Jump to content

Moto Zajednica

TITEL

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilija Pegaso 650 Cube, MZ TS 125, BMW R 65

O Boze sta se ovo dogadja ! ? Svaki dan pogibija,cuvajte se ljudi ,cuvajte .Neka mu je laka zemlja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 371 postova
  • Lokacija: Ravni Banat

Juče sretnem prijatelja koji je išao za Novi Sad preko Titela. I pričami kako se desila saobraćajka na njegove oči u sred Titela. Po njegovoj priči motociklista je obilazio kolonu vozila velikom brzinom nažalost na punoj liniji, i kamion koji je bio na čelu kolone krene da pretiče biciklistu i iseče put motoru. Zbog velike brzine i nemogućnosti da se provuče gubi kontrolu nad motorom i ostatak priče je isti. Osim kacige nije imao drugu opremu, Prema njegovom svedočenju, prvi je prišao nesrećniku, prizor je bio jeziv. Saučešće porodici, i čuvajte se.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

...I dvoje dece ostalo bez oca. Strašno. Tako malo je potrebno. Saučešće porodici i prijateljima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2777 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A

Kažeš nije imao ništa na sebi osim kacge. Ne znam da bi ga spasila oprema ali definitivno ne razumem ljude koji se tako ne odgovorno ponašaju. I ja umem da preteknem kolonu ali ona uglavnom mili po putu jer nemam potrebe za time ako se ona kreče. Doživeo sam pad i oprema me je bukvalno spasila jedva da sam imao modrice od klizanja i tumbanja sa oko 80 km/h. Žao mi je dece....neka mu laka crna zemlja

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja