Jump to content

Moto Zajednica

Set Dunlop D211

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 189 postova

da li ti zadnju 200? nisu ti dali da biras dimenzije? malo su jadni

 

nisu jadni, skroz su korektni i predusetljivi i dobri...

 

ja sam trazio za R1 ovakve gume umesto qualifajera (koje sam trebao da dobijem) sa bukvalno ovim dimenzijama i ljudi su mi ih dali bez problema.

 

ali posto R1 nece biti spreman za djir reshio sam da ih prodam.

 

mozda nekome zatreba za navak ili neku drugu stazu...

 

znam da je cena jaca (i ako je 30e jeftinija nego u radnji) i da moze da se kupe jeftinije polovne gume (vozene 5krugova na nekoj stazi) ali kao sto rekoh ovo su nove novcijate gume sa racunom (ili ti garancijom)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi

Dali su mu dimenziju tačno onu koju Dunlop preporučuje. U redu je nemati informaciju ali je bez veze odmah opljuvati.

 

Evo preporučenih dimenzija gume od strane Dunlop-a za određenu širinu felne. I da, R1 ima 6" felnu.

 

capture.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5728 postova

Posto sam ja zapoceo diskusiju samo da objasnim da sam hteo da ga zezam malo da li je 200 zbog izleta na travu na navaku ali posle nisam bio sasvim siguran da li je to covek koji mislim da jeste i da li je primereno da se zezamo na taj nacin iako sam i ja isao po travi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 605 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR600RR

da li ti zadnju 200? nisu ti dali da biras dimenzije? malo su jadni

 

nisu jadni, skroz su korektni i predusetljivi i dobri...

 

ja sam trazio za R1 ovakve gume umesto qualifajera (koje sam trebao da dobijem) sa bukvalno ovim dimenzijama i ljudi su mi ih dali bez problema.

 

ali posto R1 nece biti spreman za djir reshio sam da ih prodam.

 

mozda nekome zatreba za navak ili neku drugu stazu...

 

znam da je cena jaca (i ako je 30e jeftinija nego u radnji) i da moze da se kupe jeftinije polovne gume (vozene 5krugova na nekoj stazi) ali kao sto rekoh ovo su nove novcijate gume sa racunom (ili ti garancijom)

 

ovo menja stvari, povlacim…mislio sam da ti trebaju gume za Zeca, i da su bili u fazonu "jebiga, ovaj set smo namenili poklanjanju"...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja