Jump to content

Moto Zajednica

MADHEAD Cross kaciga i naocare

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 121 postova
  • Lokacija: Beograd

Prodajem Kacigu iz naslova velicine M (obim glave 57/58cm), nosio sam je jednom juce i jednom danas sa podkapom i na zalost mi je mala.

Ubija me glavobolja vec posle nekih 15min. Kaciga je porucena iz Louis-a i za te novce je prilicno OK, sto bi se reklo koliko para toliko muzike.

U paru sa time idu i naocare.

Evo Linkova

 

https://www.louis.de/en/artikel/madhead-x2b-helm/215563?list=4597820

https://www.louis.de/en/artikel/madhead-brille-s8-pro/20016810?list=4597820

 

A evo i slika

 

 

DSC_0403.jpg

 

DSC_0404.jpg

 

DSC_0405.jpg

 

DSC_0408.jpg

 

Cena od 50E za set mislim da je skroz OK jer je to cena samo kacige ili moze zanema za neku Flipup kacigu (u slicnom ili istom stanju)

ili pojas posto sam moj zagubio u selidbi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Svi koji kupe cross kacigu u velicini koju nose fullface ili flipup kacige , shvate vrlo brzo da su se zeznuli.....

 

Na moju srecu, meni su na vreme rekli .... uvek cross za broj vecu :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

Nosim L sve tipove Kaciga. Nije problem što je to cross Kaciga već su generalno sve kineske kacige manji kalupi. Cross Kaciga kao i svaka druga i treba prva dva-tri nošenja da bude tesna, posle toga ona se malo oblikuje prema glavi. E sad jeftine Kacige unutra imaju taj tvrdi stiropor koji je stanje.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 121 postova
  • Lokacija: Beograd

Na kacigi i naocarima pise Made in Taiwan, tako da je mozda 10% bolja od Kineske :).

Uglavnon dertifikat o zastiti ima. I kao sto rekoh koliko para toliko i muzike

Nosim L sve tipove Kaciga. Nije problem što je to cross Kaciga već su generalno sve kineske kacige manji kalupi. Cross Kaciga kao i svaka druga i treba prva dva-tri nošenja da bude tesna, posle toga ona se malo oblikuje prema glavi. E sad jeftine Kacige unutra imaju taj tvrdi stiropor koji je stanje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 121 postova
  • Lokacija: Beograd

I dalje je aktuelno, zamena moze za svasta samo da mi ne stoji kod kuce a ne koristi se.

Kacige sam kupio tako da one nisu vise neophodne. Ostalo bi se uzelo u razmatranje

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 121 postova
  • Lokacija: Beograd

Pre bi prodao kacigu odvojeno, jer naocare mogu i na skijanju da noism a ovu kaciga bez naocara ne vredi nositi.

Sacekao bih da vidim da li ima nekoga ko bi kupio sve zajedno, a ako se neko javi samo za kacigu moze naravno samo ispod 50E

u kombinaciji ne bih isao. Znaci recimo 35E kaciga i 15E naocare eto koga zanima moze tako ali kada se nadju dva kupca.

Ako si ti prvi trazi se drugi :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja