Jump to content

Moto Zajednica

Velicina opreme?

Recommended Posts

  • U prolazu, 48 postova
  • Motocikl: Yamaha Dt 125R

Ovako posto sam odustao od kupovine gopro kamere , resio sam da kupim opremu to jest za sad cizme i pantalone.

Pa ne znam koji bi mi broj cizama odgovarao ? posto sam na jednom sajtu nasao nesto kao 8=42, 9=43, 10=44,5 i tako dalje, da li to znaci ako nosim broj patika 42 da bi mi trebala velicina 8 a tako slicno i za pantalone pise 32=48, 34=50... 1neznam.gif

Jako bi mi pomoglo ako bi ste naveli broj vasih patika i cizama pa da vidm kakva je razlika, ili velicina pantalona koju nosite i koliko ste visoki. Ja sam visok 170. Da kazem odma narucujem preko interneta, i znam da je najbolje otici u prodavnicu i obuci pa videti sta mi najbolje odgovara...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1173 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki SV 650 N

Ništa dok ne probaš. Nosim 42 patike, kupio Sidi čizme 43, knap su mi, sad bih kupio 44. Jaknu poručio XL Revit Sand 2 - pogodio. Pantalone nosim L. Visina 183, težina 75-80, odavno se nisam merio.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Motocikl: KTM 990 Adventure, KTM Lc4 Adventure-R 640

Što se tiče obuće obrati pažnju da li je mera UK ili USA. Naš ( evropski ) broj 42 je broj 8 UK ali je 8,5 USA , a to je 26cm. Ovo važi za muške UK i USA brojeve.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 166 postova
  • Motocikl: Suzuki Bandit 1250

Ma nista dok ne probas. Ja nosim patike 46-47. Cipele 45-46 (jednom mi cak 45 bile vece za 2 broja sigurno) sad mi devojka kupila patike za motor 46 one mi male... Da ga jbm vise sa tim brojevima i proizvodjacima, nista nije isto niti ja znam sta oni mere...

 

Послато са GT-S5830i користећи Тапаток 2

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja