Jump to content

Moto Zajednica

Potrebne dve devojke sa sopstvenim motorciklom za promociju proizvoda

Recommended Posts

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Potrebne dve devojke sa sopstvenim motorciklom za promociju proizvoda. U pitanju je Beograd i Novi Sad.

 

 

Ukratko...

 

-Potrebno je da tip motorcikl bude sportski, ne stariji od deset godna, ispravan, registrovan, i po mogućstvu sa oklopom crne boje, jer će se lepiti folija sa brendingom koja se kasnije može bezbedno odlepiti.

Poželjno je da motorcikl ima izduv sa homologacijom dakle ne otvoren i previše bučan.

Posedovanje odgovarajuće kategorije za upravljanje se podrazumeva i to minimum dve godine.

 

-Kaciga takođe treba da bude crna - Jet, ili Flip-up.

 

 

Kratak opis rada:

 

-Vožnja po centru grada i zaustavljanje na datim mestima, gde se vrši interakcija sa određenom ciljnom grupom.

Za to će se već kasnije dobiti detaljan brif.

 

-Planirana promocija će se odvijati u većernjim satima i trajaće četiri ili pet dana za redom u drugoj polovini ovoga meseca.

 

-Prijave sa kratkom biografijom i slikom možete poslati

na e-mail: pecafoto@gmail.com

 

Za sve dodatne informacije

stojim na raspolaganju - mob: 063-218-257 Petar.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

A jel ima taj sto je izmisljao uslove i neku muzicku zelju pride.....

 

Naravno, jer kao i svaki klijent ima čitavu paletu želja, a uslovi se ne izmišljaju nego postavljaju... :)

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 345 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Suzana je stroj ...

A jel ima taj sto je izmisljao uslove i neku muzicku zelju pride.....

 

Naravno, jer kao i svaki klijent ima čitavu paletu želja, a uslovi se ne izmišljaju nego postavljaju... :)

 

Predpostavljam da ce dobiti uniformu od likrastih materijala minimalnih dimenzija trouglastih oblika koji veoma lice na bikini mmmmmm sto volim ovakav marketing :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

ne napisase kolika je plata za ovo

 

Ne znam ni ja još uvek, ali na meni je da dam okvirno predlog honorara, kao i da probam da okupim odgovarajući tim, pa da dam konačan predlog klijentu, oće - neće. Kasnije je njihova odluka.

 

Čak šta više dobro su došli i neki predlozi što se honorara tiče...

 

Hvala unapred...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Okačite reklamu na kraju, da vidimo kako je posao odrađen ;)

 

Čekaj prvo da napravimo promo tim i da prođe ponuda...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Zar ne bi bilo realnije da trazite dve devojke koje umeju da voze motor? A da im motor plus opremu vi obezbedite?

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1559 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600

Tu koja ispunjava te uslove mnogo zabole da radi ovakve tezge. Ipak, zeleo bih da uspe saradnja sa koleginicama sa foruma i svakako treba postavljati sve moguce oglase, pa ko hoce, hoce, niko nikoga ne tera.

 

P.S. ideja za marketing je odlicna, mada tesko ostvariva :zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rodjena na motoru, 730 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda hornet - Night Fury

Pa ovo je hit...moram da ispratim temu da vidim da li se neka koleginica javila, ja ne odgovaram uslovima, motor mi je mator a I mnogo bucan :D

A I radim vec...

Samo stvarno je to mnogo striktno sa tim uslovima ali dobro...svaka roba ima svog kupca...ili u ovom slucaju radnika za posao...

 

Sent from my Televizor

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Ja imam sledeću računicu koja je otprilike: dnevnica + amortizacija vozila i gorivo + zdravstveno osiguranje + nepredvidivi troškovi...

 

Još da dodam da godište motorcikla ne mora da bude striktno, recimo moj VFR je 1999. god. i izgleda vrlo sexy, tako da je u principu bitno da opšte stanje motora bude utegnuto, dok godište u tom slučaju ne mora da bude presudno...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Ja imam sledeću računicu koja je otprilike: dnevnica + amortizacija vozila i gorivo + zdravstveno osiguranje + nepredvidivi troškovi...

 

Još da dodam da godište motorcikla ne mora da bude striktno, recimo moj VFR je 1999. god. i izgleda vrlo sexy, tako da je u principu bitno da opšte stanje motora bude utegnuto, dok godište u tom slučaju ne mora da bude presudno...

 

jA CENIM DA SI I TI I TI POSLODAVCI VEOMA BOLESNI LIKOVI.pOPRICAO BIH MALO SA VAMA.

  • Podržavam 12

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Ja imam sledeću računicu koja je otprilike: dnevnica + amortizacija vozila i gorivo + zdravstveno osiguranje + nepredvidivi troškovi...

 

Još da dodam da godište motorcikla ne mora da bude striktno, recimo moj VFR je 1999. god. i izgleda vrlo sexy, tako da je u principu bitno da opšte stanje motora bude utegnuto, dok godište u tom slučaju ne mora da bude presudno...

 

jA CENIM DA SI I TI I TI POSLODAVCI VEOMA BOLESNI LIKOVI.pOPRICAO BIH MALO SA VAMA.

 

Zašto tako misliš, živo me interesuje? Mislim da je skroz u redu uzeti par stotina evrića za nekoliko večeri vozikanja po gradu... A druga stvar, ako ne možeš da pomogneš, zaista nema razloga da daješ komentar, pri tom prilično nepismeno sročen i uvredljiv...

  • Podržavam 19

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 233 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda NC 750 XA

Radio sam nesto slicno, za PMI i neki brend cigareta vise od dva meseca, na 5 motora BG i NS, s tim da je akcija bila osmisljena maalcice drugacije, ... nas 5 momaka sa A kategorijama i 5 devojaka, koje su bile brendirane... smo obilazili najfrekventnije lokale u gradu i parkirali se ispred njih! Motore smo dobili od Piaggio grupe (nove Beverlije) a svi smo bili obucceni u isto! Dosta je to PMI platio,...ali?? Vrrhunski potez je to bio... bili smo upadljivi vise nego bilo sta..

 

PS. bilo je to i dobro zezanje, voziti u grupi tako je bilo extra i uzivali smo radeci. Dnevnice su nam bile 35e. Jedina mana je bilo preko dana zbog vrucina... Ako ti treba neki savet ili pomoc po tom pitanju, javi se. Dugo sam radio u raznoraznim Agencijama ... MPG, Spark, LF Industry,.. pa znam ponesto o tome! :zdravo:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Flying wolf, 404 postova
  • Lokacija: Shenzhen / Hong Kong
  • Motocikl: R1200GS ; vespa px200e

Meni je ok da se zaradi kes za posten rad... Videvsi ove zahteve verujem da ce se tesko naci dve devojke koje sve ispunjavaju... Nije mi jasno zasto motor mora biti crn kada svakako ide brendiranje folijom... Nelogicno totalno...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Meni je ok da se zaradi kes za posten rad... Videvsi ove zahteve verujem da ce se tesko naci dve devojke koje sve ispunjavaju... Nije mi jasno zasto motor mora biti crn kada svakako ide brendiranje folijom... Nelogicno totalno...

 

Bilo bi dobro ako neko ispunjava navedene uslove, lično sam video da postoje i da se voze crni motori u saobraćaju, kao i da isvestan broj mladih žena vozi motore...

Na kraju - čega nema bez toga se može.. Probaćemo da napravimo nešto smisleno...

 

 

Dugo sam radio u raznoraznim Agencijama ... MPG, Spark, LF Industry,.. pa znam ponesto o tome! :zdravo:

 

Hehe, PM=SPARK, odnosno Đilas koji je nama (mojoj bivšoj firmi) skinuo gomilu poslova... :) A što se tiče dnevnice mislim da bi trebalo da bude više, jer je zahtev da promoter ima sopstveni motor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 233 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda NC 750 XA

Da,Da.. Djika je bio nevaljao! Ja tamo već jako dugo ne radim, čuo sam i da se sve raspada... Kako god, bilo je to lepo iskustvo! Slažem se sa tobom da bi dnevnice mogle da budu veće,..pod uslovom da nadjete devojke koje ispunjavaju te uslove. A to i nije baš lako... sem toga, te devojke treba i da ostvare odredjenu interakciju sa ljudima, štooo i nije baš jednostavno za nekoga ko to nije radio pre... (promocije ili slične akcije...)

Možda da podelite tu cifru dnevnice na dva dela i nadjete momke sa Ok motorima i devojke iskusne promoterke? Tako ces pre resiti stvar!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Da,Da.. Djika je bio nevaljao! Ja tamo već jako dugo ne radim, čuo sam i da se sve raspada... Kako god, bilo je to lepo iskustvo! Slažem se sa tobom da bi dnevnice mogle da budu veće,..pod uslovom da nadjete devojke koje ispunjavaju te uslove. A to i nije baš lako... sem toga, te devojke treba i da ostvare odredjenu interakciju sa ljudima, štooo i nije baš jednostavno za nekoga ko to nije radio pre... (promocije ili slične akcije...)

Možda da podelite tu cifru dnevnice na dva dela i nadjete momke sa Ok motorima i devojke iskusne promoterke? Tako ces pre resiti stvar!

 

Ma lako bi ja da klijent traži muškarce... Žensko na motoru privlači barem deset puta više pažnje od muškarca...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Meni je ovaj oglas skroz dobar, a i postavljen na pravom mestu ( moto forum ). Jedno vreme sam radio u medijima i bavio se marketingom i poznato mi je da klijenti imaju razne ideje ( vide svašta na kojekakvim TV-ima ). Ostaje samo da se koleginice koje poseduju odgovarajuće motore jave na ovaj oglas, a kad saznaju tačne detalje - na njima je da odluče dal hoće to da urade il neće.

Što se cene tog rada tiče, ako promoterke po hipermarketima dobijaju 3000 za jedan dan, mislim da bi ovo trebalo da bude plaćeno 5 - 10.000 dinara .

Primera radi, kad smo snimali reklamu za Lutriju - srećka " Expres Loz " na kojoj je dodeljivan Kawasaki ZZR 1100 - 1992 godine, dečko koji je glumio vozača motora je za nekih 10 - 12 sati snimanja u studiju dobio moju mesečnu platu ( koja nije spadala u male ).

Prema tome - devojke napred spojite posao i zadovopljstvo !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja