Jump to content

Moto Zajednica

SHAD Top Case 42l

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 121 postova
  • Lokacija: Beograd

Prodao bih SHAD-ov kofer veoma pristojno ocuvan.

Zapremina istog je 42l, poseduje pripadajucu plocu koja je od metala preko kojeg je prebacena plasticna maska

Veoma je dobre izrade i kvaliteta. Sve sto vas zanima pitajte na PP ili tel 062/21-40-60

 

Da pocnemo sa cenom od 40E visak je pa da ne stoji dzaba, moze nekome da posluzi !!

Moze i neka zamena tipa Flip-up kaciga u M velicini, pojas u M velicini ili neki brendirani lonac za 750ccm uz moju doplatu.

 

DSC_0396.jpg

 

DSC_0397.jpg

 

DSC_0398.jpg

 

DSC_0399.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1855 postova
  • Lokacija: NBgd
  • Motocikl: Triumph Tiger 1050, Medlay 150

Evo ja da ti odgovorim, trebalo bi da mogu, ako se okrenu jedna prema drugoj i stave postrance. Doduse nista vise ni ne noze da stane pored njih, osim onoga sto uspes da nabijes u kacige. Prilicno izdrzljiv kofer.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 121 postova
  • Lokacija: Beograd

Kao prvo mnogo Vam hvala na odgovorima, ja ne silazim sa bajka vikendom jer po ceo dan radim.

Ja na zalost nisam uspeo moje kacige da napakujem, to verovatno zavisi od skoljke.

Ako Vi jeste svaka cast, zato sam lepo kupio Kappa K53 i vise problema nema.

 

Inace kofer je kvalitetniji od Kappe, koliko mi se cini, jer ima metalnu plocu i metalne kopce na koferu

a na Kappa-i je sve j.... plastika

 

Zivi bili

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2357 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Kao prvo mnogo Vam hvala na odgovorima, ja ne silazim sa bajka vikendom jer po ceo dan radim.

Ja na zalost nisam uspeo moje kacige da napakujem, to verovatno zavisi od skoljke.

Ako Vi jeste svaka cast, zato sam lepo kupio Kappa K53 i vise problema nema.

 

Inace kofer je kvalitetniji od Kappe, koliko mi se cini, jer ima metalnu plocu i metalne kopce na koferu

a na Kappa-i je sve j.... plastika

 

Zivi bili

moze biti da si u pravu. Sad kad poredim kacige vidim da skoljke nisu iste velicine. Ako stignem slikacu pa cu postaviti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 121 postova
  • Lokacija: Beograd

Znaci dve flip-up kacige ne mogu stati. Probano i nije prodato zbog tog razloga.

Zasigurno jedna kaziga i gomila opreme pride. A cena 35E

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja