Jump to content

Moto Zajednica

Iskustva u vezi par motorica :) Pomozitee :)

Recommended Posts

  • U prolazu, 23 postova
  • Motocikl: Sym Symply 50

Interesuje me ima li neko iskustva sa Malaguti xsm 50 ,potorsnja,delovi,izdrzljivost?

Onda za Yamahu DT 50,Derbi Senda 50,tako neki kros do 50ccm zbog dozvole :) Inace imam iskustva dosta sa mnogo vecim kubikazama,trenutno imam apriliu sr 125,nju prodajem,da bi uzeo neki kros,ali zbog dozvole bi mi vise odg 50ccm. pomagajte mii :D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 442 postova
  • Lokacija: Evanston, Illinois
  • Motocikl: NC750X

Koliko se meni cini, Malaguti i Yamaha su dva potpuno ista motora. Nisam ga nikad video uzivo, ali po slikama bih rekao da su identicni.

 

Licno bih Husqvarnu zaobisao, znam par ljudi koji su vozili njihove motore od 50 i 125 kubika i koliko se secam, bilo je vise generalnih nego sto je trebalo da bude. :)

 

Svojevremeno sam se i ja przio na taj Derbi, pa posle i Apriliju SX50, ali tada nisam imao para za njih. Ako malo bolje pogledas, videces da su to u stvari sve gotovo isti motori sa ponekim detaljem koji je drugaciji. Ali Aprilija je, meni licno, najlepsa.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja