak bude love da ga menjam, tada mi nece biti bitno dal cu izgubiti 500,1000 ili koliko vec ;)

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1895 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Strom 650 xt

prodajem ga zbog nedostatka vremena za voznju.

Zbog prevelikih troskova registracije i odrzavanja a pritom male kilometraze godisnje (rekreativni bajker), ako neko zeli ponuditi Hyosung GT250R mladji a u odlcnom stanju, mogli bi se dogovoriti za neku zamenu :) [/font][/color]

 

 

 

Mislio sam logicno da je ovo razlog pa sam zato napisao prethodni moj post. Nigde nije pomenuto da prodavac nema kategoriju, niti da nema vremena da polaze.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 141 postova
  • Lokacija: Baranda
  • Motocikl: Yamaha Tracer 900 GT '20

prodajem ga zbog nedostatka vremena za voznju.

Zbog prevelikih troskova registracije i odrzavanja a pritom male kilometraze godisnje (rekreativni bajker), ako neko zeli ponuditi Hyosung GT250R mladji a u odlcnom stanju, mogli bi se dogovoriti za neku zamenu :) [/font][/color]

 

 

 

Mislio sam logicno da je ovo razlog pa sam zato napisao prethodni moj post. Nigde nije pomenuto da prodavac nema kategoriju, niti da nema vremena da polaze.

 

Nisam hteo mnogo daviti u temi, ovo bi saznao bilo koji zainteresovani koji bi me pozvao ;)

Generalno sam se precenio finansijski i sada sam u situaciji da placam kredit, imam motor al ne mogu da ga vozim, a pritom imam i po 80-90 radnih sati nedeljno (bez vikenda) tako da mi je i vreme problem. Ja sam na Suzukiju izvozao manje od 100km, ostalo je sve cale vozio. :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 141 postova
  • Lokacija: Baranda
  • Motocikl: Yamaha Tracer 900 GT '20

Nova cena: 2400e

 

Doslo je do promene plana tako da vise ne dolazi u obzir zamena za Hyosung vec samo za lovu. Hocu da se resim kredita i izlazim iz price sa motorima do nekih srecnijih vremena sa vise para. Cim ode motor, bice ovde i moja oprema i to je to, the end. 1jok.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 901 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: Suzuki VStrom 650XT M0

Ja sam zakleti enduras (uvek bio i ostacu) ali da imam love kupio bi ovu lepoticu eto samo da mi stoji u sobi i da bude prva stvar koju cu da ugledam kad se probudim :ooo:

Imenjace izvini za off teme i sretno sa prodajom.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 141 postova
  • Lokacija: Baranda
  • Motocikl: Yamaha Tracer 900 GT '20

Ja sam zakleti enduras (uvek bio i ostacu) ali da imam love kupio bi ovu lepoticu eto samo da mi stoji u sobi i da bude prva stvar koju cu da ugledam kad se probudim :ooo:

Imenjace izvini za off teme i sretno sa prodajom.

 

Vala bas tako, stvarno je prelep a i ova kombinacija crne boje sa sivo belim sarama je prelepa. 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 141 postova
  • Lokacija: Baranda
  • Motocikl: Yamaha Tracer 900 GT '20

Suzuki otisao kod novog vlasnika u Ćićevac. Siguran sam da je novi vlasnik prezadovoljan a i nema razloga da ne bude jer ovakav motor se kupuje samo u salonu. Takodje sam siguran da je otisao u ruke pravog bajkera koji ce ga paziti i lepo voziti! 1zdravo.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja