Jump to content

Moto Zajednica

Trokiranje

Recommended Posts

  • U prolazu, 24 postova
  • Motocikl: Aprilia sr 50 factory

Vozim apriliu sr 50 factory 2007, u poslednje vreme je poceo da trokira na manjim obrtajima ili kada vuce 2 osobe.. Kada ubrzavam postepenim dodavanjem gasa od na negde 30km/h pocne da trokira i kad dodam gas on kao da probije nesto i pocne neverovatno da ubrzava.Jos mi se desava kada drzim pun gas vozim 75 80,nesto puca iz auspuha nekada se desi i da izgubi snagu ali se brzo vrati,ne znam da li je to neki veci problem?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ludi kompjuteraš, 729 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Honda CBR250R 2011

Kako stojis sa potrosnjom goriva? Ako vise trosi nego inace mozda je prljav filter vazduha. Kada je filter prljav onda tako nema snage pa u vecim obrtajima povuce. Pogledaj i svecicu kakva je pa ako je dobra samo je ocisti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova
  • Motocikl: Aprilia sr 50 factory

Potrosnja se je tu oko 2-2.5l ,filter sam cistio jedino svecicu nisam gledao jer je jako zabacena i tesko se do nje dodje ali pokusacu danas..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova
  • Motocikl: Aprilia sr 50 factory

haha bilo bi lepo da ja imam karburator :D Masina je jako komplikovanja sve je elektronika,milion zica kad zaviris,pravi haos,videcu sta mogu da promenim pa cu javiti ako bude bilo rezultata :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 133 postova

jel se cuje nekakav cudan zvuk iz masine? Jos nesto moze vrlo lako da ti se stvorio dalog u auspuhu ... 2t je to ocistimu izduv.... ne verujem da je masina...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova
  • Motocikl: Aprilia sr 50 factory

osetis samo trokiranje izmedju 30 i 40 km/h i pri brzini od 75 pa na vise kao da pukne odjednom nesto iz auspuha izgubi snagu na sekund i ponovo nastavi da ide,to mi je bas cudno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ludi kompjuteraš, 729 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Honda CBR250R 2011

Te male aprilijice su manje vise nepoderive tako da ne verujem da je masina osim ako nije nesto tjunirano/kitovano. Negde je nesto zapuseno/zaprljano, malo odrzavanja i ciscenja i ima da ide ko nov.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova
  • Motocikl: Aprilia sr 50 factory

Ovo postaje malo veci problem,brzina mi se sa 80 smanjila na nekih 65,70,zavisi kako kad.Skidao sam svecicu,malo je ocistio iako je izgledala potpuno novo i za divno cudo nije trokirao citava 2 dana,posle toga isti problemi. Danas sam ga vozio nekih 15 km i odjednom se na nekih 20km/h ugasi,probam da ga upalim on iz prve i opet normalno radi,ja ne znam sta mu je i ako neko moze da mi preporuci majstora za ditech masine u okolini Novog Sada bio bih mu zahvalan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 133 postova

Je l' si proverio da li svecica razbacuje varnicu? Ako razbacuje onda je problem ona. I jos jedno pitanje, kakve je boje svecica kada je skines? Treba da bude braonkaste boje, boja kafe. Ako je mokra, previse svetla ili ima mnogo garezi na njoj, onda je problem sa ubrizgavanjem......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: banja luka
  • Motocikl: aprilia sr

izvinite ako moze pomoc uzeo sam apiliu sr 50ccm vodeno hladjenje 2003 god. i sad imam problem nece motor da radi kad stavim filter,znaci promjenio sam novu spuzvicu u filteru malossi red sponge,stavljao drugi filter opet isto,kontam da se nije rastelovao stavim filter upalim motor i pokusavam nastelovati opet nece nista pun gas sa filterom kao da na leru radi,skinem filter upalim motor ide naravno ne kako bi trebao ici ali ide cca 60kmh sta mu moze biti?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova

Pozzz imam speedfight 2 na pocetku imao je fabricki auspuh i normalno je isao i sada sam stavio leo vince tt kupio nov i skuter ide bolje bas se vidi da je jači ali mi se desava da trokira kada dam pun gas vozim oko 60 on bas trokira do cega bi moglo biti?

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja