Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki XF 650 Freewind

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 404 postova
  • Lokacija: Novi Becej
  • Motocikl: Honda CBR 900rr

Prodajem svoj Freewind..motor je u dobrom stanju,ne trosi ulje,lepo se vozi.1997 godiste,presao nesto vise od 50000 km...Od opreme poseduje poviseni vizir,race auspuh,scottoiler,kofer 46l,12v uticnicu,dodatni set skoro novih guma.Zamene me ne interesuju,cena za pocetak neka bude 1800e sa svom opremom. 064 580 98 20 Sava,Novi Becej

(ako je bas neko strasno zainteresovan moguc dogovor oko cene i slanja detaljnijih fotografija)

post-5865-0-47175600-1409669674_thumb.jpg

post-5865-0-32451700-1409669695_thumb.jpg

post-5865-0-94991600-1409669714_thumb.jpg

post-5865-0-04542700-1409669731_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • lone wolf, 514 postova
  • Lokacija: Kumane(prašnjavi drumovi Banata)
  • Motocikl: Suzuki LS 650 , Suzuki GSXR 750 , Suzuki GSX1300R

Poznavajući Savu kako vozi mislim da ovaj motor ni jednom nije video crvene obrtaje. :nanana: Obično ne komentarišem oglase ali pošto sam i sam par puta provozao suzanu mogu reći da je motor maksimalno utegnut,ko ga bude uzeo verujem da će se sit navozati. :takoje:

 

:zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 898 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Honda forza 250

Vozio sam davno freewind-a, kada ih i nije bilo u zemlji i nisu bili na dobrom glasu...Motor sa kojim nisam imao niti jedan problem, jeftino odrzavanje, vozi se kao biciklica..

Ovaj izgleda prelepo,sretno sa prodajom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

I po koeficijentu tezine i snage upada u A2. Jedina pocetnicka prepreka mogu biti mane jednog cilindra (sto verujem da ne bi bio problem ako je vozio Varadera), ali sve ostalo mislim da je na ruku ovog motora. Ne sedi se previsoko, dosta mala masa, izuzetno laka ciklistika, a uz odgovarajuce gume prilicno svestran motor. Na kraju krajeva, sednes i probas i vidis sam da li je to za njega :).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Za njega je savrsen,samo da se uklope finansije.0takoje.gifJa sam ga probao nekoliko puta,i prezadovoljan sam.A i sam sam ljubitelj jednog cilindra...Gabariti su mu taman na 190 visinu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Eto ja stavio 1300 evra varadera,dosao covek kaze ja imam 1100,ja rekoh hajde 1150,pa neka ide zivot...a on neeema se para kurac palac,ja kazem,e pa izvini teraj se u ...a bas sam hteo da dodjem da, ti uzmem fteewinda za klinca...jeeeebi gaaa...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 404 postova
  • Lokacija: Novi Becej
  • Motocikl: Honda CBR 900rr

Tuga druze,svi bi da 'prostis,da se j*bu a da im ne udje..Slicnu sam imao situaciju,sve odgovara coveku ali kada sam mu rekao da je akumulator pri izdisaju kao da sam mu opsovao mamu..u fazonu pa jel znas ti posto je nov akumulator bla bla bla..dovidjenja :lol:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja