Jump to content

Moto Zajednica

NAVAK dan na stazi - 31. Avgust 2014

Recommended Posts

  • Vlasnik sajta, 5340 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Nastavljamo sa organizacijom vožnje na NAVAK stazi!

 

navak_pticija3.jpg

 

Sledeći NAVAK TD će biti održan 31. Avgusta 2014. Pravila su ista kao i na ranijim TD-ovima - Navak nam je ponudio cenu od 3500 dinara za poludnevni i 6500 dinara za celodnevni termin, s' tim sto daju poseban popust za sve koji se budu prijavili do 22. Avgusta - 3000 dinara za poludnevni i 5500 dinara za celodnevni termin. Dakle, cena je svakom slucaju niza od one na sajtu, ali je najniza za one koji se prijave dovoljno na vreme.

 

Podelicemo se standardno na grupe od po 20 motociklista, a grupe ce voziti po 20 minuta. U poludnevnom terminu je realno da motociklista ima 3 izlaska na stazu od po 20 minuta, sa pauzom od 40 minuta izmedju dva izlaska. Samim tim, u celodnevnom terminu ce biti 6 izlazaka na stazu.

 

Za više informacija o NAVAK TD-u, pogledajte njihov sajt:

http://www.navak.rs/track-day/sledeci-track-day.html

 

Da bismo imali vremena da usaglasimo uplate i spiskove, rok za prijavu i uplatu novca na naš račun je Četvrtak 28. Avgust 2014. do kraja dana! Ukoliko se desi da popunimo sva mesta ranije, skraticemo i rok za prijavu prema tome.

 

Isto kao i prosle godine, finalnu odluku o odrzavanju TD cemo doneti u Petak 29. Avgusta do 10h, u zavisnosti od vremenskih prilika. Ukoliko vremenska prognoza bude nepovoljna i mi budemo odlozili odrzavanje TD-a, vraticemo vam novac kao i prosle godine kada je bio takav slucaj.

 

Evo linka za prijavu:

http://motosport.bjbikers.com/prijava-za-track-day/

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

17. Maki

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5731 postova

Upravo sam popunio prijavu i sada planiram da uplatim. Interesuje me koji je minimalan broj ucesnika da bi se odrzao Track Day i koliko smo daleko ili blizu tog broja posto vidim da nesto tesko ide prijavljivanje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 141 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW S1000 rr

Bice sve ok sigurno.Ja sam danas platio bice verovatno spisak posle prvih uplata.A sto se tice broja ljudi to ce biti kao i uvek u nas Srba u zadnji cas tako da nemoj da se brines.Uostalom i ako bude falilo ljudi poguracemo mi malo pa cemo naci po par ortaka ko hoce da dodje i da vozi da bi se TD odrzao.Poz. za sve i vidimo se 31.na Navaku.Bumerang 014.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja