Jump to content

Moto Zajednica

Nadjena tablica!

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 249 postova
  • Lokacija: cacak

Danas u Ovcar Banji nadjena reg. tablica od motorcikla reg. br. Bg 11-916 Predpostavljam da je od nekog Triumpha jer na okviru pise! Moj tel 065/6127000! :zdravo:

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Danas u Ovcar Banji nadjena reg. tablica od motorcikla reg. br. Bg 11-916 Predpostavljam da je od nekog Triumpha jer na okviru pise! Moj tel 065/6127000! :zdravo:

 

Ako na tablici stoji 916, onda je od Ducatija. Pusti sta pise na okviru, tablica je merodavna... :aha:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5392 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

Ima jedna informacija koju nikako da proverim... pre je bilo da ako nađete ličnu kartu, pasoš, tablicu kola ili motora, dovoljno je da je ubacite u Poštansko sanduče i onda je oni vraćaju vlasniku. Ako neko zna da li je to tako da potvrdi ili da opovrgne...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Ima jedna informacija koju nikako da proverim... pre je bilo da ako nađete ličnu kartu, pasoš, tablicu kola ili motora, dovoljno je da je ubacite u Poštansko sanduče i onda je oni vraćaju vlasniku. Ako neko zna da li je to tako da potvrdi ili da opovrgne...

 

Mislis na sanduce za pisma na Posti, npr? :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 503 postova

Odneses u prvu policijsku stanicu i oni bi trebali po službenoj dužnosti da završe sve.

 

Tablica isto kao i lična dokumenta su stvari koje su osjetljive na zloupotrebu tako da i samo posedovanje tudjih dokumenata može da bude veoma nezgodna stvar.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2722 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Pronašao sam zimus tablicu sa sve branikom od Twinga.

Odnesem u sup oni se razbežali. Naravno zvao sam pre toga da prijavim i da pitam šta dalje.

Službenik mi kaže: "Evo ti adresa i odnesi lično, ako je uzmemo imaćemo 2 dana posla oko papira."

 

Napomenuo je kako to ne bi smeo da uradi.

Odem ja na adresu, nema nikog. zgrada je u pitanju, na interfonu nema prezimena vlasnika auta koje sam ja dobio.

 

Posle celog popodneva skontam da bi ovi iz parking servisa mogli da mi pomognu sa brojem telefona. Pozovem ih, devojka mi kaze da postoje 2-3 broja sa kojih se najčešće uplaćuje parking za tu tablicu. Ja im ostavim svoj br. (oni ne smeju meni da daju tuđ broj bez dozvole vlasnika). Oni proslede moj br i kažu o čemu se radi. Zvoni mi tel, dogovorimo se za primo-predaju i sve OK.

 

Kad je vlasnica došla rekla mi je da je gubljenje tablice prijavila u tom istom supu u koji sam ja istu odneo i nisu je uzeli!!!!

 

Eto koliko naše službe rade posao kako treba! ;)

 

Tebi parking servis ne može da pomogne, ali smisli način. Zovni sup u BG pa im reci da kontaktiraju vlasnika...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5392 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

Ima jedna informacija koju nikako da proverim... pre je bilo da ako nađete ličnu kartu, pasoš, tablicu kola ili motora, dovoljno je da je ubacite u Poštansko sanduče i onda je oni vraćaju vlasniku. Ako neko zna da li je to tako da potvrdi ili da opovrgne...

 

Mislis na sanduce za pisma na Posti, npr? :stabre:

 

da... ona žuta... za slanje pisama i razglednica... ali nisam siguran...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • lone wolf, 514 postova
  • Lokacija: Kumane(prašnjavi drumovi Banata)
  • Motocikl: Suzuki LS 650 , Suzuki GSXR 750 , Suzuki GSX1300R

Ja kada sam igubio tablicu neko je odneo u policijsku stanicu i oni su me iz iste zvali da je preuzmem,tako da bolje da tablicu(za svaki slučaj) odnesete tamo pa ovde na forumu da pišete ako ste je već pokupili...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja