Jump to content

Moto Zajednica

BMW R 1200 GS ADV

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Beograd-KARABURMA
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADVENTURE LC 2015god, Piaggio Liberty 125ccm 2000god.

Motor u odlicnom stanju, svi servisi uredno radjeni, originalni Bmw koferi, Akrapovic,Metzeler Tourance Next nove,alarm, vlasnik.

Presao 107000km. Registrovan do 13.7.2015.

 

Loshmi 065 8620 973

Moze se videti svakog dana osim nedelje kod mene na tehnickom pregledu.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Ajde kad se vec izvinjavas - a da nema i neke delove presvucene karbonom? :nanana:

Hocu da kazem da stanes, duboko udahnes i navedes SVE sto si radio na unapredjenju motora i sta ima od dodatne opreme (bese: roll-barovi, dodatni farovi...) i ubaci jos po koju sliku da zainteresujes potencionalne kupce.

Inace, strasno sam se iznenadio kad sam procitao koliko je presao, jer izgleda kao nov. :aha:

Srecna prodaja !!! :zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 351 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Najbolji

taman sam hteo da kazem isto sto i Lucky,

motor mnogo bolje izgleda nego sto je opis.

Ako hoces docicu da ga islikamo, nije nikakav problem, pa da se oglasi kako treba.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1175 postova
  • Lokacija: S. Venac - Beograd
  • Motocikl: Maca

Ma Loshmi ne zeli ni da ga proda, zato je i postavio ovakav oglas...kad malo razmislim ne bih ga ni ja prodavao na njegovom mestu.

Salu na stranu, motor sam video uzivo i jakoooo dobro izgleda. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Beograd-KARABURMA
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADVENTURE LC 2015god, Piaggio Liberty 125ccm 2000god.

Ok momci...ovako,ko zeli odlicnog GS-A Adv. nece pogresiti...

Sto se tice dodatne opreme ima fabricke Crash barove,nosace bocnih kofera i fabricke Bmw kofere,Autokom komunikaciju,stitinike za ruke povisene Turatek,u karbonu mu je rezervoar,nosac za navigaciju,gume kao sto rekoh Metzeler Tourance Next presle 2000km,Givi top case aluminijumski,mislim da je 55l,kompetan veliki servis uradjen na 100000km,maglenke za Land rovera-led 16W po faru kupljene u Likosu 50e po komadu,motor je u vise nego odlicnom stanju jer su svi servisi radjeni kako treba i na vreme a i pazen je i mazen... Da,postoji opcija kupovine novog Gs-a tako da se ze cenu mozemo dogovarati...

Sve informacije na 065 8620 973 Loshmi.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 371 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW GS, Versys 1000, GSA, ZX-6R, Aprilija Caponord,Africa Twin, Super Tenera XTZ 750

Sjajno ocuvan motor.

U svakom slucaju topla preporuka za kupovinu :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12239 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Eh da jeste to što nije trkom biH se zaputio do našeg Lošmija... :D

 

Ovako, srećna prodaja druže :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Beograd-KARABURMA
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADVENTURE LC 2015god, Piaggio Liberty 125ccm 2000god.

Hvala momci... Nude mi se neke zamene ali nisam zainteresovan... Cena moze dole ali bez zamene!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 985 postova
  • Lokacija: Düsseldorf / Germany
  • Motocikl: R 1250 GS Adventure

hahaha, bukvalno je postavio oglas kao da ne zeli da ga proda, nego eto kao ajde ako se neko slucajno javi i ponudi 20.000 evra teska srca ce se odreci 1nanana.gif

 

Mogu coveka u podpunosti da razumem !

 

Nije lako se odvojiti od GS-a

GS coveka veze emotivno, tako da ni pare nisu toliko bitne koje mogu da se pri prodaji ostvare.

 

Ja sam moj GS prodao proslog Ponedeljaka, za cenu za koju sam ga i nudio jednoj lepoj devojci. Naravno da je pokusavala da spusti cenu, ali kada sam izneo zve racune svih uradjenih servisa kod BMW-a, oci su joj sasijale, tako da sa njene strane je bilo vece pitanje da li ce ga dobiti nego koliko para mora da pruzi za njega.

 

Svaki artikal ima svog kupca a poneko ima i srecu da naleti na veoma lepog kupca :zvizduk:

 

IMAG0527_zps006c9479.jpg

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 985 postova
  • Lokacija: Düsseldorf / Germany
  • Motocikl: R 1250 GS Adventure

BMW K1200R, zaboravio si reći da si motor prodao u Nemačkoj.

 

Da, motor sam prodao u Nemackoj, ali mislim da to nije bitno da li je to Srbija ili Nemacka.

 

Ona osoba koja hoce da kupi motor, spremna je da da odredjen broj novca za ono sto mu je na zivac stalo,

nebitno da li je to u Srbiji ili u Nemackoj.

 

Naravno da ima osoba koje se javljaju na oglas sa nadom da je nekome toliko stalo do prodaje, da pokusavaju sa svim argumentima sto vise da skinu cenu proizvoda, to je sasvim normalno, ali ima i onih kojima je stalo do predmeta vise nego do para.

 

Primer:

 

Kupio sam BMW M3 Cabrio u Martu 1996 nov, broj sasije 00017, onaj sa 321 KS. Full oprema, dobijam ga 3 nedelje pre zvanicne prezentacije. Vozio sam taj auto 2 godine i resio da ga prodam. Oglasavam ga u lokalnim novinama, dobijam poneki poziv ali nista konkretno.

 

Tek sa oglasom u casopisau " Auto Motor Sport " istog dana kada novine izlase, javlja se covek i kaze sledece:

Hocu taj auto, ne diskutujem oko cene ako mogu odmah da dodjem po njega. Mislim se ja, sto da ne, izbroj lovu i teraj.....

 

Rece mi on, da je iz Koblenca, znaci oko 170 km od mene udaljen i da stize za 45 minuta.

 

Ja malo zbunjen, mislim se, cime ces ti da stignes do mene za 45 min. ako moras da predjes deonicu od oko 170 km ??? gledam na sat, 47 min. posle poziva stize S 600 AMG ispred vrata i izlazi klinac od oko 22 god.

 

Klinac odusevljen od probne voznje ( ja sam sedio za volanom ), on cak nije ni probao, izvadi koverat sa lovom i izbroji sumu koja je stajala u oglasu.

 

Neznam da li je pitanje o klasi automobila ili motora, ali ako je nesto perfektno a cena realna, ima ljudi na trzistu koji hoce da pristanu na kupovinu bez cenkanja.

 

Drugi primer:

 

Davne 1996 god. kada su Gastarbajteri snabdevali trziste automobila u Srbiji, gde jos nije funkcionisao uvoz polovnih automobila na trziste Srbije, svi su dovlacili neke Golfove, Kadete, Ascone itd. itd. Bubanj Potok je bio preplavljen sa automobilima sa zapada nizeg kvaliteta i nijedan auto nije presao preko 100.000 km :lol:, neznam jel to i danas jos tako ???

 

Ja sam za odmor kupio ovde od Svabe jednog Mercedesa 300 SE u satanju kao iz fabrike, dosao na odmor i nisam uopste razmisljao da ga prodam. Jedno jutro se pojavi moj prijatelj sa komsijom iz Beograda i komsija me pita jel hocu da prodam Mercedesa. Ja nadjen malo u cudu rekoh, sto da ne.

 

Covek ni u jednom trenutku nije pokusavao da spusti cenu onu sto sam mu rekao. Odvezli smo auto kod njega kuci, on izbroja lovu i to je to.

 

Zato ti kazem, nije bitno da li je to Nemacka, Srbija ili bilo koja druga drzava, uvek imas ljudi koji su spremni da plate ono sto prodavac trazi, naravno ako je sve prefektno !

 

Ali da ne offujem vise ovu temu.

 

Zelim uspesnu prodaju motora, ako ne ode danas, otice sutra, to bar kod GS-a mozes da budes siguran :takoje:

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR

BMW K1200R, zaboravio si reći da si motor prodao u Nemačkoj.

 

Da, motor sam prodao u Nemackoj, ali mislim da to nije bitno da li je to Srbija ili Nemacka.

 

 

Ovde si već trebao da staneš sa pisanjem :)

 

 

P.S. pozdravi Vladu i reci mu da smanji stomak :D

 

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Beograd-KARABURMA
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADVENTURE LC 2015god, Piaggio Liberty 125ccm 2000god.

Ne gori meni za prodaju,motor je u top stanju i ako se ne proda u skorije vreme ostace kod mene jos 100000km. Realno sto se motora tice nemam ni jedan razlog za prodaju osim zbog kupovine novog a i ako se to ne desi ostace lova u dzepu:)...tako da je situacija opustena... Nije lako danas odvojiti 10k za motor ali sam raspolozen da cujem svaku ponudu osim zamene...hvala.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Miloše, znam da ti ne gori, samo sam hteo da objasnim BMW K1200R da kod nas niko ne nudi lovu, već nude sve i svašta, samo para nema. Lako je prodati u Nemačkoj.

 

Ja sam pre odlaska u Nemačku (krajem 2012.) pokušavao da prodam BMW X5 E70 i naravno da nisam uspeo. Srećom sam uspeo da ga uvezem u Nemačku bez dodatnih troškova.

 

Ali da ne offujem temu dalje, već sam napisao (ili bar pomislio) da motor koji nudiš izgleda odlično uprkos kilometraži što samo govori da je fenomenalno održavan, a u tom slučaju može da pređe još toliko. Imam ja jednog zainteresovanog drugara, pa ću mu proslediti link istog trenutka. Srećna prodaja!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja