Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha XTZ750 Super Tenera 25KW

Recommended Posts

  • Svrati Svaki Dan, 883 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: brm brm brm

Super Tenera je 89to godiste, uvoz iz CH. Vodi se na 25KW (tako su prodavane u CH) ako je nekome bitno za A2 i sl. Motor se vozi svaki dan, apsolutno mu nista ne fali niti manjka, gomila delova ide uz njega zato sto sam ja komplikovan :) Prethodna dva vlasnika su sa foruma, odrzavan je u radionicama sa foruma.

 

Zanima me zamena za XT600E, doplate cemo se lako dogovoriti.

 

Ako neko hoce da kupi cena je 1300e uz sve ovo sto je dole navedeno, registracija je istekla u petak.

 

Evo spiska onog sta je radjeno u zadnjih par meeci i sta ide uz nju:

Filteri vazduha HiFlo novi + stari koji su sasvim dobri 0stabre.gif

Volan Renthal zlatni (orginal yamaha volan ide uz motor, sa sve nosacima bez ikakvih ostecenja)

Blicer zadnjeg svetla, pri kocenju svetlo blica par puta i onda svetli konstantno (nista od instalacije nije seceno, sve na zabice (japanske 1nanana.gif), skida se za 5min)

Biper migavaca (nista od instalacije nije seceno, sve na zabice, skida se za 5min)

Prosireni nogostupi, vrhunski uradjeno vidi se na nekim slikama

Komande na volanu sa novijeg modela (jos jedan kompletan set komandi ide uz motor)

Novi retrovizori, louis kopija orginala potpuno crni umesto hromiranog (stari ide uz motor)

Novi vizir povisen (ivan), imam jos jedan vizir uz motor, ima neko ostecenje al...

Sediste retapacirano, dodatno udobnije

Poseban sistem brze demontaze sedista, sjajna stvar, bez ijednog srafa se skida

Nove ploce kvacila (jos jedna cela kopra kvacila ide uz motor)

Sajla kvacila nova (nemontirana)

Prirubnice karburatora nove (nemontirane)

Membrane na pumpi goriva nove (nemontirane), kazem da sam komplikovan, volim da imam rezerve 1lol.gif

Emulzione tube nove yamahine ne kineske (nemontirane za kad zatreba, a nece skoro, potrosnja do recimo divicbara i nazad 6l, malo jace)

Posuda motornog ulja jos jedna ide uz motor (nemontirana)

BiXenon u jednom faru

Sa motora je skinut kockasti CH far i stavljeni dupli okrugli orginalni farovi (uz motor ide jos jedan kompletan CH far i zastitna mrezica)

Lezajevi viljuske zadnje

Lezajevi volana

Donji lezaj amortizera

Reparirane obe slavine na rezervoaru

Joskin Regler

KOSO pokazivac napona, temperature, sat

Jos jedan set kompletnih bocnih plastika leva i desna strana (ispod sedista i rep, ne prednje plastike, znaci ispod sedista i rep)

USB punjac x2, uticnica

Novi Laser auspuh sa DB killerom

Givi nosac kofera i novi kofer (onaj Lakijev veliki)

Crash bar

Zmigavaca par rezervnih, dva ili tri moam proveriti

Nozica zadnje kocnice rezervna, jebem li ga zasto...

Set novih Continental unutrasnjih guma

Set novih Mitas E07 guma , gume su presle manje od 100km

Diskovi dobri, plocice dobre

Lanac i Lancanici dobri, kraci prenos je na motoru, znaci 120 drzi sa 5200 obrtaja a ne sa 5000.

 

 

CYZWrWW.jpg

4CgjaBp.jpg

tni3zca.jpg

34Qeplg.jpg

3KNqG1W.jpg

aVWRHBx.jpg

2pBZhk4.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1435 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Jako lepa Tenera! Pozdrav!

 

Super Tenera kolega, SUPER Tenera... A i izgleda bas Super!!! :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati Svaki Dan, 883 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: brm brm brm

Nisam ostavio broj telefona, medjutim kolega se vec snasao nekako i nasao me, tako da je motor rezervisan na dan, dva.

 

Ako je neko jos zainteresovan 063/1040744, pa javim kad kolega pogleda motor dal zalivamo ili ide nazad u podaju 0takoje.gif.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -+-, 1005 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha ♥

I sta dalje? Inace Super T. je super u svakom pogledu ko i trenutni vljasnik...video uzivo...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati Svaki Dan, 883 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: brm brm brm

Otislo moje tele 0plac.gif, ST se vratila danas u Beograd. Kolega sa foruma koji me je nazvao sinoc prvi, dosao pogledao provozao, kolega majstor pregledao provozao i odose sa ST. Da se navoza kolega i nauziva.

 

vala svima koji su zvali i pitali za ST i za delove, drago mi je sto je ostala na forumu i sto je prodata prakticno za sat vremena.

 

@Golub, a sada, sada idemo sve ispocetka, ovaj put se vracamo na 1cilindar, trazi se yamaha xt600e 95to i novije, pa krece ponovo sredjivanje. Realno ja u tome uzivam isto koliko i u voznji, iako moja zena tvrdi suprotno 1zvizduk.gif

 

I uzdravlje, ova moja kajsijevaca od 15 godina da zalije malo 2cirka1.gifpa idemo BJB-tenere.gif

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1292 postova
  • Lokacija: Lazarevo
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650 XT, Transalp 600 pd10

Pa kad je motor sređen kao tvoj, naravno da će se prodati odmah, još po ok ceni.0takoje.gif Jedva čekam da vidim kad budeš sređivao XT-a, još kad bi uzeo XTZ 660 Tenere, to bi bio posao...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja