Jump to content

Moto Zajednica

Poslednji pozdrav Damiru - Kamikaza79

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: Beograd - Borca
  • Motocikl: Liberty 125 ; Honda VFR 800 fi

Saznao sam juce da je preksinoc na putu od Bihaca ka Banja luci poginuo Damir Keleuva iz Banja Luke. Da li neko ima vise informacija? Jedino sto jos znam da je bio clan moto kluba Skorpioni, doduse za to nisam siguran.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Пријатељ, 365 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XT 1200 super tenere

Prvi put pisem u ovoj groznoj temi.Da Bog dragi podari da je i poslednji.

Prema jos nezvanicnim i ne potvrdjenim informacijama,radi se o nasem drugu Damiru-Kamikazi koji je sa nama ucestvovao u Avanturi 2014.

Zalostan i potisten reci cu Vam da je bio zaista decak za primer.Pun zivota,jak,vredan,srecan,zabavan,talentovan,duhovit,intelegentan....

Mogu Vam nabrajati jos jako puno i to nije onaj klise,zaista jos mnogo divnih osobina je posedovao ovaj covek.

Damire nikada necu zaboraviti onaj dugotrjni smeh koji si nam podario u Duseldorfu u pivnici.Takodje i ono divno druzenje u jurti uz pesmu koju si izmedju ostalog znao bolje otpevati od svih nas.Za voznju iza tebe,gde si me naucio jos nekoliko caka.Oprosti mi sto sam se ljutio na tebe sto hrces.Oprosti mi sto nisam imao potpuno razumevanje za tvoju mladost i sto sam ti kad kadkada delovao kao namcor.Neka tebi i meni Bog sve grehove oprosti.Vjecnaja pamjat!

  • Podržavam 12

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MotoDJIR.com, 1338 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda Africa Twin AS 2022; Piaggio Beverly 300ie 2010: Vespa 300GTS 2015

Da,sigurni smo da je otišao naš JARAN!

 

Ne znam da li čoveka poznaješ po broju dana,broju kilometara ili jednostavno shvatiš i prihvatiš.

 

Kada smo ga upoznali bio je veći od života.

Neko ko posle dve rečenice uđe u srce u njegov najdalji deo.

 

Potvrđujem da nije neko kome je motor bio izgovor za lečenje lošeg osećanja,već osoba koja je putovala da bi uživala.

 

Možda sam u nekim trenutcima preterivao u Z pomenute osobe,ali takav sam i znam da on to nije loše shvatio.

 

Žao mi je što nije više među nama i što će ostati sve lepo o njemu.

 

Ova vest me je mnogo potresla,a znam da je i drugare koji su ga poznavali.

Siguran sam da će i oni napisati neku lepu reč.

 

IMG_4978.JPG

 

IMG_1752.JPG

 

IMG_0725.JPG

 

IMG_0728.JPG

 

IMG_1782.JPG

 

IMG_4823.JPG

 

IMG_0726.JPG

 

IMG_1899.JPG

 

IMG_5061.JPG

 

"...rekao je da je iz Banja Luke i da se pod njim zemlja tresla..."

 

Nismo uspeli da dođemo na kolače i ćevape kod tebe,obećao si i zajebao si nas.

Ljutimo se svi!

 

Dolazimo svi da ti zapalimo sveću,motorima,ne traktorima.

Siguran sam da bi tako najviše voleo.

 

Počivaj u miru druže!

 

 

http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/101549-avantura-2014-nemacka/page__st__40

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 366 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: SF V4s

Na zalost , Damir nas je napustio . Tuzna vest je potvrdjena od strane njegovog brata.

 

Upoznali smo ga u maju na nasoj Avanturi 2014. i odmah nam je prirastao za srce i dusu.

Delio je sa nama sale, kisne dane i kilometre. Imati ga za druga i kolegu bajkera je bila cast!

 

Zelim da iskazem svoju duboku zalost i postovanje, a nama ostaje velika uspomena na dragog i vedrog nam Damira.

Pocivaj u miru prijatelju!

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1260 postova
  • Lokacija: Staze i planine
  • Motocikl: Suzuki gsxs1000, kawasaki zx6r, Beta 350rr

Uzasno,pratio sam vasu avanturu 2014 i sam sam hteo da se prikljucim,upamtio sam tog momka na slikama i po jedinstvenom korisnickom imenu na forumu,ova vest me je pogodila kao grom iz vedra neba...

 

Pocivaj u miru druze...

 

 

 

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 985 postova
  • Lokacija: Düsseldorf / Germany
  • Motocikl: R 1250 GS Adventure

Divan momak nas je napustio.

 

Uvek punog radosti, takvog smo ga upoznali na nasem zajednickom putovanju Maja ove godine.

 

Nista mu nije bilo tesko, dosao je sam do Hamburga da se pridruzi nasoj grupi. Imali smo 7 nezaboravnih dana sa Damirom.

 

Imao je divan glas, nikada necu zaboraviti ono vece na stazi " Nürburgring " kada je nas kao pevac sa estrade zabavljao.

 

Preziveo je i opasan posao kojime se bavio. Nije lako raditi u obezbedjenju u kriznom podruciju kao sto je Irak.

 

Radovao je se sledecim zajednickim turama, ziveo je za slobodu i volio je preko svega.

 

A koliko je on nas volio, pokazuje njegov profil na Fejsbuku:

 

https://www.facebook.com/damir.keleuva?fref=photo

 

 

Damire, puno ces nam faliti, pocivaj u miru.

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Svi smo mi dobri,drugari,braca,zajebanti,ali da se ne bi pricale price o nama u proslom vremenu,vodimo racuna o brzini,ili barem o mestima na kojoj dozvoljavamo brzini da nas nadvlada.Neka je kolegi laka crna zemlja,iako ona to nikad nije.Uvek je tamna,i mnogo teska,narocito za one koji ostaju iza pokojnika.

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Политички некоректан, 858 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda CB 1100 SF X - Eleven

Što reče Žarić "Prvi put pisem u ovoj groznoj temi.Da Bog dragi podari da je i poslednji."

 

Prvo da ovim putem izrazim saučešće porodici, jer kasno smo čuli za ovu strašnu vest.

 

Drugaru ćemo odati počast kako dolikuje kada odemo u njegov kraj.

 

Damir nam se pridružio na ovogodišnjoj Avanturi. Prijavio se a da ga niko nije poznavao. Priznajem, imali smo izvesnu dozu podozrenja....

 

Međutim, kada smo ga sačekali krajem aprila na hamburškoj železničkoj stanici, posle prve kafe imali smo utisak da se već dugo poznajemo. Nasmejan, prostodušan, čovek je širio toliko vedrine i pozitivizma oko sebe, da se to retko sreće. Nasmejan, vazda spreman na šalu... I na svoj račun, uvek!

 

Za kratko vreme sprijateljio se sa svima - ipak desetak dana i oko 4000 zajedničkih Kilometara učinilo je da smo za kratko vreme postali pravi prijatelji - drugari sa našim Jaranom.

 

Da se ne ponavljam: Zaista je voleo život, uživao u svakom trenutku, punim plućima - bilo da je reč o krivinama u Luxemburgu, dobrom vinu, komadu moto opreme ili tamo sveprisutnom lososu.....

 

Bio je zanimljiv sagovornik od koga se mnogo interesantnog moglo čuti - o njegovom poslu, arapskom svetu, moto skupovima na Jadranu.......

 

I onda kad mislimo da se znamo, on zapeva kao profesionalni pevač, pa još reče da zna i da svira...... Čovek za svako društvo i za svaku atmosferu.....

 

Zaista je voleo da putuje. Voleo je motor. Vredan čovek. Pošten. Dobar.

 

A ispalio je za ćevape koje obećao.....

 

Ne mogu da verujem da je njegov život prekinut a da nije ni počeo....

 

Neka mu je laka crna zemlja!

 

Zbogom Druže!

  • Podržavam 10

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 57 postova
  • Lokacija: Чачак / Duesseldorf
  • Motocikl: Suzuki GSXR 1000 K9*Husqvarna Nuda 900R*Yamaha RD350YPVS*Honda XR650R

Ode tako mlad, veseo i prijatan covek ... Nemam pravih reci za ovu tragediju.

 

Vjecna pamjat!

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Политички некоректан, 858 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda CB 1100 SF X - Eleven

Ima li neko od kolega iz Damirovog kraja bilo koje informacije u vezi sa nesrećom u kojoj je stradao?

 

Internet članak je vrlo štur.......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja