Jump to content

Moto Zajednica

Kofer GIVI Flow 37l

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 439 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Piaggio Beverly Sport Touring 350

Prodajem GIVI-ja sa kojim sam se lepo navozao, kupljen u prodavnici jos davno, postao mi je mali pa sam uzeo Kappa K46 od kolege, pa ga zato prodajem.

 

Nigde nije pukao, ceo je i kompletan.

 

Imao sam nezgodu samo kada mi je pukla originalna ploca, i ja uzeo drugu(polovnu) u Guevari, za 1000 dinara, koja je, po njihovim recima bila odgovarajuca, ali se minimalno razlikovala u zubu koji ulazi u kofer, i on legne ali ne do kraja(sto ja nisam primetio), i tako dok sam izlazio iz ulice pri 10 na sat on otpadne s motora, i tako nastanu ogrebotine koje poseduje sada. Nije nista strasno, povrsinska ostecenja, vide se na slikama koliko-toliko posto je sve crno. Ulozio sam reklamaciju u Guevari i dali su mi NOVU originalnu plocu potpunu istu kao i inicijalna koja se dobija uz kofer, zbog njihove greske, bez doplate.

 

Elem, ugradio sam i LED osvetljenje za pociju i STOP svetlo, koje radi bez ikakvih problema, tako da eto, imate i to, a ako ne zelite, lako se to pocupa, ali se ugradjuje 2 dana. :lol:

 

U kofer staje jedna kaciga, i jos pored stosta, ako ste kreativni moze lepo da se spakuje, ja sam stavio i duks i kacigu i lanac i krpu i rukavice, i moze jos sitnica, sve je dole u slikama.

Dobijate i dva originalna kljuca uz kofer. Brava je naravno potpuno ispravna.

 

 

20140602_161915.jpg

 

20140602_161926.jpg

 

20140602_161940.jpg

 

20140602_162209.jpg

 

20140602_162252.jpg

 

A evo i kako izgledaju diode, pozicija:

 

IMG_0717.jpg

 

I STOP svetlo:

 

IMG_0723.jpg

 

 

Dakle:

 

1. Kofer 37l

2. Dva kljuca

3. Original ploca

4. LED stop, pozicija

 

Cena: 45e

 

Broj: 069 523 25 64

 

:zdravo:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja