Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki GSX 550 E (GN 71 D)

Recommended Posts

  • Drug član, 2329 postova
  • Lokacija: Wien/Požarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250, Suzuki GS 450L

Продајем мотор и карбураторе једног Suzuki-a GSX 550 E серија (GN71D). Мотор сам добио као приду при купивини другог мотора и мени не треба јер није исти као онај који сам купио. Тај мотор је бивши власник увезао из Аустрије грешком (бар је тако мени речено).

 

Уз мотор иду и његови карбуратори и километар-сат (оштећен). Мотор је без папира, није заблокирао (врти се) и продаје се за резервне делове.

 

Цена: 220€

 

WP_20131024_14_28_27_Pro.jpg

 

WP_20131024_14_28_46_Pro.jpg

 

WP_20131024_14_29_00_Pro.jpg

 

WP_20131024_14_39_31_Pro.jpg

 

WP_20131024_14_40_51_Pro.jpg

 

WP_20131024_14_41_01_Pro.jpg

 

WP_20131024_14_41_08_Pro.jpg

 

WP_20131024_14_41_27_Pro.jpg

 

 

bild hochladen

 

Читате ви сад овај мој оглас и мислите да нисам нормалан... Можда сте и у праву... Зато ћу бити слободан да вас подсетим на цене неких резервних делова уз напомену да се не могу баш купити кад пожелите већ кад их има (а има их релативно ретко колико ја то мало гледах на нету) а купац за дату цену добија прилично резервних делова који нису баш јефтини:

 

 

 

 

 

Suzuki_GSX550_E_GN71_D.jpg

 

Suzuki_GSX550_E_GN71_D_2.jpg

 

Suzuki_GSX550_E_GN71_D_3.jpg

 

 

bilder hochladen kostenlos

 

Само су карбуратори 100 - 130€:

 

 

 

Karburator_15_06.jpg

 

Karburator_2_15_06.jpg

 

Karburator_3_15_06.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2329 postova
  • Lokacija: Wien/Požarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250, Suzuki GS 450L

Мотор се може видети и по потреби преузети од 06.07. до 18.07. у близини Пожаревца (18км даље). Контакт преко Форума - у теми или на ПП.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

Читате ви сад овај мој оглас и мислите да нисам нормалан... Можда сте и у праву...

Pa nije skupo, čak i da je motor skroz produvao, bukvalno dva djela koštaju više od cjele cifre koju tražiš. Mada motor kao neispitan će ti prije otići u djelovima, nego u komadu, a i dobićeš bolju cjenu. Osim ako te kao mene mrzi da se cimaš oko toga, pa daješ sve đuture ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2329 postova
  • Lokacija: Wien/Požarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250, Suzuki GS 450L

@arnyman

 

Ја живим у иностранству и немам могућности да га растурим и продајем у деловима. Знам да би тако било скупље (боље за мене) али мислим да ће овако отићи брже а купац би добио много више него што би платио.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

@arnyman

 

Ја живим у иностранству и немам могућности да га растурим и продајем у деловима. Знам да би тако било скупље (боље за мене) али мислим да ће овако отићи брже а купац би добио много више него што би платио.

 

 

 

Dobio si ga ''pride''?Nema slađe love :lol: ...

 

A šta te košta da ga rasturiš,izglancaš malo te delove i ''okačiš'' na ebay?

 

Možda pronađeš sebe u tome i za kratko vreme postaneš uspešan trgovac delovima?? :moto3:

Košta ga aviJonsku kartu :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2329 postova
  • Lokacija: Wien/Požarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250, Suzuki GS 450L

Verovatno je problem preneti ga preko granice s obzirom da nema papire

 

Ништа није немогуће пренети преко границе... То ми је, међутим, превише цимања. Искрно се надам да ће се наћи неко у Србији коме овај мотор врши посао. Ако не, онда ће се наћи на eBay.de i eBay.at

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MC Coyote, 273 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda CBR1000 F

Verovatno je problem preneti ga preko granice s obzirom da nema papire

 

Ништа није немогуће пренети преко границе... То ми је, међутим, превише цимања. Искрно се надам да ће се наћи неко у Србији коме овај мотор врши посао. Ако не, онда ће се наћи на eBay.de i eBay.at

 

Meni treba. Ali naravno problem su pare...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2329 postova
  • Lokacija: Wien/Požarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250, Suzuki GS 450L

 

Meni treba. Ali naravno problem su pare...

 

Nezgodno je vreme i svima fale pare a i ja nisam izuzetak... Zato i nisam zacenio pa da se posle pogadjamo. Mislim da je cena i vise nego fer za ono sto bi se kupovinom dobilo.

Posto postoji potencijalni kupac za karburatore koji se preko prijatelja najavio na PP mozda nije lose da razmislis o pozajmici jer bi bila steta da izgubis karburatore za par desetina evra.

Nije da te ja sad ubedjujem da kupis, ali nebi bilo lose da stavis sve na vagu pa da odmeris za-protiv, a kupac ce se vec naci. Motor je bio ponudjen dvojici kolega sa Foruma a van Foruma (bar ne ovako javno) ali oni nisu zeleli trenutno da pazare sto ne znaci da nece.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2329 postova
  • Lokacija: Wien/Požarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250, Suzuki GS 450L

Ah da, zaboravih da spomenem, da je motor kupljen posredovanjem kolege sa Foruma od njegovog kuma iz Valjeva. Ako neko ima neke sumlje neka kaze pa cu ga uputiti na tog kolegu da se raspita licno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -+-, 1005 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha ♥

Читате ви сад овај мој оглас и мислите да нисам нормалан... Можда сте и у праву...

Pa nije skupo, čak i da je motor skroz produvao, bukvalno dva djela koštaju više od cjele cifre koju tražiš. Mada motor kao neispitan će ti prije otići u djelovima, nego u komadu, a i dobićeš bolju cjenu. Osim ako te kao mene mrzi da se cimaš oko toga, pa daješ sve đuture ;)

 

Evo i ja kao potecialno zanteresovan da se oglasim, ali ja mslim da je skupo. Da i obrazlozom i zasto tako mislim.

 

Motoru fale namotaji sa deklom, koji cesto stradaju, alnaser, pick-up-ovi... Po meni na motoru vredi glava (opet veliko pitanje u kakvom je stanju) i eventuano karburatori, kazem evetualno ja sam uz rezevni motor (mislim ceo motor) karburatori sa tog motora nisu nizasta, sem membrana, ostalo djubre, potrosene emulzione, iglice, plovci krivljeni do besvesti....

 

Da je motor kompletan pa i mozda...a i opet je velika macka u dzaku, klipovi, lezajevi, radilica...ovako doda se jos 50-100e i moze se naci kompletan motorcikl...ili isto stranac ali noviji npr 600-tka...

 

Delovi pojedinacno jesu skupi ali ko ovali deklu vetila, ne verujem da ce uopste popravljati...

 

Da ponovim da sam zainteresovan (veoma) ali ova cena nikako za nesto sto je pod znakom ? i sto ima veoma malo korisnih delova...da bi mi stajalo za svaki slucaj slucaj...

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2329 postova
  • Lokacija: Wien/Požarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250, Suzuki GS 450L

Evo i ja kao potecialno zanteresovan da se oglasim, ali ja mslim da je skupo. Da i obrazlozom i zasto tako mislim.

 

Motoru fale namotaji sa deklom, koji cesto stradaju, alnaser, pick-up-ovi... Po meni na motoru vredi glava (opet veliko pitanje u kakvom je stanju) i eventuano karburatori, kazem evetualno ja sam uz rezevni motor (mislim ceo motor) karburatori sa tog motora nisu nizasta, sem membrana, ostalo djubre, potrosene emulzione, iglice, plovci krivljeni do besvesti....

 

Da je motor kompletan pa i mozda...a i opet je velika macka u dzaku, klipovi, lezajevi, radilica...ovako doda se jos 50-100e i moze se naci kompletan motorcikl...ili isto stranac ali noviji npr 600-tka...

 

Delovi pojedinacno jesu skupi ali ko ovali deklu vetila, ne verujem da ce uopste popravljati...

 

Da ponovim da sam zainteresovan (veoma) ali ova cena nikako za nesto sto je pod znakom ? i sto ima veoma malo korisnih delova...da bi mi stajalo za svaki slucaj slucaj...

 

Не знам на основу чега си закључио да фали анласер (али проверићу кад стигнем у Србију)? Са које слике се то види? 0stabre.gif То што недостаје ја нисам крио, а да је комплетан и цена би била комплетна (било какви намотаји су 100€...)... Има ту још делова које ниси споменуо а који нису нимало јефтини на еБају а такође се не гарантује за исправност - квалитет. Сваки јефтин мотор је мачка у џаку, СВАКИ!!! Али добро, то је твоје виђење ствари.

Свака роба има свог купца, овако или онако - овде или онде...

 

Врло је могуће да ће мотор бити растурен и продат у деловима од којих ће наравно сваки имати своју цену... Мени овај мотор стоји у гаражи годину и по, а за сво то време сам само два пута видео делове за исти на еБају, што свакако има своју тежину.

 

Ја бих лично врло радо пазарио једну новију 600-ку за 320€ али не знам где то има да поклањају (да не кажем да бацају) 0zbunjen.gif

Исту бих растурио и све дао на нет и зарадио за чашу кока-коле.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2329 postova
  • Lokacija: Wien/Požarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250, Suzuki GS 450L

Ево јако ретке шансе да се пазаре делови на еБају:

 

Постављам конкуренцију у споственом огласу... Мора да нисам нормалан... 1lud.gif

 

Ал' ево да видиш цене делова које си заборавио да споменеш и да размислиш још једном да ли је ова цена превисока:

 

 

 

GSX_550_E_10_16_06.jpg

 

GSX_550_E_11_16_06.jpg

 

GSX_550_E_12_16_06.jpg

 

GSX_550_E_13_16_06.jpg

 

GSX_550_E_14_16_06.jpg

 

GSX_550_E_15_16_06.jpg

 

GSX_550_E_16_16_06.jpg

 

Напомињем да су све цене без транспортних трошкова и царине.

Могу и ја овако да их лепо оперем, угланцам, умањим цену за 20% у односу на ове и поставим оглас. Мислиш да нећу продати? Остављам теби да израчунаш колико је то више од 220€... Обрати пажњу на статор. Да ли се он на слици теби чини да је у реду, овако црн?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

Agregat da rasturis u delove nikad neces prodati(u srbiji)....mozna nesto sitno al vecina ce ostati....a i kao takav ceo ce se tesko prodati po toj ceni.....Evo ti primer ja sam kupio pre godinu dve vfra 750 rc 24 za smesnih 450 evra,jeste da je na izgled bio grob,al agregat perfektan,ni gram ulja nije trosio,o plavom dimu ni naznake.....za nikih godinu dana koliko je bio kod mene unistavao sam ga svakodnevno,paljenje guma,dizanje na zadnji,zavrtanje u blokadu,pucanje....i opet je radio lepo....tako da za agregat za tako star motor i to nekompletan tesko da uzmes 220 evra koliko trazis.......i plus je pitanje u kakvom je stanju...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -+-, 1005 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha ♥

Не знам на основу чега си закључио да фали анласер (али проверићу кад стигнем у Србију)? Са које слике се то види? 0stabre.gif То што недостаје ја нисам крио, а да је комплетан и цена би била комплетна (било какви намотаји су 100€...)... Има ту још делова које ниси споменуо а који нису нимало јефтини на еБају а такође се не гарантује за исправност - квалитет. Сваки јефтин мотор је мачка у џаку, СВАКИ!!! Али добро, то је твоје виђење ствари.

Свака роба има свог купца, овако или онако - овде или онде...

 

Врло је могуће да ће мотор бити растурен и продат у деловима од којих ће наравно сваки имати своју цену... Мени овај мотор стоји у гаражи годину и по, а за сво то време сам само два пута видео делове за исти на еБају, што свакако има своју тежину.

 

Ја бих лично врло радо пазарио једну новију 600-ку за 320€ али не знам где то има да поклањају (да не кажем да бацају) 0zbunjen.gif

Исту бих растурио и све дао на нет и зарадио за чашу кока-коле.

 

Poslednja slika, gledano s'eva na desno imas magnet, srednji zupcanik i vidi se rupa odakle treba treba da viri alnaser...

 

Ja ne kazem da ne vredi te pare, nekome ali kao sto sam napisao ja mislim da je skupo ili se mozda nisam dobro izrazio meni kao potecijalnom kupcu je to skupo, ne zato sto nemam nego sto mislim da ne vredi...jer konkretno u korisne delove ne racunam karter, deklu vetila, deklu iberlaufa...vec deklu alternatora koja je na oba moja agregata krpljena, namotaje...

Pokusao sam da obrazlozim zasto ja mislim...

 

Ja gledam sta cu najverovatnije iskoristi sa tog motora a toga je malo, menjac je nesto sto moze da zatreba ali (da ne ureknem moj menjac :-) ) toliko retko...a ako bih kledao pojedinacne cene delova na e-bay onda bi se reklo da je taj motor dzabe ali meni netreba za preprodaju...i 75% delova sa te masine ce se vuci po garazi i onda jednog dana baciti...

 

Takodje sto se tice oglasa sa e-bay, trenuutno nema ovde ni jedana Suzana ali ovi motori ovde u ne-voznom stanju su oko 300e-350e(pocetne cene u oglasima) bio je dugo jedan u oglasima kome "fali samo cdi" jedan sa rasturenim agregatom kome ostaje "samo da se ubace lezeci lezajevi" za iste pare, ja kupio kompletan za 200 ali on stoji u CG pa mi je decko slao sta mi je potrebno (generalno bacio sam 100e, jer nikad necu preuzeti kompletan motor)

 

Ponovicu zainteresovan sam stvarno, da ne bude da tupim da bih tupio ali izneo sam svoje misljenje a da ne ostane na misljenju moja ponuda bi bila 130e

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2329 postova
  • Lokacija: Wien/Požarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250, Suzuki GS 450L

Poslednja slika, gledano s'eva na desno imas magnet, srednji zupcanik i vidi se rupa odakle treba treba da viri alnaser...

 

... ja mislim da je skupo ili se mozda nisam dobro izrazio meni kao potecijalnom kupcu je to skupo, ne zato sto nemam nego sto mislim da ne vredi...

Pokusao sam da obrazlozim zasto ja mislim...

 

Ponovicu zainteresovan sam stvarno, ... moja ponuda bi bila 130e

 

Posto nisam ja slikao slike, provericu kad dodjem u Srbiju da li ima ili nema anlaser.

 

Shvatio sam jos kod prvog posta sta mislis i saglasio se da je to tvoje vidjenje stvari.

 

130€ moze ali bez karburatora. :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2329 postova
  • Lokacija: Wien/Požarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250, Suzuki GS 450L

За тебе 70€ а све заједно за делове само 220€. У случају да пазариш све у комплету достављам лично на твоју адресу.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • suzuki rider, 365 postova
  • Lokacija: okolina Šapca

Kako sad 220 a gore si napisao masina bez karbova moze za 130 a karbovi 70? To je vec 200 :D

 

Inace ne mislim da je i 220 puno za sve to :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2329 postova
  • Lokacija: Wien/Požarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250, Suzuki GS 450L

Kako sad 220

 

То је цена од почетка за све у комплету.

Е сад, ако си добро читао:

 

 

a gore si napisao masina bez karbova moze za 130

 

 

Цена за колегу Голуба а на његов предлог.

 

a karbovi 70?

 

 

Цена за мајстор-Бокилића. За друге можда и није иста...

 

Inace ne mislim da je i 220 puno za sve to :takoje:

 

 

И ја мислим тако али се појединци не слажу... 1neznam.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6284 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Crni Srecko...

Sta ti je trebalo da kazes da si ga dobio pride...citaj dzabe. Nece ti to srbin oprostiti, jos manje platiti. Da si rekao kako si ga platio 1000, da te neki zaebali, pa bi da se izvadis...tu bi ti vec neko "pomogao" nudeci neku crkavicu...cisto da ispadne pametniji od tebe.

Zivot na mrskom zapadu gasi Balkan u grudima. Par godisnjih doza "ljute" i ljutenice to ne moze da ispravi. MOra to da se pojaca :zvizduk: , da ti telo i um ostanu na ispravnim frekvencijama.

Zivot i prodaja juzno od Save i Dunava, odvijaju se po malo drugacijim pravilima.

Svaka tebi cast.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2329 postova
  • Lokacija: Wien/Požarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250, Suzuki GS 450L

Хвала колега Пронто на лепим речима, али ја не лажем ни за много веће ствари а камоли за један пишљиви мотор који ми не треба. Ако га не продам за мале паре (220€) колико мислим да стварно вреди (за оне који не верују поставио сам слике са ценама) онда нека стоји за све паре у гаражи, док не закључам тему. А онда ће бити продаја у деловима по западним ценама па ком се свиди - свиди а коме не нека пазари на западу. Треба се само срачунати да се штеди на путним трошковима и (вероватној) царини па је уштеда а камоли за цену коју ја тражим.

 

Живот на западу ме није покварио, бар за сада.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

Da samo si se malo preracunao...taj motor retko ko vozi,caj ja ne pamtim kad sam ga zadnji put video uzivo...a i onaj ko vozi,uglavnom nema para za bolje i manje opravke nekako iskrpi,a cim crkne nesto ozbiljnije uglavnom ne opravlja jer nema racuna.....

 

Ja opet tvrdim da ako ga rasturis u delove 70% delova nikad neces prodati,ako uopste i prodas sta....

 

I za kraj da napomenem da nisam kupac niti me agregat interesuje,vec samo dajem dobronameran savet,jer sam i ja vazda kojekakvih starudija prodavao...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2329 postova
  • Lokacija: Wien/Požarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250, Suzuki GS 450L

Колега мохиканац, у том случају ћу га бацити. Хвала на савету.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja